Jump to content
Rankin

League of Legends v.2

Recommended Posts

Wosq- Bierz evke- jest epik- ja nią na rankedach wyciągnąłem dwa razy ratio ~18:1(mając 2 deady miałem 19 killi i 17 asyst:D;p). Inna bajka że później bawiąc się innymi champami wpadłem w ELO hell i dałem sobie siana z rankedami;p Ale wracając do ev- znam buildy pod AD i AP, ja osobiście gram tylko tym drugim(AD nie umiem), po kupieniu 2 dużych itemów(nie liczę butów i kamienia dającego hp regen i golda) tj najczęściej mejas(nią się naprawde szybko trzaska kille lub choć asysty na początku) a potem szybko Lich Bane biorę 90% innych champów na solo(inna sprawa że zanim się opp ogarnie to już życia nie ma prawie;p). Potem kupujesz Rabadona/Rylaisa(zależny czy potrzebujesz najpierw HP i slowa czy więcej dmg z lich bane), potem bijesz jak najwięcej AP, ja polecam zamiast samych deathcapów kupić hourglasa- pasywka ratuje przed ulti karthusa/ezry/lux/kat które mogłyby nas zabic szybciej niż pasywka z ulti będzie healować;p. Ja w trzeciej grze trzasnąłem quadre, w kilku kolejnych po 25 minutach miałem pełną książkę stacków i prawie kończony build;p Ogólnie postac epicka;p

Eve lub Trynd tylko oni. trynd na 3v3 op, a eve ze stunem i z "e" wali nieźle w early. Wkurza nieźle.

@CriX

Nie wiem o jakie problemy/bugi Ci chodzi...Ale popieram, riot powinno to naprawić. W ogóle powinni starać się i z servami i z bugami i z mapkami. Bo w końcu Dota od valve kiedyś wyjdzie a sądząc po grach od nich,może być niezła.

W sumie odnośnie nowej champ to myślałem,że będzie to taki mix MF z Nidalee chodzi mi o wygląd i ogólny zarys skilli jak i fabuły czy jak tam kto woli "historyjki wstępnej".

Dobra nie mam zamiaru z wami się kłócić (oczywiście mówie do tych co się ze mną sprzeczali) bo wy i tak zawsze będziecie się trzymać że shaco jest bezużyteczny w tf a ja wiem swoje.

Czy to nie jest takie trochę dziecinne ? ''Nie będę z wami gadał bo myślicie inaczej, ale i tak ja wiem, że to ja mam racje. LALALA nie słucham was'' ? ^^ Faktem jest, że Shaco jest za mało pewnym pickiem, bo granica między byciem useless a usefull u niego jest bardzo cienka. Twoje przykłady ukazują tylko wyjątek od reguły, a z przysłowia wiemy, że takie wyjątki ją potwierdzają ^^

Co do bugów, problemów, laggów itp. to ja takowych nie doświadczam i dlatego mogę dalej cieszyć się z tej bardzo dobrej, aczkolwiek ostatnio lekko przynudzającej gry. Czekam na jakiegoś nowego fajnego bohatera, na którego będę mógł przeznaczyć moje odłożone 6k IP. A póki co udało mi się dziś wygrać 3 rankedy i może niedługo pobije moje największe jak do tej pory ELO czyli 1394 : P

Eve - broń borze sosnowy nie! IMO postać CAŁKOWICIE nieprzydatna w teamie. Zero użyteczności w teamfigtach, squishy, nie za wielki damage. Nie mówię, że nie da się tą postacią mieć wysokich statów, ale inni czempioni są wg mnie dużo bardziej wartościowi. Może Eve jako roamer by się nadała, ale że takiej jeszcze nie widziałem to na ten temat nic nie powiem.

Trynda - ten wymaga feedu na początku. IMO jak już go kupować to razem z runami na Crit Chance. Crit Damage może i są lepsze w late, ale Trynda musi mieć dobre early - no chyba że mecz trwa tak czy siak 60 minut. Wtedy tak czy siak będzie miał już pieniążki na itemy.

