Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Masz minimalne wymagania DMC 4

CPU: Intel Pentium 4 3GHz

RAM: 512MB (Windows XP), 1GB (Windows Vista)

VGA: GeForce 6600 256MB of VRAM (wymagany SM3)

HDD: 8GB wolnego miejsca

OS: Windows XP

MONITOR: każdy, który wyświetla obraz o rozdzielczości 640X480

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja nie za bardzo się orientuję...

Czyli nie pójdzie?

Wiesz to są tylko teoretyczne wymagania, gdybyś podał cały konfig można by coś pokąbinować.

Mi crysis działa na athlonie 3000+ 1.89 a wymagania ma 3.0 czy 3.2 więc bym się tak prockiem nie przejmował...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mam pytanie czy pujdzie mi BURNOUT PARADISE THE ULTIMATE BOX [konf. kompa poniżej] dodam tyle że w Assasins Creed'a, Gow'a,CoD'a 4, grałem na max detalach a w GTA IV gram na Medium/Hig i wszystkie suwaki na 30 a ten ostatni na 3 myśle że BURNNOUT powinien ruszy na mojej maszynce ale wolał bym mie opinie kogoś jeszcze z góry dziękuje za odp POZDRO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozzi: Dead Space pójdzie Ci na maksa, w maksymalnej rozdzielczości, gdyż jest dosklonale zoptymalizowany na PC

Azjen: pod koniec grudnia producenci zapowiedzieli obszerne demo na PC, ale chyba jeszcze nie wyszło, albo jest i nigdzie nie widzę :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi GTA IV na najniższych detalach na sprzęcie:

AMD Athlon 64 X2 5200+ 2.60 GHz

2 GB RAM DDR II

Palit GeForce 7300 GT 256 MB DDR III (128 bit) ?

Bo tak zastanawiałem się czy kopić oryginał ale lepiej wcześniej zapytać....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kroko neverwinternights 2 nie uruchomi się na twoim sprzęcie, gdyż nv2 wygaga obsługi shaderów 2.0, niestety 9200 obsługuje tylko 1.3, wiem bo sam taką kartę miałem kiedyś, cóż, pozostaje Ci tylko upgrade sprzętu lub neverwinternights 1 ;)

Syskol scarface pójdzie na twoim kompie, aczkolwiek może ciąć, bo minimum to geforce 5500 ale jeśli nie grałeś jeszcze w vice city to 100 razy bardziej polecam kupno tej drugiej, zwłaszcza że vice city będzie Ci na maksa śmigać

lee 90 GTA IV odpali Ci, ale będzie to zwykły pokaz klatek, jeśli wymienisz kartę grafiki na lepszą możesz spokojnie uruchomić gta, reszta części jest jak najbardziej ok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi Mirror's edge w najniższych detalach na kompie:

Celeron D 2.54 GHz

512 RAM

GeForce 6600 GT

Wiem że oficjalne wymagania są trochę wyższe ale nowy PoP, który też ma wyższe wymagania na low detalach śmigał i tylko w niektórych miejscach lekko się ścinał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na marginesie się wtrącę, zalecam wymianę tego celerona na lepszy procesor, bo 8800GT to dosyć mocna karta i się marnuje na tym procesorze, gdyż wykorzystasz przez ten procesor tylko ok. 50% mocy tej karty. Wydaje się to bezsensowne. Wyniki na tym procesorze uzyskasz takie jakbyś miała np geforce 8600gt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...