Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tiloren

Rozwiązany: Games for Windows Live, połączenie i konto

Polecane posty

Miałem już dużo przegranych starć z grami od Windows Live, choćby multi z GoWa czy jeszcze niedawno z GTA IV którego nie byłem w stanie włączyć na moim PC.

Dałem sobie już z tym spokój ale tym razem na nowym laptopie udało mi się uruchomić ostanie GTA i to prawie bez problemowo. Grałem na koncie offline i było mi z tym dobrze.

Ale poczytałem ostatnio o multi tej gry i stwierdziłem że to jest nie w porządku że nie mogę korzystać w całości z gry po którą pobiegłem w chwili premiery i dałem za nią nie małe pieniądze.

Dlatego zrobiłem już konto, na stronie Xbox LIVE gdzie mnie przekierowała gra.

I tu się zaczyna problem, czy to normalne że mam mieć konto na stronie gdzie nie pisze chyba nic o komputerach, tylko o konsoli której nie posiadam? Wiem że nie ma tej usługi w Polsce więc mieszkam

w jakimś nie dużym angielskim miasteczku. Na PC podczas prób uruchomienia multi do Gears of War miałem problemy i tak z połączeniem się z tą usługą używając tego konta. A więc co robię źle.

Czy to nie ta strona? Czy to może być wina komputera? Próbowałem już wiele razy coś wykombinować i za każdym razem mi się nie udawało.

Może ktoś jest w stanie opisać w jakiś sposób jak uruchomić grę online w tym programie? Nawet nie wiem jak się dodaję te gry, a chciałbym spróbować z laptopem, bo jeśli na nim się nie uda to już nie ma żadnych szans.

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm jeśli to zła strona rejestracyjna to spróbuj tej:

http://login.live.com/login.srf?wa=wsignin...tm&id=66262

Podawałem ją wiele razy i ludziom zawsze udawało się stąd zarejestrować poprawnie. Rejestracja w Xbox Live i Windows Live jest równoczesna i równoznaczna.

Przypisanie gry jest wtedy gdy Live poprosi o klucz produktu.

Gdy włączysz grę zaloguj się na konto zanim gra wczyta dane profilu offline. (Zwykle robi to gdy wejdziesz głębiej z pierwszego menu) Lub po prostu wyloguj się z tego offline i zaloguj online.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzięki :)

Udało mi się zalogować i jak na razie konto w grze wydaje się działać. Teraz tylko muszę sobie poradzić z Social Clubem.

Zrobiłem na stronie Rockstaru konto i teraz pojawia mi się problem: "Sorry! You need to link your account..."

Ale grunt że mam konto Live dzięki czemu powinno mi się udać zagrać w inne gry wymagające tej usługi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...