Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

póki co jestem ciekaw tylko jednego: kiedy normalnie będzie się dało grać na EU. Od mniej więcej miesiąca do Lola normalnie można wbić tylko po 23.00 albo rano. Bo od 12 do 22 albo kolejka na 2 godziny, albo po prostu server busy. O 14 czekałem godzinę, zalogowałem się, po meczu słynne już "zwieszenie statów" i gra się wyłączyła. Do tej pory server is busy.

Więc dużo bardziej od sezonu drugiego, nowych championów czy nawet nowej mapy, ciekawi mnie kiedy zakupią lepsze serwery.

Przenosiny na US niezbyt mi się widzą - większy ping + zaczynanie od nowa (a trochę RP zakupiłem). Wychodzi na to, że przez najbliższy czas zostaje tylko nocne granie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewker postacie meele ad nie istnieją :) Od dawien dawna. Wszystkie zostały wyparte przez offtanków. Zagrałem dzisiaj jeden mecz Yorickiem. Na początku mamy mocne Q, duszki troszkę słabe, ale powszechna opinia mówi, że ghule to jedynie pomocnicy, jakby komuś został 1hp - to wtedy dobiją :brawa: Troszkę małe przeliczniki ma na W i E ale ujdzie. Nie mam pojęcie co z grabarzem będzie w przyszłości, mam nadzieje na jakiegoś buffa.Ogólnie jest to póki co (moim zdaniem) średnio skuteczny champion.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co jestem ciekaw tylko jednego: kiedy normalnie będzie się dało grać na EU. Od mniej więcej miesiąca do Lola normalnie można wbić tylko po 23.00 albo rano. Bo od 12 do 22 albo kolejka na 2 godziny, albo po prostu server busy. O 14 czekałem godzinę, zalogowałem się, po meczu słynne już "zwieszenie statów" i gra się wyłączyła. Do tej pory server is busy.

Z nudów pobuszowałem trochę po forum i oto co znalazłem:

Ymir

"The issues you guys have are not minor inconveniences, we know that and we will have a statement within the next 48 hours regarding what you've been going through. It will most likely come much sooner than that but there is more to be looked into, and I'd rather make certain that the maximum time is there rather than our expected one."

Mówiło się też o nowych serwerach we Frankfurcie... jakieś 3 tygodnie temu.

@EDIT

http://eu.leagueoflegends.com/board/showth...239#post2814239

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewker postacie meele ad nie istnieją :) Od dawien dawna. Wszystkie zostały wyparte przez offtanków.

O rany. Faktycznie meele AD to rzeczywiście złe określenie. Robiąc Lee na samo AD jedyne co bym mógł robić, to starać się nie przeszkadzać. Fighter/offtank/semi-tank to lepsza nazwa buildów używanych teraz na postaciach typu meele-dps.

@FvZ

Główna strona LoLa, wchodzisz w support i klikasz "Submit a request".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien że jutro na czas sprzedaży Viking Tryndy serwery będą magicznie działać cały dzień aby ludzie radośnie wydawali kasę. Eh, widzę że trzeba się przenieść na US, ping będzie ten sam (grając na EU dostajesz serwery US... srsly ? q_q) a i serwery działają i jest z nimi mniej problemów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie choroba jasna strzeli! Od dwóch dni próbuje dostać się na server - bez skutku! Albo server jest busy,albo unavailable, albo po staniu 30 minut w kolejce launcher się wyłącza. Jeżeli tak to ma wyglądać przez całe wakacje - kolejki na pół dnia i codzienne crashe, to albo przejdę na US,albo znajdę nową gre. Problemy się nie kończą od chyba pół roku, z czasem jest tylko gorzej! Do tego jeszcze zbugowane ulti nowego championa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalna, ale to, jak aktualnie funkcjonuje serwer EU to naprawdę przegięcie. Godziny w kolejkach, serwer na okrągło busy, i te wszystkie bugi, kiedy cudem uda mi się dostać... U mnie też był problem z zatwierdzieniem wyboru postaci. Rozłączało z chatu, wyskakiwało dwadzieścia tysięcy okienek z "Unknown error".. Pomogło jedynie zamknięcie procesu. Trudno jest zmienić sobie tak po prostu serwer, skoro na tym starym gra większość moich znajomych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z serwerami EU jest taki że tutaj:

