Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Summirek

Rozwiązany: Steam

Polecane posty

Kupiłem sobie niedawno grę Napoleon: total war i instaluję. Musiałem oczyścić dysk C i to zrobiłem, ale potem gra się nie instalowała tylko zaczęła się pobierać z internetu. Czemu skoro mam płyty? Wie ktoś jak zainstalować tą grę z tych płyt?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak zainstalować tą grę z płyty?

A jak wkłądasz płytę do napędu to się nie instaluje?

Pokazało się okienko wyboru języka, potem okno gry i tam pisało pomoc techniczna, instaluj grę i wyjście. Potem przeszło do steama i zaczęło ściągać. Jak ponownie uruchomiłem płytę to była jeszcze opcja graj w napoleon total war, ale trzeba czekać aż się ściągnie. Jeszcze klucz aktywacyjny podawałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to miałem taki problem z CoDem MW2 o ile dobrze mi się wydaje to zatrzymywałem ściąganie, następnie dajemy usuń zawartość lokalną, przechodzimy do napędu CD i tam odnajdujemy ręcznie plik od instalacji i instalujemy z płyty, u mnie zadziałało, u kolegi też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeszukiwałem google to znalazłem na steamie taką informacje, że tak można zrobić, ale tylko z CoD:MW2 i left for dead 2 i chyba jeszcze coś, ale spróbowałem i poszło :)

\ ....................... /.....|....|>>>>>>....|...............|.........>>...|...|>>>>>

...\ ................... /......|....|.................|..............|..... >>.......|....|

.....\................. /.......|....|>>>>>>....|..............|>>.............|....|>>>>

...... \ ... /\ ..... /........|....|.................|..............|....>>...........|...|

........ \. /.. \ . /..........|....| >>>>>.....|>>>>>... |.........>>....|....|>>>>

DZIĘKI

Miało być WIELKIE :/

Wyszło :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...