Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

Dla mnie fiddle jest wciąż za słaby i trochę useless. Chyba go oddam razem z Lee Sinem, bo nie do końca przypadły mi do gustu te postacie. Te 550 RP prawdopodobnie spożytkuję na jakiegoś skina. Ten Winged Hussar dla Xina to był jakiś jednorazowo dostępny? Upatrzyłem go sobie, ale w shopie go nie znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy to będzie. Znając RIOT to jeszcze sobie z rok poczekamy... Tak jak na nową mapę. Kiedy ją zapowiedzieli? W październiku/listopadzie? Przekładali, mówili że po wprowadzeniu zmian w grafice a zmian w grafice jak nie buło, tak nie ma. Miało być po DH a tu już tydzień po i dalej nic nie słychać. Także na wersję PL liczyłbym lekko koło stycznie plus minus pół roku :rozpacz:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa i grafika ma z tego co wiem wejść razem z Season 2. Nie kojarzę żeby była tu mowa o przekładaniu. Co z tego, że zapowiedzieli ją w październiku? Jedyna wada jaką w tym widzę to mnóstwo żałosnych ludzi, którzy od 9 miesięcy jojcą i jojcą na wszystkich forach i komentarzach o tym, że chcą nową mapę. Trochę zły PR, ale to akurat nie jest istotne dla gry. :D

Polska wersja? Jest od dawna. Grałem i nie przypadła mi do gustu. Podawana już były tu sposoby jak zmienić wersję na PL. Pamiętam tylko, że trzeba edytować jakiś plik i zmienić en_GB na pl_PL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Riot wspominał coś również o misjach w trakcie gry. Nawet jest to chyba uwzględnione w samouczku. Wątpię jednak, czy ten pomysł by im wypalił. O mapie była mowa coś więcej np. ilu graczy miałoby się na niej zmierzyć? ciekawe by było 10 vs 10 :D albo 1v1. W 1v1 chociaż nie można by było zrzucić winę na resztę drużyny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska wersja? Jest od dawna. Grałem i nie przypadła mi do gustu. Podawana już były tu sposoby jak zmienić wersję na PL. Pamiętam tylko, że trzeba edytować jakiś plik i zmienić en_GB na pl_PL.

Wiemy że jest od dawna, chodzi o jej OFICJALNĄ premierę, bez żadnych zmian w plikach gry. Wtedy ma wyjść Winged Hussar Xin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Riot wspominał coś również o misjach w trakcie gry.

Ja tam bym chciał żeby wprowadzili wkońcu te achievementy. Być może o to ci chodzi :P

Zakładka do tego jest, szkoda że jeszcze tego nie wprowadzili. Fajnie by było mieć jakiś cel, tylko żeby ludzie nie przekładali achievementa PONAD grę że np by nie chcieli pomagać drużynie tylko na pałe dążyć do aczika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że na początku uważałem Yoricka za trochę bezwartościowego, ale po killku grach i zdobytym doświadczeniu może pokazać pazur ^^ Jeszcze jestem pewny nadchodzącego buffa, więc będzie się nim bardzo przyjemnie grało ^^

Przykład z właśnie wygranej gry ^^ : [ciach] Zapoznaj się z zasadami pisania postów. [Turambar]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pepeszka

Achievementy swoją drogą ;p jak grąłem w samouczek (co prawda to było dawno temu, ale jednak) to po prawej stronie pokazywały się takie prostokąciki niebieskie i było zadanie np. zabić jaszczureczkę czy tam stado wilków.

Zagrałem dzisiaj 2 mecze Alistarem i w pierwszym mi nie szło (zbyt bardzo skierowałem się w stronę AP) a w drugim było całkiem przyjemnie :D Byczek ma kopa ^^

Btw. kto lepszy za 6300 Ezreal, MF czy może któryś z pozostałych AD? Lepsi oni czy Xin?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak budować Nidalee? Jakie runy, itemy, spelle - gram nią dosyć długo, i ciągle nie mogę się zdecydować jaki build jest najlepszy, w sumie to mam problem z uzbieraniem kompletu itemków, nie wiem co wybrać.

Czy tylko ja jeszcze nie dostałem RP? :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak budować Nidalee? Jakie runy, itemy, spelle - gram nią dosyć długo, i ciągle nie mogę się zdecydować jaki build jest najlepszy, w sumie to mam problem z uzbieraniem kompletu itemków, nie wiem co wybrać.

Czy tylko ja jeszcze nie dostałem RP? :dry:

Wątpie żeby wgl ktoś już dostał, dopiero dzisiaj (no dobra wczoraj, jest po północy) pojawiło się o tym info.