TF - postać z tych "trochę trudniejszych". Raczej się opłaca.

Malphite - bardzo dobry tank. Ulti wbija się w przeciwników jak nóż w masło. Bardzo fajna postać.

Amumu - sprawa podobna do tej jak u Malpha. Świetny tank. AoE stun zwiększa szansę na wygrany teamfight o naprawdę spory procent. :D Jednakże, polecałbym na niego dżunglę, a co za tym idzie - runy.

Zaraz oczywiście zlecą się obrońcy Eve, ale mnie nie przekonacie. Większość Evek, które widziałem w grze była tak kompletnie ześcierwiona, że szkoda gadać. Czają się w krzakach, nie farmią na minionach, w teamfightach dalej stoją i czekają na KS-a. Może i ogarnięty gracz potrafi nią dużo zdziałać, ale z tych postaci, które wymienił Wosq to ją uważam za najmniej ciekawą i najmniej przydatną.

Właśnie przeglądnąłem internet w poszukiwaniu rozwiązania problemu. I co się okazało? Problem istnieje jednak Riot olewa go bo na żadnym forum (eu, US) nie ma rozwiązania i nawet jednej reakcji ze strony supportu. Po za tym na innych forach też nikt nie może ustalić dlaczego coś takiego jest i co jest powodem błędu. Jak na razie wszystko utknęło w martwym punkcie. Może nowy patch coś zmieni... poczekam do niego i zobaczymy. Oby pomogło.

@UP

Jak już mówiłem problem jest następujący.

Pod klawiszem D mam ustawionego Flasha, a pod F Ignite. Podczas rozgrywki nie jestem w stanie używać tych skilli bo ile razy próbuję to w przypadku użycia Ignite i naciśnięciu na wrogu nie zostaje on podpalony. Zamist tego słychać ping i jest ten sam efekt jak bym trzymał wciśnięty ALT i klikał na przeciwniku żeby go oznaczyć jako cel np ataku. Z flashem np. po naciśnięciu guzika nie dzieje się nic, lub czasem działa. Problem na pewno nie jest w klawiaturze bo zmieniałem ją testując. Wina też nie jest po stronie lagów czy np pingu. Gra oczywiście czasem przy pingu 50 dostaje freezów ale to się da przeżyć. Jednak tamten bug z klawiszami uniemożliwia normalną grę. Co ciekawe często jak gram Swainem i używam ulti to się okazuje że nie włączyło się ono nawet jak kilka razy wcisnąłem guzik. A wszystko zaczęło się od patcha z Rumble.

No bo Eve grają nooby dlatego są useless .Ja gdy nią grałem to biegałam sobie, ganki robiłem, miniony i wszystko inne,a w tf nawet tanki uciekały a ja dalej stałem i walczyłem i nawet nieźle mi szło. W sumie Eve tak jak pisałem "wkurza" więc na niższych lvl może spowodować ragequit. Ogólnie to bym kupił ryze + sorake bo oboje nieźle sobie radzą i są przydatni.

@crix

No tak,zapomniałem. Tak to może dopiec. Może zmień skille na inne i sprawdź czy też nie działają? (pewnie sprawdzałeś) Może maila wyślij albo zaspamuj ich mailami,zaspamuj forum us i eu.

Przynajmniej się wyżyjesz na nich ;)

Ktoś poruszył temat problemów - ja miałem jeden "problem".Mianowicie miałem odblokowane wszystkie skiny do Rammusa.Niestety był to tylko jednodniowy bug:(

