Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Bulletstorm

Polecane posty

Szybkie szukanie na Googlach dało taki wynik :) Owszem, demo 25 I będzie, ale na Xbox Live a dzień później na PSN. Na razie brak jakichkolwiek wieści o wersji na PC i nie zdziwiłbym się jakby taka w ogóle nie była planowana. Cóż, kumpla z PS3 mam to może da radę zobaczyć w akcji dzieło ludzi z PCF ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziało dwóch gości i grało w Tony Hawka. Jeden wykręcał triki, a drugi stwierdził: "w sumie szkoda, że nie da się tu czegoś rozwalić".

I tak powstał koncept Bulletstorma.

Jest genialny. Kupuję. : )

Jedyne co mi się nie podoba, to kampania reklamowa... Czemu prowadzi ją Epic!? Czemu na filmikach są ludzie z Epic, a o People Can Fly nie ma nic poza logiem na początku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się już przyzwyczaiłem do codziennych filmików z Bulletstorma. Powoli zrobili z tego serial : "The making of Bulletstorm". No i oczywiście nie muszę wspominać jak wściekły jestem, że PC za przeproszeniem "olali" twórcy :/. Chciałem grę kupić, ale bez dema w ciemno ten zakup odpada. Kasa idzie na Deus Exa. A szkoda, bo pomysł wyjątkowo głupi i świeży żeby wciągnąć jak Serious Sam za dawnych czasów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty myślisz? Przecież to oni są najważniejsi. Oni wydają tą grę a pcf jest ich tanią siłą roboczą która już nie może zrobić takiej gry jak chce ale taką jak chce epic i ea. Mnie też to zastanawia i szkoda że tylko epic robi kampanię reklamową. Niektore spoty są takie żałosne ze hej. Z drugiej strony to dobrze pcf skupia się na grze a nie na bzdetnych filmikach. Ja mam nadzieję że będą jakieś Polskie elementy typu dialog,nazwy czegoś w grze itp. W końcu to polska gra:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Club (pkt za zabijanie) + Serious Sam (bezmyślność ON) + Painkiller (bo polskie i dobre + fizyka) = Bulletstorm

Jedyne czego można się obawiać czy sam system combosów i punktowania za skillshoty nie przysłoni np. fabuły i jej niedociągnięć i ew. błędów tzn. czy dodatek do menu nie zostanie zupą, II daniem i deserem gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Singlowo mnie na pewno zadowoli. O mechanice pisał nie będę, bo każdy zaglądający do tego tematu dobrze wie, z czym to się je. Taka frywolność w zabijaniu bardzo mi odpowiada, w końcu gra inna od CoD-owatych poważnych strzelanek. Najbardziej obawiam się o długość gry, minimum 10h i będę zadowolony.

Multi to co innego. Nie widzę przyszłości dla multi w BStormie. Prym na świecie, jak i u mnie, wiodą fragowane shootery ala CoD, BC2. Tutaj tego nie będzie, zatem i motywacja szybko spadnie. Pogramy parę godzin i się skończy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli by zrobić multi w którym będziemy walczyć z innymi graczami a nie wraz z nimi, ale nie podobają mi się te kopniaki są strasznie nie realistyczne. Humor pewnie będzie z nami cały czas, oby nie było jakiś poważnych scen. Zapowiada się najbardziej "keczupowata" gra 2011 hihi... .

:cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nierealistyczne kopniaki"... A cała gra to może realistyczna jest?

Tak odnośnie multi- też sądzę, że nie przetrwa zbyt długo.

Masz pomysł, jak zabić tamtego wroga, i to taki, że mucha nie siada. Już bierzesz go na cel...i zdejmuje go inny gracz. ARGH.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news-17187/bulletst...bule-wideo.html

Fabuła jak fabuła... akurat w tym trailerze ważny jest też dla mnie gameplay, który raz jeszcze pokazuje, że patent skill shootów może być naprawdę świetny ;D Wszystko wygląda efektownie, akcje okraszone komentarzami głównego bohatera (coś w stylu Księcia)... liczę, że singiel dostarczy potężnej dawki finezyjnej rzezi. Będzie się działo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, trailer lekko mnie... odrzucił? Nie wiem czemu, ale mam wrażenie iż Bulletstorm tak naprawdę będzie bezczelnym samograjem zdatnym do odpalenia na góra pół godziny (przy większym czasie gry ryzyko epilepsji bądź zamiany w warzywo...). No i ten Ogień z Tyłka... Co to, gra od twórców PK i GoW: PC czy zrobiona przez Terrenca i Philipa? A sam główny bohater ma taki tembr głosu, że aż mi się niedobrze robi od nadmiaru testosteronu i "badass" na decybel...

Tym niemniej czekam na wrażenia z dema :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z dema?

