Jump to content
Hubi9

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA?

Recommended Posts

1.Mass Effect + dodatek może to nie jest historyczny pełniak ale z ostatniego numeru, gra świetna.

2.DMC4 - zaraz po ME kolejna dobra gra która wylądowała razem z pismem :)

3.Gothic 2 + Noc Kruka - mniej mi się podobała niż powyższe ale również była hitem ;)

4. Hitman Krwawa Forsa - codziennie powracam do tej gry, cud że trafiła ona do CDA.

Dark Messiah of Might & Magic - cholernie grywalna i wogóle bardzo rzadki typ gier FPP (z bronią białą w roli głównej)...

Bez żadnych wątpliwości najlepszą pełną wersją w histori jest Mass Effect. Wcześniej miałbym problem ze wskazaniem takowej, ponieważ było kilka pełniaków które mi bardzo przypadły do gustu ( Kings Bounty, Hitman Krwawa Forsa, Kane and Lynch), lecz ME wybija się zdecydowanie ponad ten poziom. Kupiłbym go nawet gdyby był jedynym na płycie pełniakiem i bez czasopisma. Teraz kupuje 2, no chyba że będzie pełniakiem w następnym numerze ;p

5. Tribes Zemsta ( Pamiętam jak jeszcze nie miałem neta i grałem na multi sam wymyślając historyjki :))

4. Empire Earth ( Dla mnie najlepsza strategia )

3. Conflict Global Storm ( Najlepszy TPS w jakiego grałem, chociaż był na tamte czasy dla mnie za trudny)

2. Battlstations Midway ( Uwielbiam strategie w których można przełączyć się na jednostkę i nią walczyć, znacie może jeszcze takie gry ? Nie muszą być jak Battlstations)

1. Drakensang The Dark Eye ( Najlepszy RPG i basta)

1. The Elder Scrolls III Morrowind

2. Hitman Krwawa Forsa

3. Devil May Cry 4

Taka wielka trójca :)

Oj, same gołowąsy widzę piszą....

1.Fallouty

2.Morrowind

3.Betrayal at Krondor

4.Duke Nukem 3D

5. Soldier of Fortune

Mass Effect i Torchlight ;]. Aha i nie zapominajmy o Bounce... ale w to grywałem o jej... ;D Jak Maniak ;P

Edited by Rafcio9

Dark Messiah of Might & Magic, :wub: Mass Effect , Scrapland , Gothic 3 , Torchlight to najlepsze pełniaki w historii CDA

Cal Of Juarez

Mass Effect

dark mesiahh might and magic

ghotic 3

just cause

sins of a solar empire

kane & lynch dead man

torchlight

pewnie byłby jeszcze resident evil 5 ale jeszcze nie grałem ale pewnie niedługo to nadrobię jeśli znajde odrobinkę czasu

Cal Of Juarez obie części

Mass Effect

dark mesiahh might and magic

ghotic 3

Sacred jak dla mnie

Call of Juarez

CoJ: Więzy Krwi

Mass Effect

Devil May Cry 4

Thief: Deadly Shadows

Dark Mesiahh of Might & Magic

i Jade Empire oczywiście ;)

Edited by JQcay

Dark messiah of might and magic - cholernie dobra gra, kontynuacja świetnej serii m&m!

The elder scrolls III - Morowind - Fantastyczna gra, tego nie da się opisać

Hitman : Krwawa forsa - Damn it's good (cytat Duke nukem)

Mass effect (pomimo iż mam premierowe wydanie ale to chodzi o jakość gry)

Gothic 2 NK (podobny przypadek co u góry :happy: )

Call of Juarez : Więzy krwi - bardzo dobra gra

Thief: Deadly Shadows - świetna gra

Jade Empire - genialna

no to tyle co pamiętam :)

@edit

edytowałem nazwę jednej gry

Edited by Nortic

Prawie wszystkie gry są na wysokim poziomie, więc nie potrafię wyłonić faworyta, chociaż za Tomb Raidery z zeszłego roku macie ode mnie wielka brawa :happy:

Blair Witch - Rustin Parr

Bloodrayne

Commandos

Fighting Force

Ghost Master

Hitman 2 Silent Assasin

Ignition

King's Bounty Legenda

Mass Effect

Post Mortem

Quake

Revenant

SHEEP (hicior :D)

Thief The Dark Project

Vampire The Masquerade: Redemption

i na chwilę obecną to pamiętam. Wymieniłem parę gier (w tym starszych) które mnie swego czasu wciągnęły bardzo, bardzo, bardzo. Piekielnie ciężko wybrać tą najlepszą. Cóż, decyzję trzeba podjąć, więc napiszę, że prowadzi Mass Effect, bo to chyba największy i najbardziej utytułowany hit ostatnich lat z wymienionych przeze mnie gier. Jednakże jeżeli miałym być całkowicie szczery, to najwięcej czasu spędziłem przy ostatniej pozycji.

Edited by 2real4game

Dzieci, wymieniacie same nowości:-/ Nikt już nie pamięta świetnych pełniaków jakie kiedyś dawali, np. Dark Colony? Pewnie nie, bo jak jak kupowałem CDA z pełną wersją DC i FX Fighter Turbo połowa tu piszących ssała cyca albo uczyła się pisac w przedszkolu....

Dla mnie najlepszą grą w historii CDA jest Mass Effect. Jak wcześniej broniłem się wszystkimi siłami przed RPG, tak tę grę pokochałem.

Mass effect fajny , ale jak dla mnie to najlepszym pełniakiem był : Fable zapomniane opowieści ;)

Ja do najlepszych pełniaków w CDA zaliczyłbym Gothica II+NK bo wiadomo, to jest jedna z moich ulubionych gier na PCta , oprócz tego oczywiście G3 i ME - takie gry w czasopiśmie ? Kto to słyszał, żeby takie nowości dawać :D ?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...