Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tony_Starks

Eminem

Polecane posty

Masz zwykłą wersję amerykańską. Zerknąłem do swojej i też nie posiadam książeczki z tekstami ( chyba, że obaj padliśmy ofiarą jakiegoś spisku i mamy upośledzone, polskie wydania). MM nie był dostępny w serii "Zagraniczna Płyta, Polska Cena"( tak mówi Google). Bardziej kolekcjonerskie jest wydanie The Marshall Mathers 2CD Limited expanded za prawie 100 zł :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co tak rozkminiacie nad pudełkiem :laugh: . To jest z pewnością wersja amerykanska (też mam taką samą kasiązeczke), ponieważ wydanie polskie weszło bodajże 2005 roku a ta płyta jest starsza. Aby pominąc następne pytanie, płyta ta miała 2 wersje okładek (tak jak Recovery), ale reszta zawartości została bez zmian. Eminem zaczął umieszczać teksty w książeczkach od The Eminem Show.

A tak wogóle to słyszłem, że d12 ma się już całkiem rozpasć. Miała być ich wspólna płyta, Eminem rozbiegany w Shady/Aftermatch, a ich ostatnia kłótnia na twitterze raczej potwierdza te wnioski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo mnie uspokoiliście, dzięki :smile: Wracam do słuchania zarąbistych kawałków, a jak niedługo dostanę wreszcie w swoje łapska The Slim Shady LP oraz Encore, to w końcu wstawię listę ulubionej szóstki wśród najlepszych utworów.

EDIT - Dobrze, że TKPulp mi przypomniał! Miałem się jeszcze zapytać, czy przypadkiem The Marshall Mathers LP nie była jedyną płytą także na winylach? W ogóle gdzieś jeszcze można dostać taką wersję? Bo muszę przyznać, że byłby to nie lada rarytas i szacun dla posiadacza :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^Winyl MM LP powinien być, skoro jest vinyl Relapse (sam widziałem na oczy) . Sam kiedys chciałem kupić winyl, ale jak już to "The Eminem Show" . Nie kupiłem bo po co mi on skoro nie mam czym go odtworzyć. Nie jestem aż takim fanem żeby sobie go wyeksponować i codziennie podziwiać jaki to on jest fajny :blink: . Co do kupna Encore to bierz wersje Shady Collector. Kiedy sporo za nią dałem teraz można znaleść na allegro za jakies 3 dychy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także nie kupiłbym winylowej płyty, bo właśnie nie mam jej na czym posłuchać. Ale byłem ciekawy czy MM LP (właśnie, co oznacza skrót LP?! :sweat:) została jako jedyna wydana w dwóch wersjach.

Dobra, a co się tyczy tego Encore, to właściwie co znajdę w edycji Shady Collector? Widziałem, że cena w sklepach, które jeszcze gdzieś na magazynach to mają, wynosi nawet 100 zł... A jeśli dobrze wyczytałem w necie, w tym wydaniu mamy trzy bonusowe tracki (We As Americans, Love You More, Ricky Ticky Toc), prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LP to skrót od Longplay czyli płyta z większą zawartością niż takie EP czyli Extended Play(wejdż sobie na wikipedie jak chesz wiedzieć więcej :wink: ).

3 bonusowe kawałki znajdziesz też w normalnej (plastikowej) edycji bonusowej, a w Shady Collector masz pudełeczko. W srodku znajdziesz przeróżne zdjęcia których w ksiązece na normalnym Encore nie było i oczywiście dwa CD eki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którego Eminema wolicie tego z Recovery poważnego w kurtce z wytwórni czy tego z za czasów 8 mili? Ja tylko dodam, że wg mnie jest i będzie najlepszym raperem wszech czasów, EMINEM FOREVER !. Ale wole go z za czasów 8 mili kiedy to pojawiło się Lose Yourself czy Till I Collapse . Chciałbym, żeby jego nowy album '' pachniał'' tamtymi czasami.