Pod klawiszem D mam ustawionego Flasha, a pod F Ignite. Podczas rozgrywki nie jestem w stanie używać tych skilli bo ile razy próbuję to w przypadku użycia Ignite i naciśnięciu na wrogu nie zostaje on podpalony. Zamist tego słychać ping i jest ten sam efekt jak bym trzymał wciśnięty ALT i klikał na przeciwniku żeby go oznaczyć jako cel np ataku. Z flashem np. po naciśnięciu guzika nie dzieje się nic, lub czasem działa. Problem na pewno nie jest w klawiaturze bo zmieniałem ją testując. Wina też nie jest po stronie lagów czy np pingu. Gra oczywiście czasem przy pingu 50 dostaje freezów ale to się da przeżyć. Jednak tamten bug z klawiszami uniemożliwia normalną grę. Co ciekawe często jak gram Swainem i używam ulti to się okazuje że nie włączyło się ono nawet jak kilka razy wcisnąłem guzik. A wszystko zaczęło się od patcha z Rumble.

Ping na mapce jest pod klawiszem G. Sprawdź, czy nie klikasz go przypadkiem przez pomyłkę. Jeśli nie, zobacz hotkeysy - może patch coś przestawił? Problem występuje zawsze, czy okazyjnie? Jeśli zawsze, pyknij customa i posprawdzaj ten ping - G, F, D, co działa, co nie i spróbuj zobaczyć, czy nie przeszło to pod inne przyciski. W sumie tyle mogę doradzić.

@Nixe: Z twojej wypowiedzi można wyciągnąć radosny wniosek, że innymi czempionami nooby nie grają. :D O dziwo jak noob gra takim Xinem, Vladimirem czy dowolnym innym czempionem to może i feeduje na potęgę, ale przynajmniej próbuje. Ludzie grający Evką z moich obserwacji robią z gry 4vs5. I zgadzam się co do Soraki - warta kupna, ale fajnie by było mieć kolegę. Tak na wszelki wypadek żeby wiedzieć, że w grze będzie przynajmniej jedna osoba, którą warto leczyć. Prawda jest taka, że wielu ludzi nie zna i nie potrafi wykorzystać potencjału posiadania najlepszego healera w drużynie.

I jeszcze jedna uwaga: Tryndamere i Evelynn bardzo łatwo się kontruje przy ogarniętym teamie. Na Tryndę: odpala_ulti > 1(liczymy czas) > rzucamy Exhaust > 2 > 3 > 4 >rzucamy ignite > 5 > 6 > Trynda pada

Na Evelynn: wardy, wardy, wardy, Oracle dla tanka. Focus jak tylko się pojawi. Nie dać możliwości zarobienia złota czy też nastackowania Mejaia(itemu, który większość Evek bierze. Głupota. Jak już zostanie zauważona to nie ma escape mechanizmu).

I lekki offtop: Spróbowałem jak tam z jednym z konkurentów LoLa o tron gatunku MOBA czyli Rise of Immortals. Gra jest co prawda w fazie beta, ale zapisałem się jakiś czas temu to mogłem zagrać. Oto co mam do zarzucenia:

1. Nieprzejrzystość - szaro bure tonacje, nieprzyjazne czcionki, brak tutoriala, brak botów.

2. Pustki - na początku myślałem, że zrobiłem coś źle. Na serwerze było maksymalnie 5 osób. Zapytałem się w pewnym momencie czy tak jest zawsze - odpowiedzieli mi, że gra jest czasu pacyficznego więc najwięcej ludzi jest gdy w Europie jest noc. Może i prawda, ale te "tłumy" w nocy to około 20 graczy.

3. Mała ilość czempionów/Immortali do wybrania. Obecnie jest ich 9. Wiem, że będą dodawani kolejni, ale na razie biednie. Ktoś się orientuje ile było podczas zamkniętej bety LoL-a? Do tego sposób ich wybierania jest idiotyczny. Mamy konto i na tym koncie tworzymy tak jakby kolejnych summonerów do których są przypisani pojedynczy czempioni. Wygląda to tak jak w MMO. Masz ileś tam slotów(nie wiem czy to jest obecnie ograniczone), każdym czempionem levelujesz jego "konto" osobno.

Z zalet mogę wymienić, że są bodajże 4 mapy(+jedna na PVE czyli tak jakby Lolowy custom bez botów). Może jeszcze dzisiaj przetestuję jak one wyglądają.