Ludzie ta gra pobije DNF i to o miliony egzemplarzy. Piszę to na trzeźwy umysł i po zagraniu raz w demko. Oglądanie gameplaya nic nie da, bo dopiero jak dostaniesz pada w łapska i zaczniesz się bawić "smyczą" szukając kolców albo kop i oczekiwanie az spadnie wróg w przepaść .... Miodność demka wskazuje że pełny produkt to będzie must have każdego fana gier a nie tylko "patrioty" bo Polski produkt! :D

Ocena po zobaczeniu demka? 9/10 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, ciekawi mnie jedno - gdy minie szał na "dobre, bo z Poski! muszę dać 10/10, bo przecież nasze!, oraz dobiorą się do niej zagraniczni recenzenci, którzy nie kojarzą za bardzo PCF. Jestem ciekaw jaką wystawią jej ocenę. Wtedy zobaczymy czy gra nie będzie nudziła kolejnym masowym skillkillowaniem itp. Na krótką metę zapowiada się naprawdę "mięsnie", ale skoro PCF olało PC, to wątpię, że wielu ludzi kupi tą grę (która po paru godzinach się przeje) w ciemno. Niemniej trzymam kciuki, bo to powiew prostoty w świecie i tak już prostych dzisiejszych FPSów. Ja niestety podziękuje, chyba, że kiedyś wypuszczą demo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, ale czy w multi nie ma zabijania innych graczy, tylko rywalizacja na punkty zabijając AI? Na dłuższą metę to też się znudzi, nawet szybko. To samo z coopem. Coop jest fajny, żeby się oderwac na chwilę od 'zwykłego multi', a tu to wygląda na jedną z głównych części multi.

Kota w roku kupować nie będę - nie ma dema, nie ma klienta. Gameplaye i recenzje nie mogą zastąpić możliwości zagrania samemu, nie ważne jakie oceny by zostały wystawione i ile gameplayów wyprodukowanych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy piękny naród - cudze chwalą, na swe narzekają...

Ciekawe ile gier kupiliście nawet jak nie było dema a było tylko pełno reklam. Jak nie chcecie to nie kupujcie bo nikt wam nie karze ale skończcie też z tym wiecznym narzekaniem. Gra wyjdzie, będą recenzje itd to się zastanowicie nad zakupem. Nikt nie mówi że musicie w dniu premiery kupić. po za tym nie zakładajcie też że to będzie kupa tylko dlatego że robią to Polacy lub dlatego że nie będzie dema. Ja już od ponad 10 lat kupuję gry w ciemno i ani razu się jeszcze nie przejechałem na tym. W tym wypadku też tak będzie bo mam dobre przeczucie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból związany z brakiem dema jestem w stanie zrozumieć. Jak jeszcze grałem więcej na PC to brak możliwości sprawdzenia czy na mojej konfiguracji gra się uruchomi był sporym rozczarowaniem (inna sprawa, że kiedyś tych demonstracyjnych wersji było jakby więcej). Chciałbym jednak inną rzecz poruszyć. Pograłem chwilę dzisiaj w demo Bulletstorm i z początku byłem zachwycony. Dmuchnęło na mnie potężną świeżością, bo niektóre skillshoty są niesamowicie pomysłowe i w swojej brutalności wręcz ocierają się o absurd. Jednak z czasem, gdy po raz n-ty zbierałem punkty to połapałem się, że chyba nie tego szukam w multi w FPS. Brak competitive multi na zasadach podobnych do tych z serii CoD (bo zręcznościowo-taktyczny model z BC2 chyba by tutaj nie przypasował) mocno mnie powstrzymał od złożenia zamówienia na Bulletstorm i trochę w ten hucznie zapowiadany sukces tej gry zwątpiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra to nie tylko multi ale i single., no chyba że szukasz gry TYLKO pod kątem multiplayera. Ja na dobrą sprawę pod multipalyera mam na oku kilka dużo bardziej rozbudowanych itd tytułów. Bulletstorm obchodzi mnie głównie z racji bardzo fajnie zapowiadającego się single playera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale singiel na ile Ci starczy ? 10-15h i koniec ;/ A potem co ? Będziesz jeszcze raz przechodził TO SAMO tylko po to żeby mieć lepszy wynik ?

Dla gier FPS to właśnie multi jest podstawą a nie singiel... Gdyby nie multi, rywalizacja z innymi ŻYWYMI graczami, gra pewnie po max dwóch miechach byłaby już nudna i leżała na półce.

Tak z trochę innej beczki:

to pewne, że nie będzie zwykłego deatchmatchu/capture the flag/last man standing itp. - trybów w których położono nacisk na elimację żywych graczy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczy te 10 czy 15 h single. Po za tym nie każda gra FPS ma multi a i tak dostarcza bardzo dużo dobrej rozrywki, a przecież o to właśnie chodzi. Po za tym jak bym w multi na pewno trochę pogram a potem co jakiś czas będę wracał. Jak jednak będę chciał multi z prawdziwego zdarzenia to będę grał w Vietnam, DS 2, L4D itp. Jak już mówiłem to czekam na porządnego single playera. Ja mam sporo gier które obecnie leżą na półce jednak nigdy nie żałuję czasu im poświęconego. Ja gier nie kupuję z założeniem że będę w 1 tytuł grał do śmierci lub do zwymiotowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi multiplayer nie jest potrzebny do szczęścia. Myślę nawet, że w czasach, kiedy jest on upychany w każdej grze, a w większości FPS-ów wygląda bardzo, bardzo podobnie, to właśnie ciekawie zrobiony tryb kooperacji jest dla mnie o wiele bardziej interesujący i zachęcający, niż kolejne wersje Team DM czy Capture the flag.

W grach, które nie są tworzone pod multi, bardzo rzadko w ogóle włączam ten tryb. Od multi mam osobne tytuły (BC2, TF2), a od singla/co-opa inne.

BTW, demko właśnie się ściąga, niedługo obadam. Po przeczytaniu wrażeń z Polygamii i gram.pl jestem bardzo pozytywnie nastawiony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...