Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Ryba po co na AGP ten standard dożył już swoich lat... za rok może 1,5 musiałby kupic kompa znowu... Kup coś ala dwurdzeniowiec intela radeon 4850/Geforce 9600 jakbyś w ogóle miał kupowac...

? la dwurdzeniowiec? Czyli Pentium Dual Core to podróbki Core 2 Duo ? :) ^^

Czy może chodziło Ci o Pentium 4 HT - to jest rzeczywiście, coś jakby dwurdzeniowiec (HT), a jednak nie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDamad: na maks prince of persia odpalisz , 25 klatek złapiesz, u mnie na maxa śmiga rozdzielczość 1024 na 768 i antyaliasing 2x i mam 30-35fps, mam podobnego kompa tylko x2 5000+

Do Losio: to możliwe bo far cry 2 słynie z tego że jest idealnie zoptymalizowany na PC

maciek23: The Club i Timeshift się na 9550 nie uruchomi, bo z tego co wiem obie gry wymagają karty z obsługą shaderów 3.0 a ten radeon obsługuje 2.0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrgonzo:komp mam jak w sygnie a demo the club chodzi całkiem płynnie mimo że g5200 to karta z sm 2.0 no nie?

Aha w jakich ustawieniach będę mógł grać w gry z nowego cda?(two worlds,tycoon city:NY,FSW:ten hammers,salon psów mnie nie interesuje.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ruszy mi na minimalnych gra scarface i czy jest warata tych 20zł. Mój komputer to AMD Athlon 1700+ geforce 5200, 512 ram. Pytam się bo informacje są sprzeczne i chce sie dowiedzieć od zaufanych ludzi(was).

PloKoon o TW zapomnij, TCNW działa u mnie bez problemu to i tobie ruszy, FSWTH na minimalnych bez problemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GeForce 9660? o.O O 9600 Ci chodzi?

Odpalisz na pewno. Myślę, że średnio-wysokie detale i średni draw distance. Tylko RAMu troszeczkę za mało ;)

#edycja

Aha, gra wygląda super nawet na niskich detalach. Średnie też extra, a wysokie to miód dla oczy ;) Na maksymalnych nie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.primakomp.pl/product_info.php/products_id/7615

czy na takim laptoczku pójdą mi następujące gry?:

1. StarCraft 2

2. NFS Undercover

3. GTA IV

4. Asassins Creed

5. Gothic 3

6. Dawn of War 2

7. Call of Duty 4

8. nowy Prince of Persia

9. Far Cry 2

Dodam że nie zależy mi na full detalach tylko żeby płynnie chodziły nawet na low :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dives , to wiem że nie wyszła no ale jestem fanem Starcrafta i chciałbym sobie w niego pograć jak wyjdzie więc dlatego pytam ;)

A co do samej jakości reszty gierek to jesteś wstanie coś powiedzieć czy da się coś więcej niż low ?

aha , dzięki mack00 ;) to że laptop nie za mocny to wiem , ale na lepszego mnie nie stać zwyczajnie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko rozumiem przecież nie każdego stać na lapka za 10 tysi.

A co pójdzie wyżej niż na low? Pewnie Far Cry 2, który jest świetnie zoptymalizowany na PC. Może i detale nawet na high będziesz mógł ustawić ale rozdiałka rzędu 800x600.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z resztą sam też po próbuje jak to będzie , tylko tak wstępnie pytałem , ale dzięki za odp. :) mi na starym PC-cie z kartą Geforce4 MX 440 64 mb poszedł NFS Most Wanted na średnich detalach przy roz. 1024-768 i nawet na high ale z przycinką już tak więc mnie już nic nie zaskoczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dives , to wiem że nie wyszła no ale jestem fanem Starcrafta i chciałbym sobie w niego pograć jak wyjdzie więc dlatego pytam ;)

A co do samej jakości reszty gierek to jesteś wstanie coś powiedzieć czy da się coś więcej niż low ?

aha , dzięki mack00 ;) to że laptop nie za mocny to wiem , ale na lepszego mnie nie stać zwyczajnie :(

No to crysis powinien pójść na średnich w 1200:1080 (czy jakoś podobnie) mi na 6600gt chodzim na low w tej rozdziałce i wszystko ładnie działało.

Call of Duty 4 na pewno pójdzie na średnich (też grałem na 6600 i było nieźle, a po wymianie grafy na raedona 4650 1GB jest już świetnie, mimo kiepskiego procka)

Tak samo gothick 3 co najmniej średnie (zależy jako rozdzielczość)

Co do reszty nie jestem pewien bo nie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dives , to wiem że nie wyszła no ale jestem fanem Starcrafta i chciałbym sobie w niego pograć jak wyjdzie więc dlatego pytam ;)

A co do samej jakości reszty gierek to jesteś wstanie coś powiedzieć czy da się coś więcej niż low ?

aha , dzięki mack00 ;) to że laptop nie za mocny to wiem , ale na lepszego mnie nie stać zwyczajnie :(

No to crysis powinien pójść na średnich w 1200:1080 (czy jakoś podobnie) mi na 6600gt chodzim na low w tej rozdziałce i wszystko ładnie działało.

Call of Duty 4 na pewno pójdzie na średnich (też grałem na 6600 i było nieźle, a po wymianie grafy na raedona 4650 1GB jest już świetnie, mimo kiepskiego procka)

Tak samo gothick 3 co najmniej średnie (zależy jako rozdzielczość)

Co do reszty nie jestem pewien bo nie grałem.

A to dobrze wiedzieć , martwiłem się że będzie dużo gorzej ;) dzięki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...