Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

Gralem kiedys Garenem, jeszcze jak byl budowany pod tanka (czasem nawet 5x Sunfire Cape). Potem dostał kilka nerfow, wyszły ciekawsze postacie (np. Jarvan) i jakoś tak poszedł rycerz Demacii w zapomnienie. Jednak po ostatnim buffie postanowilem go sprawdzić i... jestem zachwycony. Oczywiście, jest to champ prosty w obsłudze, jednak jego survi w early-mid jest dosłownie największe w grze. Świetny nuke+silence co kilka sekund, razem z wirem sieją postrach. Zawsze póki co biorę solo topa i jeszcze nie grałem postacią, która by tak dominowała tę linie. Nidalka jest świetna, ale dopiero od 6 lvl. Garen nie pozwala zbliżyć sie do minionow już od pierwszego. Oczywiście można tez iść nim na bota z supportem; a jak supportem będzie Taric lub Janna, to przeciwnicy będą zoningowani lub niszczeni bez litości.

W mid wystarczy tylko warmog+atma+brutalizer (i buty ofc) żeby robić "spin to win". Jeśli gra trwa dalej, to kupujemy Hexdrinkera, IE oraz kończymy Youmuu. Dzięki skillowi "w" niepotrzebne nam mresy i armor poza tymi z atmy, mercow i hexa. Oraz rzecz jasna run (seale armor, glyphy mres, marki armpene, quinty - przynajmniej moje - 2x flat hp + 1x armpene). Skille: pierw QWE, potem na zmianę Q i E, z tym ze Q ma u mnie zawsze 1 punkt wyprzedzenia przed E; ulti - wiadomo. Masterki 21/9/0; spelle: Flash + ignite

Zanim JIV dostał 3 nerfy z rzędu, bez problemu carrowalem nim gry na offtankowym buildzie. Jesli nie było w teamcie leavera, to wygrywałem nim 9/10 gier. Teraz niemalże mam tak z Garenem. Przeciwny team głupieje - focusuje mnie, to śmieje się, bo tarcza + ok 3,6k hp + ok 155 armora i 130 mresa robi swoje. Focusuje innych? To +300 AD, cryty, dwa nuki, silence, aoe dmg... Zwykle dwa teksty idą na czacie - Jeden: "Garen noob champ"; drugi "Garen OP".

Oczywiście nie jest to wszystko takie piękne, bo tak:

- Brak dasha. Oczywiście jest niezły burst do speeda z Q, jednak nie przebiegniemy sobie nim przez ścianę.

- tylko jedno cc - single target silence. Rzecz jasna więcej cc (np aoe knock jak u Jarvana) i byłby mocno przesadzony

- i chyba największa dla mnie wada: prostota. Garen to postać typu Katarina, Mundo, Morde... w sensie stopnia trudności. Szybko można nauczyć się nim grac, szybko nauczyć się, jak kosić przeciwników jak kombajn, tankujac przy tym bez problemu. Dlatego trzeba się spodziewać takich tekstów na czacie, o jakich już pisałem.

Co nie zmienia faktu, ze przez kilka najbliższych tygodni to będzie mój main. Demacia!

edit: jeszcze dwa małe plusy Garena

- dzięki pasywowi trzymamy linie równie dobrze jak postacie z wbudowanym lifesteal'em/spellvamp'em

- Wiedźminski skin miażdży ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Riot bardzo negatywnie mnie zaskoczył (lub moja siec komórkowa ...), mianowicie gdzies tak po dziesiatej wieczorem postanowilem dokupic sobie troche rp (pakiet za ponad 20 zł) na skórke dla Siona, jednak według mojego telefonu wiadomosc nie została wysłana, lecz kase mi wcieło.... :icon_frown:

Dziś wysłałem wiadomosc o tym do Supportu i czekam na (mam nadzieje ze dla mnie pomyslny) przebieg wydarzen