Gdyby ktoś chciał spróbować to mam jeszcze jeden kod do bety(dostałem w ramach "zaproś znajomego"). Oddam chętnemu.

Edited by latas

Thalus hotkeys sie nie zmieniły bo już sprawdzałem. Zmienić się ich na inne też nie bardzo da bo gra widzi w tym jakiś problem. Inne skille też mają problemy z działaniem więc to nie jest wida falsha i Ignite. Z G też nie. Bo jak naciskam F pod którym mam Ignite to pokazuje mi się krąg zasięgu ale po kliknięciu na przeciwnika jest tylko ping jak przy ALT lub jak mówisz G.

Eve - broń borze sosnowy nie! IMO postać CAŁKOWICIE nieprzydatna w teamie. Zero użyteczności w teamfigtach, squishy, nie za wielki damage. Nie mówię, że nie da się tą postacią mieć wysokich statów, ale inni czempioni są wg mnie dużo bardziej wartościowi. Może Eve jako roamer by się nadała, ale że takiej jeszcze nie widziałem to na ten temat nic nie powiem.

Albo nie masz 30 levela, albo grasz tylko przeciw botom. Chodź, zagramy, pokażę ci użyteczną Eve. Parę osób z tego forum ze mną grało i wie.

1) Nieprzydatna? Stun z niewidziialności uważasz za nieprzydatny? Chyba gramy w inną grę

2) Zero użyteczności w tf? Dzięki Eve jest 4v5, bo ta przed teamfightem zlikwiduje jednego wroga i jej team ma przewagę. A podczas tf zadaje nieziemski dmg.

3) Squishy - zależy co budujesz. Ja survi nie biorę w ogóle, chyba że na siłę się mnie czepiają i spamują wardy i oracle. A tak - po co? I tak mnie nie widzą, a mam OP pasyw z ulti.

4) Nie za wielki damage - e... okeeeeej, chyba tylko jako tank. Eve z Trinity Force i Ghostblade zjada nie-tanków w 3 sekundy. To "nie za wielki dmg", było tak totalnie z ciach wzięte, że szkoda gadać. Chodź, zagramy. Pokażę ci prawdziwą Eve.

IMO AP Eve jeszcze lepsza, bo zadaje kosmiczny dmg i z full eq jest niemal nie do ubicia. Ostatnio miałem 25/1/11 taką z 600 AP, Lich Bane i jeszcze Spell Vampem. Nie do ubicia.

Może to śmiesznie zabrzmi, ale na większość problemów z LoLem polecam po prostu reinstall samej gry. Do tej pory miałem dwa - w pierwszym przypadku gra zaczynała 'żabkować' zawsze w okolicach 15-16 minuty. W drugim (jeszcze do wczoraj) od momentu wprowadzenia nowego patchera dla wszystkich kompletnie zawieszała komputer, zawsze między 16-26 minutą. Działo się to jeden raz na każdy mecz. Dlatego zamiast pisać do supportów polecam proste odinstalowanie i ściągnięcie klienta od nowa. No chyba, że tego już próbowałeś.

Tak jak ktoś umie grać to niszczy eve jak nie to jest do bani ale to z każdym champem.

Yeee radosny wniosek. Nooby hmm kim grają? Mało noobów gra champami po 6,3k ip, wiadomo czemu. "Najwięcej noobów gra postaciami z rotacji." i TO jest radosny wniosek.

Eve jest fajna,ale jeśli mam team niespecjalny coś w stylu yi,trynd locknieci po 2 s tak jak ktoś pisał, to nie wezmę eve tylko maga,sup,tank. Kiedyś widziałem Eve na midzie. ;) (brand był noobem i nie chciał sam stać na linii)

"I jeszcze jedna uwaga: Tryndamere i Evelynn bardzo łatwo się kontruje przy ogarniętym teamie."