1. Nie ma siedziby głównej Riot'u żeby trzymała wszystkich podwykonawców za pyski.

2. W US mniej ludzi gra na raz, ponieważ mają większe rozbicie jeżeli chodzi o strefy czasowe i kiedy kilka milionów przestaje grać, następne kilka dopiero zaczyna. U nas cała Europa chce grać w tym samym czasie i nie wiem ile serwerów trzeba by kupić żeby problemów nie było...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie napisałem do Riotu taki email, że nie zdziwię się jeśli mnie zbanują. Zero klnięcia, ale..... To jakiś cyrk! Do jasnej cholery, ostatni leave, teraz nie mogę się dostać...... PSC za chiny nie wydam na RP, prędzej wole je oddać pawianom.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Riot! Przez ostatnie 2 tygodnie nie da się absolutnie grać. O której bym nie włączył gry zawsze muszę czekać minimum 30 minut. Podczas Dreamhacka absolutnie nie dało się zalogować, ba nawet dzisiaj są bugi, dzięki którym już nawet nie mogę odpalić klienta, bo mnie co chwila wywala. Jak już łaskawie uda mi się stanąć w kolejce, to po odczekaniu 30 minut gra piszę, że wpisałem błędne hasło (!!!), gdzie mam 100% pewność, że podałem dobre. I tak w kółko ... Szkoda, że jak zwykle Riot ma gdzieś graczy z EU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to, że społeczność europejska jest większa zobowiązuje szanowną firme Riot do umożliwienia gry każdemu użytkownikowi w tym samym czasie. Kolejkę max 10 minut mógłbym wytrzymać ale jak chce pograć i mam czekać jedną godzinę lub więcej to mnie krew zalewa. Lub jak już czas minie dostane "[beeep]isty" komunikat "server is curently busy". No normalnie GJ RIOT.

Lub wywalanie z gry po zakończonym meczu bez wczytanych statów. Mam nadzieję, że nie nabije mi za niego żadnego leave'a, co się niektórym zdarzało.

Na US nie mam zamiaru przechodzić, bo ping jak dla mnie ~130 jest widocznie zauważalny. Na EU jak dostaję takie opóźnienie dużo mniej komfortowo mi się gra.

Zacznijmy pisać masowe tickety do Riotu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście jestem już prawie w grze.

To co się dzieje z serwerami EU przechodzi ludzkie pojęcie. Napisałem do Riotu (szantaż, ale coż) aby zwrócili mi IP za 3 champów (Akali, Galio i Swain) jako rekompensatę za 3 godzinne kolejki i lagi w grze. Zobaczymy co z tego wyniknie. Jeżeli sytuacja się nie zmieni, to się przełamie (LoL moja ulubiona gra) to wrócę do Doty (jestem noobem i umiem tylko Tinkerem grać), albo zacznę grać w coś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez cały dzień mam tak, że po przeczekaniu kolejki pojawia mi się "server is too busy now" czy coś w tym stylu.

Ale to darmowa gra, więc jestem w stanie się pogodzić z taką sytuacją. Oby tylko jak najszybciej się z tym uporali.

Teraz w ogóle wyłączyli serwer, więc może po jego włączeniu będzie lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem ostatnio lux buildem hybrydowym i muszę przyznać, że grało się całkiem nieźle. 200 AD 500 AP i 24 sekundowe ładowanie ulti razem z 40% life steala kosiło bardzo skutecznie. Ulti nie dość, że miało naprawdę niezły damage to jednocześnie mnie leczyło. Ogólnie rzecz biorąc taka lux jest dużo bardziej użyteczna od lux AP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riot jest pod ścianą i chyba to zauważyli. Poprawy nie widać na razie, ale jeżeli czegoś nie zrobią lub nie pokażą chęci, że w ciągu najbliższych dni chcą to naprawić to na prawdę może się to dla nich źle skończyć. Gracze są już sfrustrowani, spamują forum.

Wiem, że to darmowa gra, ale fani nie byliby tacy wkurzeni, gdyby nie było tak dobrze na US serwerach. Jeżeli tam potrafią to mogą i tutaj to zrobić. Co do tych stref czasowych, tutaj jest zgoda, ale jeżeli wchodzi się na rynek to powinno to być dopracowane i zaplanowane na ostatni guzik a nie zrobione na odwal się. Niech postawią nowe serwery i zatrudnią porządnych gości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Xidi

No to niech zrobią wersję pudełkową i wezmą się do roboty. Gra jest fajna, więc dużo osób by kupiło, a jeśli byłoby w aktualnej wersji to już w ogóle. Też miałem keidyś podejście, że "za darmo to można mniej wymagać", ale jak się za coś robią to niech to robią dobrze. Nie podoba mi się, ze o jednych się starają (US), a drugim każą czekać po 3h w kolejce, żeby potem wyskoczyło "server is busy" no bez jaj proszę państwa -.-