I jeszcze jedna sprawa: czytaliście może '' Wściekły blond'' albo ''The Way I am ''

I jeszcze jeszcze jedno :tongue: , krążą plotki, że Eminem ma wydać nową płytę w tym lub przyszłym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mię tam podoba się eminem z każdych czasów tongue_prosty.gif I Recovery i Relapse i Encore i wszystkie wczesniejsze albumy są mistrzowskie.

Nie bez powodu przez wielu jest uważany za jednego (a nawet naj) lepszego ze wszystkich raperów na tej małej planecie. Być może jak tylko NASA odkryje jakąś obcą cywilizację wtedy będzie i najlepszym raperem w kosmosie. smile_prosty.gif Jeden z niewielu artystów których każda płyta jest nieco więcej niż dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lisu125

Eminema zacząłem słuchać jakoś w marcu tego roku (co nie znaczy że nie znałem chociażby Lose Yourself albo nie słyszałem o typ raperze). Z początku moje odczucia były tylko i wyłącznie pozytywne, kupiłem płytę (The Eminem Show), a na kompie non stop leciały jakieś jego piosenki. Jednak od miesiąca nawet nie przejechałem kursorem po którejś z jego piosenek w liście odtwarzania, a próby odsłuchania jego albumów kończą się tym że odsłucham jedną piosenkę i mam dość. Co prawda mam ciągle trochę utworów, ale już rzadko ich słucham.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem szczerze, że na pierwszy odsłuch nie byłem przekonany ale sie wkręciło i 3 zwrotka to potworek hehe

:D Więc jak najbardziej na plus i miejmy nadzieje, że kiedyś ten album wyjdzie !!!

Mr. Porter na instagramach jest z Em'em, więc może stworzył jakiś ogień ! Ostatnio u Crook'a (utwór " Crook 'n' Porter") było świetnie !

Czekamy... czekamy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł albumu lepiej pozostawię bez komentarza, dla mojego jak i również jego dobra. chytry.gif Widzicie jaki jestem wyrozumiały? Jeśli jutro faktycznie wyjdzie singiel, to na pewno nie pozostawię go bez mojej opinii. Tylko dwa miesiące!? Ja czekam już od Recovery, trochę dłużej...

5 listopada? Serio? Z czymś mi się to skojarzyło... Remember, remember the fifth of November! Wolność! Na zawsze!tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym mocno sceptyczny, jakby nie Dre i Rubin. Ten drugi powinien częściej pojawiać się na płytach hip hoperskich, bo poza "Yeezus" i pojedynczymi wypadami wcześniej niewiele Hagrid w naszych rewirach działał od końca lat 80-tych.

Jak zrobi Eminemowi jakieś drugie "99 Problems" albo chociaż efektywnie po-execuje to już będzie sukces. Może będzie to też panaceum na bóle hejterów o bity na płytach Eminema.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy od Survival. Pozytywne zaskoczenie jak dla mnie. Tekstowo jest nieźle, z jajem "Like a magician, critics I turn to crickets" czy "Been public enemy since you thought PE was gym", czyli zabawa słowem. Ciesze się, że utwór znajdzie się na płycie. Plusem dla mnie jest też to, że dostało sie przygłupom pokroju Chief Keefa. lol.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEEEEST !!!! NOWY ALBUM EMINEM'A JUŻ 5LISTOPADA !!!!

TYTUŁ : MMLP2

krecka_dostal.gif

TYLKO 2 MIESIĄCE CZEKANIA !

SINGIEL - JUTRO !

Nie rozumiem skąd pomysł na nazwanie nowej płyty "Marshall Mathers LP 2", ani ta płyta nie jest podobna do klasyki z 2000 roku jaką jest "Marshall Mathers LP" ani nawet nie ma żadnego nawiązania. Szczerze, sądziłem że skoro płyta będzie się nazywała "Marshall Mathers LP 2" to miałem nadzieję że Eminem powróci do starego stylu. Ale niestety dalej pozostał przy tym 'nowym' stylu który był w "Recovery", jednak przyznam że Berzerk mu wyszedł naprawdę spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...