Powiedz to tryndowi z 30 killami. z 400dmg i 70% crit. Przez niego w akcie desperacji kupiłem Sonie thornmaila.

pentakill ciągle robił,no ale reszta teamu uciekała do bazy aż się kurzyło więc co ja Sona mogłem.

Wiedziałem, że Wardi wyskoczy pierwszy. :P

Nie rozdrabniaj postaci na "a ten skill stunuje" bo na papierze to wszyscy potrafią wyglądać dobrze. IMO Eve daje radę przeciwko słabo ogarniętym drużynom. Wyskoczy z niewidki, zabije jakiegoś squisha z tyłu, powtarza procedurę. Sam mówisz, że nie budujesz survi jeżeli cię nie cisną. Skoro cię nie cisną to sami się proszą żebyś ich zabijał. Pamiętam, że budujesz Eve na AD. Z taką spotkałem się może raz na ok. 700 gier.

I tak: ja nie narzekam, że nią grasz. Wierzę, że zdobywasz sobie nią bór-wie-jakie staty. Mam w lekkim poważaniu, że się ze mną nie zgadzasz. Ja uważam, że ogarnięcie w takim samym stopniu wielu innych czempionów, którzy są do wyboru przynosi o wiele lepsze skutki. Zamiast ogarniętej Eve wolę mieć ogarniętą Ashe/Miss Fortune/Sorakę/Amumu czy właściwie jakiegokolwiek innego czempiona.

Nie zamierzałem wywołać jakiegoś flame-waru więc ode mnie koniec dyskusji.

@Up: Tryndę ciśnie się od samego początku, a nie wtedy jak już nafeedowany jest po brzegi. Ogarnięty team nie doprowadzi do takiej sytuacji. Tryndę na linii trzeba harrasować jako pierwszego tam aby w maksymalnym stopniu ograniczyć mu napływ złota i expa. Taki Underleveled, underfeeded Trynda nie jest taki groźny.

@3DOWN: Chcę tylko naprostować jedną rzecz: nie grywam Evelynn. To powoduje, że twoje zarzuty, że nie potrafię jej ogarnąć zostają zdyskwalifikowane. :D A duży Movement Speed to słaby escape mechanizm(ale zawsze jakiś). Wystarczy slow.

Edited by latas

@Wardi:

Trochę spokojniej. I pilnuj słownictwa. Raz już zostałeś za to upominany.

1)3 modów naraz przegląda ten temat. (boję się) Save your a**.

2)Tak trynd nienafeedowany,ale tego 2 feedowało do late z około 15 killami wszedł.

3)Ja tylko czekam na sale skin dla Nidalee ściślej na te french maid.

4)W sumie najlepsze jest granie ze znajomymi. Ale to było już dyskutowane z 459 razy.

5) Na papierze to wszyscy są op.

Latas IMO nie zgadzam się- al mnie evka jest jedną z najbardziej usefull obok shena,teemo(grzybiarz;p), janny anivii czy twicha. Że wardy Cie kontruja jak grasz evka? to znaczy że naprawdę nie potrafisz jej ogarnąć- gram eveliną/innym ivi to albo ja albo ktoś z teamu kupuje oracla(najczęsciej ten kto ma najwięcej golda) i opp widzi mnie wtedy przy wardzie jakieś 2 sec- akurat jak go niszczę. Że opp kupi oracla? Jeśli masz choć średnio rozgarnietych teammatów wiesz o tym gdy tylko ise gościu na mapie pojawi i zaczynasz polowanie(muhahahha) albo jak się z teamem trzyma to stoisz poza zasięgiem i polujesz na tych co się nieopatrznie oddalą;p Grając invi ciesze sie jak dziecko widząc 2+ oracle u oppa- marnują golda= zwiększa sie moja przewaga. Grając ev przegrałem RAZ- próbując grać pod AD. wiem że taka evelina tez kosi ale jakoś tak nie pasuje mi;p wolę lich bane, 700+AP i ~1500/1600 mg w ciągu pól sekundy- najbardziej squichy/z niepełnym życiem nie żyją od razu, reszta wieje najczęściej a od tego jest ignite,ulti,flash,q etc. A BTW nie ma żadnego EM? Jej ulti + buty mov5 i mało kto potrafi mnie złapać. No ale jak się gra eveliną pchając w środek TF(w sumie to tez można, trzeba wiedzieć jak to robić) przy 3 oraclach oppa i dziwić się że się ginie bo "ona jest focusowana, ona jest squishy" no to już jest inny poziom dyskusji.

