Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sidrzej

Mount & Blade Warband, wytropić i zniszczyć kryjówkę bandytów dla króla

Polecane posty

Mam ały problem odnośnie misji którą dostałem od pewego króla.

dostałem zadanie wytropić i zniszczyć kryjówkę bandytów, no to ją jakimś cudem znalazłem i zniszczyłem wracam do kóla i nie mam w opcjach djalogowych że ją zniszczyłem mam tylko że nadal nad tym pracuje... błagam pomóżcie!

z gury dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w dzienniku czy chodzi o kryjówkę leśnych czy górskich bandytów bo to spora różnica... Bardzo możliwe że rozwaliłeś kryjówkę leśnych a chodziło o górskich albo odwrotnie. Jeśli masz problemy ze znalezieniem kryjówki to nie słuchaj porad że musisz śledzić bandytów itp bo to bzdura jak cie zobaczą to albo cie zaatakują albo będą uciekać. Co do kryjówek w zadaniu chodzi o zniszczenie jakiejkolwiek górskiej albo leśnej nie ma tam żadnej konkretnej, jest wiele takich kryjówek na mapie są w lasach i w górach. Mam nadzieję że otrzymałeś wyczerpującą odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! :happy:

A teraz inne. Jak szukam jakiejś damy to pytam się któregoś lorda gdzie ona jest. No i przykładowo on mówi mi że w zamku reindi no to lecę tam i kiedy wchodzę do sali lorda to jej tam niema albo jest inna!

Z góry dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas organizowane są uczty gdzie i kiedy dowiesz się od barda którego można co jakiś czas spotkać w tawernach. Zazwyczaj tylko podczas takiej uczty możesz poznać niezamężną damę której możesz np zadedykować zwycięstwo w turnieju. Jak cie polubi to wysyła ci zaproszenie byś się do niej zakradł(nie chodzi o to o czym pewnie teraz myślisz :tongue: ) wtedy właśnie przydaje ci się informacja gdzie dana dama przebywa. Podczas uczty może się tak zdarzyć że danej damy nie będzie ponieważ... nie zmieściła się w zamku(po prostu twórcy nie wzięli pod uwagę że może być więcej gości niż zaplanowali;]) Wtedy musisz kiedy indziej wpaść na imprezę.

Ps. W regulaminie jest jeden problem jeden temat tak na przyszłość;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...