Trzeba rozpocząć riot! Może wtedy wezmą się do roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zgadzam się z Czeczenem - na wiele rzeczy można przymknąć oko, bo gra jest darmowa. Tyle, że na przykład ja wydałem na nią już całkiem sporo kasy (skiny) i czuję, że tylko dlatego, że jestem z Europy traktuje się mnie jak klienta drugiej kategorii. Napisałem (jak inni) do Riotu maila dziękczynnego, w którym jako stały klient poprosiłem o odrobinę szacunku. To im powinno zależeć na tym, żebym wydał u nich kasę, czyż nie? Z tego powodu nie kupiłem i nie kupię Vandal Vlada i Apocalyptic Branda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile jeszcze kolejki do pół godziny, powiedzmy 40 minut mogę zrozumieć, to fakt, że zaraz mnie z niej wywali komunikatem o zajętym serwerze - mniej. Z resztą, nie zawsze było tak źle - najgorsze problemy zaczęły się jakoś z Dreamhackiem, może trochę wcześniej. Nawet jeśli gra jest darmowa, nie powinna być chociaż tak zabugowana i wypadałoby, żeby po odczekaniu swojego dało się normalnie zagrać.

Ale serwery są aktualnie niedostępne - nie powiem, budzi to we mnie iskierkę nadziei. Zobaczymy, co będzie dalej, bo tak czy siak mają obowiązek coś z tym zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeczen150#Riot pracuje nad serwerami, tu mam video poświęcone temu:

A tak na poważnie, nie wiem co Riot zamierza z tym zrobić, ale niech zrobi to szybko, bo ja już tracę cierpliwość.

Na dodatek mój kumpel dostaje IP Boosty, ostatnio dostał także RP, a ja nie otrzymałem jeszcze nic, kompletnie nic.

Dodam, że czekałem w kolejce już nie raz, parę razy wywaliło mnie z gry, a on problemów ze stabilnością gry nie miał -,-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie mogę wbić na serwery, ale wy...

...zachowujecie się jak dzieci. Tak jakby ktoś zabrał wam zabawkę. Ja rozumiem, że można być sfrustrowanym i w ogóle, ale wasze spamowanie-narzekanie przechodzi moje pojęcie.

Co do samego LoLa: Bardzo się ucieszyłem gdy zobaczyłem, że przez kilka następnych dni w przecenie będzie Kennen. RP zwrócone za Irelię w końcu wydam tak jak chciałem tego od początku. :D

http://imgur.com/PQRrT - typowe myślenie przeciętnego gracza w LoLa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, widzę że trzeba się przenieść na US, ping będzie ten sam (grając na EU dostajesz serwery US... srsly ? q_q)

Dla klaryfikacji - dostajesz wschodnie, nie zachodnie serwery USA - co daje ok 50-70 pingu różnicy (110-130 na wschodnim, 180-220 na zachodnim). Więc jest to jednak trochę.

@Down - ja się nie mam na co nabierać - na US nie ma żadnych problemów w 99% przypadków.

A brak ponoszenia 'kosztów' jest pozorny - to zawsze jeden boost mniej, którego ktoś nie kupi, bo nie będzie potrzebował. Co nie zmienia faktu, że panem et circenses.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że gra jest darmowa? :huh: Przecież Riot na tym ZARABIA. To że nie kupujecie gry w sklepie, nie znaczy, że producent dokłada do interesu. Dlaczego prawie wszyscy przechodzą na model gry F2P? Bo się bardziej opłaca, na mikro transakcjach naprawdę da się ładnie zarobić (LoTRO, AoC - to naprawdę dobre gry MMO, które są "darmowe"). Ciekawe skąd RoM miałby tyle kasy na reklamy w takim czasopiśmie jak CDA.

Oczywiście niema na co narzekać, bo przez większość czasu jest ok, tak do nowej łatki ;). Szkoda tylko, że większość z was nabiera się na te marketingowe sztuczki, oddamy wam RP, lub damy jakiegoś "przyśpieszacza", ale nowych serwerów nie dostaniecie bo za drogie. Tak właśnie działa PR, dać coś, za co nie poniesiemy kosztów i wszyscy będą zadowoleni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie mogę wbić na serwery, ale wy...

...zachowujecie się jak dzieci. Tak jakby ktoś zabrał wam zabawkę.

Nixe chcie żabawkem!! Aj łont zabawka!! Bo powiem mamie!!!

Te rp za czekanie ok bo nowe skiny kupie ale w sumie po co ? Skoro i tak nie będę mógł się nimi nacieszyć.

Cóż takie życie w eu.

Nie ma co narzekać bo to nic nie da!

Lepiej odp na moje pytanie które zadaje już PIĄTY RAZ!!!

Kto jest lepszym junglerem/gankerem/ciekawszym czampem Udyr czy Trundle?

@http://www.youtube.com/watch?v=_yYzsdBzzho&feature=related

UMARŁEM! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...