PS. Nie wszyscy są OP na papierze IMO

Pytanie do modów: Czy dup* to naprawdę jest takie straszne przekleństwo?

Muszę powiedzieć, że posiadanie ogarniętej Soraki na linii to prawdziwy skarb. Dziś Yi wyszedłem z early ze statami 5:0 właśnie dzięki niej. Jej heal, mana i silence są ŚWIETNE!

Edited by CriticalCombo

Co do grających Evelynn to zauważyłem jeden główny problem, który nie pozwala im osiągnąć (większości oczywiście, nie wszystkim) dobrych wyników. Mianowicie pcha się taki do walki jako pierwszy, jakby jego stun naprawdę musiał zacząć teamfight. No ludzie, czy grając Masterem Yi albo jakimś innym squishem też powinno wbijać się jako pierwszy w gromadę żądnych krwi, flaków i darmowego golda przeciwników? Gwarantuję, że posiadacz Oracla nie będzie miał czasu martwić się o Eve, kiedy nagle wskoczy na niego dajmy na to Malphite, za nim jakis Xin czy inny Olaf i dopiero reszta. Jasne, stun sam w sobie potrafi pomóc w inicjacji walki/killa, jednak ludzie często mają aż zbyt duże parcie na tego typu rozpoczęcia walki. I potem taka Eve chodzi i płacze, że ona nic nie może zrobić, że ją zabijają, każdy ma Oracla, w każdym krzaku jest ward i w ogóle nikt jej nie kocha. Oczywiście, że czasem naprawdę jest się bezsilnym, ale z reguły dlatego, że cały team zaczyna dostawać wtedy ostro po tyłku. To podobnie jak w przypadku Soraki, jeśli team jest głupi i ktoś uważa się za nieśmiertelnego, bo ma Sorakę za plecami, co często zdarzało mi się widzieć. Taki ktoś wbije do walki 1v3 a potem jęczy 'Useless Soraka, go uninstall' itp. Ewelina ma ten plus, że w przeciwieństwie do Soraki potrafi być samowystarczalna, jeśli tylko ma trochę oleju w głowie.

Nie od parady Evelina ma w pasku difficult dość wysoką wartość... Ona jest naprawdę ciężka (w porównanui do niektórych champów)"hard to master", ale jak się to już osiągnie...

Hmm, wszyscy się chwalą jacy to są OP, a ja pójde pod prąd :D Kiedyś tam bardzo dawno temu kupiłem sobie trynda i teraz próbuje nim grać. Postacią jest ciężko w early i mid game ale w late jest całkowicie OP. Tyle, że do tego late'a trzeba najpierw dotrwać.. więc tak najwięcej problemów ludzie mają z Buildami do Trynda. Gość na stronce pisał, że są dwa buildy dobre dla Trynda, 1:

-Merc

-Phantom

-Phantom

-Infi

-Bloodshirter

-Black Clever

2

-Merc

-Phantom

-Infi

-Blood

-Black Clever

-Black Clever

Osobiście, używam numeru jeden jako, że nie mam jeszcze 30lv i nie kupuje runek.

