Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sadpanda

Just Cause, gra się nie uruchamia

Polecane posty

Kupiłem CDA i chciałem pograć w Just Cause, ale nic z tego nie wyszło. Oto kolejność czynności jakie wykonałem:

- zainstalowałem JC

- zainstalowałem DirectX, który był w pakiecie z grą (Feb 2010)

- odpaliłem grę i zmieniłem opcje grafiki. Gra powiedziała, żeby ją ponownie uruchomić.

- próba ponownego uruchomienia nie powiodła się

- odnalazłem konfigurator i przywróciłem ustawienia domyślne, gra nadal nie chciała się uruchomić

- zrestartowałem WinXP - nie pomogło

- zainstalowałem grę jeszcze raz, usuwając wcześniej zapisane ustwaienia

- gra w ogóle się nie odpala, ba, wręcz nawet nie udaje, że próbuje się odpalić (w menadżerze zadań w procesach JustCause.exe się na chwilę nie pojawia)

Czy ktoś jest wstanie mi pomóc?

pl0x

konfiguracja PeCeta:

GeForce 8800 GTS 640MB

2GB RAM

stery nVIDIA 197.45

DirectX Feb 2010

WinXP SP2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Pobaw się ze sterownikami, spróbuj zainstalować Service Pack'a 3, zdefragmentować dysk, podaj jakiego antywirusa używasz?Spróbuj Go wyłączyć kiedy masz uruchamiać grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę przeinstalowałem 3 razy, używam Avast! i próbowałem z wył. tez nie działa. Inna sprawa, że jak sciągnąłem z pewnej strony pewien plik i podmieniłem oryginalny .exe to gra się odpaliła ale tylko raz. Nawet jakby to dzałało to jednak granie na złamanym orginale to średnia przyjemność i trochę bezsens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem tyle, że w moim przypadku gra wogóle nie chce się uruchomić ... Po kliknięciu na ikonkę procesor coś ciągle kombinuje (100% obciążenia) i nic z tego nie widać (czytaj ciągle jestem w pulpicie i nic się nie odpala ). Zostawiłem go na jedną godzinę, ale nic się nie odpaliło. Próbowałem wyłączyć antywira, ale również nic to nie zmieniło.

System: Windows 7 x64 / Wszystkie upy są pobierane na bieżąco.

Żeby było ultra śmiesznie to system 24h temu był reinstalowany więc to raczej nie jego winna.

Antywir: Avast

Firewall: Commodo Firewall

A co do pc jest to laptop, którego specyfikację można zobaczyć tutaj : http://www.ceneo.pl/3049897s

Pozdrawiam.

Edit: Wystarczyło odpalić tryb zgodności z xp + sp 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...