Jak myslicie, zwrócą mi kase lub RP ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrócą, ja miałem coś podobnego mianowicie rozłączenie internetu podczas uwiezytelniania. A gdy potem wpisywałem kod był błędny. Support na szczęście załatwiła to i dostałem RP + 2/3(nie pamietam) IP boosty. Jedynie prędkość reakcji może pozostawiać troche do życzenia, jednak na ogół Riot załatwia wszystkie tego typu sprawy i ma odemnie wielki + za to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś napisać krok po kroku jak oddać championa? Bo potrzebuje kasy a te championy leżą i nimi wogóle nie gram. I czy można do nich napisać po polsku czy trzeba po angielsku? I jeszcze inne pytanie kiedy są nowe promocje na skórki, co ile sie zmieniają?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy zobaczyłem Talona, wiedziałem, że muszę go mieć. Teraz chyba zastanowię się nad kupnem RP, bo rzeczywiście ten drugi skin(nie licząc podstawowego) jest świetny. Mam tylko nadzieję, że nie wydadzą zbugowanej postaci jak to było z Wukongiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi skin Talona fajny, trochę przypomina pewną postać z gry Brink. Co do nowych skinów - dla Sivir genialny, dla Annie już nie mają co wymyślać, a ten art Dlagonslayer Vayne wygląda jak niedokończony. Talon ma świetne ulti, czekam na spotlighta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja uważam, że to pierwszy skin Talona jest lepszy ? ^^ Jakoś ani drugi, ani podstawowy mi nie podchodzą : ) Tak czy siak, myślałem, że nie kupię tego champa, ale jednak po przemyśleniu to Bundle Champ+1 skin zachęca ^^ Zwłaszcza, że po wejściu Talon będzie pewnie zaczepiał o OPowatość ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artemis

I to jest właśnie tym co trzyma nas przy grze - każdemu podoba się coś innego. Zapomniałem dopisać w poprzednim poście - ciekawi mnie czy ten nowy skin Jarvana będzie dodawany tym, którzy mają złoto i platynę. Co do skina Vayne, to wydaje mi się nieco tandetny, bo kolorowanie mrocznego łowcy to jednak coś dziwnego. I ta maska(hełm?)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Talon kojarzy mi się trochę z AC :) Przynajmniej ten pierwszy skin. Heh riot obniżył cenę Teemo a teraz jeszcze we free week jest. W tej rotacji wyjątkowo 5/10 champów już mam. Dobrze, że dali Gragasa, bo Teemo/Nidalee/Skarner są pickowani od razu. Ulti Gragasa odpalone w odpowiednim momencie w team fight potrafi ładnie pozamiatać przeciwnikami. A co do testu to w czołówce u mnie pojawia się Pantheon i Malphite :) Obu jeszcze nie mam, ale wkrótce może to się zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ross23- owszem widziałem, ba nawet ostatnio ze znajomymi nieco sobie trollowaliśmy i gdy w 15 minucie przeciwny Jarvan kupił throna to ja zaczęłem szczura robić na ap. Najśmieszniejsze jest to, że nie dość, że grę udało nam się wygrać to jeszcze miałem całkiem przyzwoite staty (12-7-xxx). Troche dawno to było ale wiem, że ogólnie miałem czapke, nashora, malady i chyba coś jeszcze. Dopiero na koniec tylko bf dokupiłem. Udało mi sie nawet Corkiego zniszczyć 1v1, co wywało u nas niemało śmiechu.

@Artemis- ostatnio champy wychodzą raczej słabsze na początku, a dopiero potem dostają całkiem ładnego kopa. Yorick, Skarner, Małpa- wszystkie było średnie na starcie, teraz przynajmniej Yorick i Małpa są całkiem mocni, co do Skarnera to bardzo rzadko się go widuje i w sumie to może nawet lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem teraz rankeda i jezu jakie były lagi! Miałem wrażenie że moja myszka w ogóle nie reaguje.Gracze wychodzili na zmianę z oby stron.Kiedy wyszlo ich dwóch zrobiliśmy szybkiego barona i popruliśmy na ich bazę.Statystyki 10/12 ale to przez to że czasami obraz się spóźniał i już nie żyłem po tym jak wszystko zamarło.Mam nadzieję że przeciwnik dostał przebaczenie bo trochę żal mi ich bo mieli szanse wygrać.

Edit: 3 dni temu napisałem do supportu czy zwrócą mi 1800IP za Jaxa kupionego dzień przed przeceną.Okazało się że zwrócą mi te IP ale w ramach jednorazowego zwrotu.Szkoda tylko że odpisał mi bot a gdy napisze im jeszcze raz te same dane będe musiał czekać kolejne pół tygodnia a pewnie i tak mi nie zwrócą.No nic moja strata.