Build jest fajny, tyle, że strasznie drogi. I tu moje pytanie: Jak wyfarmić jak najwięcej golda do late game'u? Tzn. czy stackować avaric blade'sy, czy od razu normalne itemy, czy dobrze jest junglować i stać na lanie czy stracić dużo czasu na chodzenie po mapce, ale zaliczyć jednego kila więcej? Ogólnie, prosze o jakieś porady do tryndy, jako, że jej jeszcze nie ogarniam, a wcześniej grałem takimi postaciami jak: Fiddle, Vlad, Annie, Ashe, (próbowałem, też WW ale to nie mój typ, oraz Lee Sinem, ale tutaj zmarnowałem 6k, bo zupełnie mi się nie podoba =,=') oraz chyba Malzaharem jak był darmowy. Chciałbym sobie zrobić przerwe od postaci Ranged Magetank/ glasscanon i pograć kimś meele, a gra Tryndem jest fajna, tyle, że go jeszce nie do końca ogarniam ;P

Wiedziałem, że Wardi wyskoczy pierwszy. :P

No ba, w końcu ją mainuję (no dobra, mainowałem kiedyś, teraz gram bardziej normalnymi postaciami, Eve traktuje jako bardziej for fun na normal game), i nie moge nie zareagować gdy ktoś zarzuca nieprzydatność Ewelinie. :P

Nie rozdrabniaj postaci na "a ten skill stunuje" bo na papierze to wszyscy potrafią wyglądać dobrze. IMO Eve daje radę przeciwko słabo ogarniętym drużynom. Wyskoczy z niewidki, zabije jakiegoś squisha z tyłu, powtarza procedurę. Sam mówisz, że nie budujesz survi jeżeli cię nie cisną. Skoro cię nie cisną to sami się proszą żebyś ich zabijał. Pamiętam, że budujesz Eve na AD. Z taką spotkałem się może raz na ok. 700 gier.

To zaleta normal game. Słabo ogarnięte drużyny. Tam Eve potrafi z łatwością dominować mapę, bardzo często zdarzają się nieogarnięte teamy, w których ludzie nie potrafią się ze sobą dogadać, nie wołają "ss" i grają nieuważnie w ogóle, np. nie stawiają wardów. Masz rację, sami się proszą o śmierć. Na rankedach, zwłaszcza premade rankedach, Eve sobie zbytnio nie pozabija - jest useless, masz rację. Ale to na ranked game.

Ja uważam, że ogarnięcie w takim samym stopniu wielu innych czempionów, którzy są do wyboru przynosi o wiele lepsze skutki. Zamiast ogarniętej Eve wolę mieć ogarniętą Ashe/Miss Fortune/Sorakę/Amumu czy właściwie jakiegokolwiek innego czempiona.

Ja osobiście uwielbiam mieć Eve w teamie. Według mnie jest bardzo przydatna, siedzę sobie na mid, ona przychodzi, pomaga mi zabić przeciwnika i razem pushujemy. Darmowy chodzący ward, który naprawdę potrafi przywalić. Ale ok, szanuję to że według ciebie jest do niczego. Dla mnie taki jest Shaco.

Edited by Wardi

CriX nie jest jedyny, też właśnie zakończyłem przygodę z LoLem.

A z jakiego to względu?

- Leaverzy - ostatnio osiągnęli punkt kulminacyjny. Na 50 moich gier przypadło 15 leaverków z mojego teamu, a tylko 3 z przeciwnego...

- Dobór Random współgraczy - jak nie sksuje to w inny sposób uprzykrzy rozgrywkę. A nie zawsze jest z kim grać premade...

- Poziom Rankedów - pozostawiam tylko moim bólom i płaczom, nie chce mi się flameować. Sam przecież gry nie wygram :(

Nie sądziłem, że rozpętam taką dyskusję :) Kupiłem sobie Amumu, żeby mieć w końcu własnego tanka z prawdziwego zdarzenia. Co prawda będę musiał zainwestować w runki dla niego, ale zestaw pod Xina/Renektona też daje radę. Często widzę, że ludzie proszą o tanka w drużynie, więc od czasu do czasu potankuję sobie na normalach. Co do Łowczyni, to ja poczekam aż będzie w rotacji, co nastąpi zapewne po 2-3 tygodniach od premiery.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...