Ja nid buduje tak

Doran ring

Buty cdr

sheen

czapka

void staff

lich bane

i dalej wedle uznania

Spelle mam imo flash i ignite, na każdą postać takie biore. Ew ghost + flash lub ghost + ignite.

Run mam tylko 1 strone więc używam takich.

mpen marki,ap/lvl glyphy,ap/lvl seale (zamieniłbym chętnie na cdr lub coś innego :/) i quinty flat ap.

@up

Mobafire to ja używałem do 15 lvla, teraz już samemu można się build domyślić rly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy passive Kayle jest niezły dla hybrydy - armor pen i m pen co hit więcej jak w stylu rageblade - me gusta.

Hmmm? Można wiedzieć gdzie można o zmianach w Kayle przeczytać?

Swoją drogą dzisiaj chyba pierwszy raz miałem w teamie Jungleplanka. Miałem pewne obawy, ale na szczęście przeciwnicy popisali się kompletnym brakiem skilla i nie mieliśmy problemu z wygraną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nidalee to mój main ponad ok.150 gier nią rozegrałem tak więc itemy:

-Doran's Ring

-Sheen

-Buty,

*Jak dużo ad u wroga- Ninja tabi

*Jak dużo ap - Mercury threads

*Jak jest po równo np 2ad 2 ap i tank to biorę Ninja tabi.

-Guinsoo's Rageblade

-Rabadon Deathcap

-Lichbane

-Banshee's Veil

A itemy sytuacyjne np Void Staff można wcisnąć zamiast butów ale to już naprawdę late game :)

To NIE jest build który stosuje zawsze, jasne jak wróg zaczyna wcześniej budować resisty to ty wcześniej składasz Viod Staff'a logicze, ale najczęściej latam z ww. i jest git ;)

Runy:

Marki-Magic Pen

Seal-Dodge

Glyph-Mana regen/5 (chociaż wolałbym tu CDR ale nie mam kasy na runy tak więc korzystam z tego co mam ^^)

Quinty-Magic pen albo MS( Skłaniam się ku MP)

Summoner Spelle- Ghost i Flash.

Masterki - 0/9/21

No to by było na tyle, a się rozpisałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm? Można wiedzieć gdzie można o zmianach w Kayle przeczytać?

http://www.leagueoflegends.com/board/showt...58#post10467258

Gdzieś w tym temacie są dokładne wartości z PTR(?), ale nie chciało mi się ich wybierać.

Dobre zmiany imo.

@UP

Rageblade na Nidalee is soooo last year...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w buildzie pepeszki zmienił:

- buty na Mercury(jeśli sporo CC) lub Swiftnessy(zależnie od wyczucia sytuacji, jeśli mercury nie są potrzebne). To akurat z powodu, że dodge osobiście nie lubię, ale prawda, że synergia z ulti jest.

- pierwsze itemki: osobiście wpierw lubię rushować Rabadona(wtedy i heal, i dzida dużo dają), a dopiero potem dopinać coś z lich bane. Ogólnie Lich Bane opłaca się też kupić, jeśli potrzeba troszkę resów(a przynajmniej ten płaszczyk)

- Guinsoo bym wyrzucił - co prawda na początku fajnie "nadawał rytm" i daje nam również AS, to jednak wolałbym taką np. Zhonyę.

- Jeśli przeciwnicy mają sporo dobrych AD, to po co ci Banshee? Wtedy lepiej albo coś do armora, albo Rylaia(imho slowujące pułapki i dzida ftw).

Z kolei quinty zamiast mpena brałbym albo Mspeed, albo flat AP. Ja z zestawem runek:

- marki pod m.pen

- seale pod dodge

- glyphy pod AP per lvl

- quinty pod flat AP

na początku z heala, razem z Doranem, wyciągam ok. 100, co imho jest bardzo ładnym wynikiem i pozwala nam utrzymać się na linii na dłużej.

Przynajmniej jak tak gram nidą gra mi się przyjemnie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka dni temu wbiłem na lola, ale był tak zlagowany że nic nie działało, spróbowałem rozpocząć grę, po kilku sekundach wszystko fajnie mnie przeniosło do wyboru drużyny, ale nie widziałem żadnych nicków ani dostępnych championów, ogólnie nic nie działało. Pojawił się jednak guziczek "Trade champions with this player" ( Nie pamiętam dokładnie jak to było ), wiadomo jednak że normalnie nie ma czegoś takiego, czy riot planuje wprowadzenie takiego wymieniania? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...