Edit 2: Dowiedziałem się że WetDream został wyrzucony z SK Gaming po IEM.Ocelote na streamie potwierdził.Według mnie Wetdream tylko Nocturnem umie coś pokazać.Pewnie im nie jest szkoda :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No to tikej się zawiedzie, bo twierdził, że "nie znam realiów" :trollface: . Ciekawe czy jakaś inna ekipa go przygarnie.

Zastanawia mnie jedna rzecz - czemu nie widać w ogóle Skarnera? Po jego wydaniu widziałem go tylko 2 razy(nie liczę gier premade). Nawet teraz jak jest darmowy, to jakoś nikogo nie kusi, a ludzie wolą wybrać Gragasa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarnerem nie grałem i nie zamierzam. Ale podejrzewam, że albo wymaga full buildu by coś zdziałać, albo po prostu jest tak słaby, że nawet nie da się tego golda na build zarobić. Stawiam na to drugie. RIOT powinien bardziej postarać się z tymi championami. Bo większość niedawno wprowadzonych nawet nie miała okazji wystąpić w jakimś meczu turniejowym. Ciekawe dlaczego....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to każdy kto grał Skarnerem to ostro failował ale dzisiaj nim pograłem i zmieniłem zdanie. Bardzo fajnie mi się grą tą postacią a nawet sam nie wiem czemu :D Składam nim taki build:

- mercury boots

- trinity force

- hextech gunblade

- sunfire cape

- banshee vail

- rageblade

Jak ma się już tego hextecha to ostro można potyrać wrogi team ale wcześniej też nie jest wcale zły. I ma bardzo fajną, łatwą i przyjemną farmę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tikej się zawiedzie, bo twierdził, że "nie znam realiów"

Odszczekuje. :)

Inna sprawa, że wydawało się, że był w bardzo dobrej komitywie z całym zespołem, szczególnie z proelohajtem Wickdem, więc tym bardziej się zdziwiłem tą informacją. Szkoda, bo facet pewnie będzie miał renomę kozła ofiarnego, a nie był jedynym z SK, który failował na turnieju. Bywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak myślałem, CLG 1 TSM 2 Fnatic 3 co prawda miałem nadzieję ze Fnatic wygra ale cóż.Talona muszę mieć, tyle powiem a czemu serwer tak długo jest unviable?Zawsze od Galio był o 15-16 On a tu nic. Czy jak napisałem do supportu żeby zwrócili mi IP za Karthusa a wcześniej napisałem żeby zwrócili mi IP za Maokaia to zwrócą? Bo czytałem żę można 3 rzeczy ale jak kiedyś pisałem żeby mi oddali za Kartha to nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi ze słabszym transferem mam ciekawe info - nowy patch waży ok. 600 MB, jest on już dostępny dla North America i można go sobie stamtąd pobrać. Odpowiadam na dalsze pytanie: w plikach znajdują się dane do Dominiona, które sprawią, że udostępnienie nowego trybu gry będzie kwestią paru dodatkowych MB ze strony Riotu i ich paru kliknięć. Bardziej dociekliwi ludzie znaleźli nowe tekstury (Hello, project Shine?)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut? U mnie całkiem niedostępny serwer a akurat uzbierała się ekipa na ranked 5 vs 5. Trudno się mówi. Za to przed offline trafiliśmy na normalu na team: Cho, Kennen, Nasus, Teemo,Trundle. Za wyjątkiem Teemo reszta budowała się pod off tanki z lekkim AP. Masakra. Na streamie HotshotGG utknął podczas patchowania:http://www.mobafire.com/league-of-legends/stream/hotshotgg-clgaming-net-4 Coś mi się zdaje, że dziś już się z tymi problemami nie uporają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, nowy patch waży rekordowo dużo. Przy moim necie (3mb) łącznie z godzinę, albo więcej będzie się ściągać. No nic, idę na zimne piwo(na tą pogodę nie ma nic lepszego), jak wrócę to już pewnie będzie. Chociaż ciekawe o której serwer US będzie ostatecznie online.

Patrząc na spotlight- Talon jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...