Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Czy na moim kompie pojdzie mi Mirror's Edge i Mass Effect (Bardziej mi zalezy...), przy wszystkich ustawieniach najnizszych. FPS okolo 20. Watpie, ale zapytac nie zaszkodzi :P

Komp:

Pamiec - 1GB ram, 2x 512 DDR1 200MHz.

Procesor - Intel Celeron 1,7GHz pod Socket 478.

Karta graficzna - GeForce 6200A turbo enchance. Wersja pod AGP x4.

Dzieki za pomoc i pozdrawiam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszko:

ram - trochę wolny, ale wystarczy

procesor - ujdzie choć przydało by się coś szybszego

karta graficzna - tu jest dla mnie wielka niewiadoma, gdybyś miał możliwość wymiany na np. 6600 (najlepiej 256 mb) to już by sporo dało, ale co do 6200 to nie jestem pewien czy ta karta poradzi sobie z wymienionymi przez Ciebie grami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MieszkoS

Zdaje mi się że niestety nie. Mirror`s Edge słabo radzi sobie z kartami z rodziny 6600 a co dopiero 6200.Aby grać w Mass Effecta i Mirror`s Edge potrzeba dwurdzeniowego procesora i tu ten Celeorn nie da rady.No i mało pamięci. Jakbys skombinował sobie np Celerona 2,6GHz i Geforca 7600gs na AGP to Mass Effect by napewno ruszył. Sam grałem na takim kompie w tę grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nurmengard

Ryba po co na AGP ten standard dożył już swoich lat... za rok może 1,5 musiałby kupic kompa znowu... Kup coś ala dwurdzeniowiec intela radeon 4850/Geforce 9600 jakbyś w ogóle miał kupowac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nurmengard
A Pentium IV 2,8GHz, by wystarczyl zamiast tego Celerona? Na allegro stoi około 100 złociszy. Karty graficzne pod AGP sa diablo drogie, wiec raczej bym nie mogl wymienic.

Kup se karte taką jak ja mam tylko na złączu AGP kosztuje coś koło 150-200 o ile nie mniej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MieszkoS

Wymiana proca nie wystarczy - masz kartę z serii Turbo Cache, a to była kolejna wpadka nVidii (choć nie tak wielka, jak pamiętne FXy, które dostawały baty nawet od swoich poprzedników), karta kompletnie nie dla graczy (działa jak układy zintegrowane, z tą różnicą, że ma tam jakąś swoją pamięć - 32 lub 64 MB - ale resztę i tak "pożycza" z pamięci operacyjnej komputera).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam komputer :

Czy pójdzie na tym i na jakich detalach(oczywiście bez przycinek tylko żeby się dało grać):

1.Crysis

2.Gothic 3

3.Asassins Creed

4.Starcraft 2

5.Dawn of War 2

z góry dzięki za pomoc

1. gracz/entuzjasta

2. medium/high - strasznie tnie

3. max

4. -

5. -

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja wkurzając się na ten cały bieg za nowoczesnym sprzętem wrócilem do starego złoma tylko troche podrasowanego więc tak interesują mnie takie gry:

GTA 4 nawet na 2x280GTX tnął się w High :o

Gears of War nie zdążylem zagrać na nowszym zlomku

BioSchok-w ogóle nie miałem kiedy nawet zobaczyć tej gierki

Prince of Persia- to z czystej ciekawości

Mój starszy konfig

Proc PDC E5200 2,5ghz@3,7ghz

ram 2GB 800Mhz

Grafika 8600GT 512mb

Dało by zagrać na tym złomku w te gierki? Dla mnie detale sie nie liczą tylko płynnosc i dlatego się pytam.

Pozdrawiam

pS;a jak nie to zostaje mi jeszcze konsolka:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alex, mam kompa o podobnych parametrach, tylko więcej ramu, i w bioshocka grałem na max detalach, gears of war też max, GTA4 chodzi mi w rozdzielczości 1024 na 768, detale medium, render high, wszystkie suwaki na 25, cienie na 6, w prince of persia właśnie gram, wszystko na maksa oprócz antyaliasingu. Zatem pograsz spokojnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...