Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Gość Nurmengard

No to co że działało na...bardzo niskich...to ja już bym na miejscu Blazkowicza w ogóle nie grał... 10 klatek na sekundę w pełnym obciążeniu,to normalnie pewnie nie dociąga do 25 to na prawdę MAŁO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dziwna gra. Ja na tym moim aktualnym kompie mam full detale bez HDR w 1024*768 i nie tnie (20 fps). Przy włączonym HDR już skaka. Chyba, że to ja mam dziwnego kompa (princefan obstawiał nisko-średnie w MoH:A, a zasuwam na najwyższych, tylko z średnim rozmyciem[oczywiście rozdzielczość jak powyżej] :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Two Worlds ma wieksze wymagania od Gothic 3? I czy pojdzie na sprzecie:

1,7GHz Celeron

1GB ram DDR1 200MHz 2x 512

GeForce 6200 256mb

Dodam, ze Gothic 3 mi chodzil b. slabo na najnizszych, tzn. poza miastem jak byla mala ilosc przeciwnikow to OK, ale inaczej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM! moj komp: procesor AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.60 GHz, 4GB RAM, Karta graficzna NVIDIA GeForce 9600 GT 512 DDR 3, SYSTEM VISTA ULTIMATE 64 bity!! zaisntalowalem gre NFS UNDERCOVER. instalacja przebiegla bez problemu no ale jak to w zyciu bywa przy odpaleniu gry,,, gra niby sie juz wlacza czarne okno ale po chiwli wyskakuje bląd PROGRAM NFS UNDERCOVER PRZESTAL DZIAŁAĆ??? jaka moze byc tego przyczyna? druga sprawa od niedawana zaczleem ponownie grac w carbona. i na max detalach gra mi sie tnie? przciez to nie mozliwe! jesli ustawie na mniejsze detale gra dalej sie przycina. dlaczego? i ostatnie pytanie czy jak juz uda mi sie odpalic undercovera czy gra pojdzie na max ustawneiach przy takim sprzecie? z gory dzieki pozdrawiam !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM! moj komp: procesor AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.60 GHz, 4GB RAM, Karta graficzna NVIDIA GeForce 9600 GT 512 DDR 3, SYSTEM VISTA ULTIMATE 64 bity!! zaisntalowalem gre NFS UNDERCOVER. instalacja przebiegla bez problemu no ale jak to w zyciu bywa przy odpaleniu gry,,, gra niby sie juz wlacza czarne okno ale po chiwli wyskakuje bląd PROGRAM NFS UNDERCOVER PRZESTAL DZIAŁAĆ??? jaka moze byc tego przyczyna? druga sprawa od niedawana zaczleem ponownie grac w carbona. i na max detalach gra mi sie tnie? przciez to nie mozliwe! jesli ustawie na mniejsze detale gra dalej sie przycina. dlaczego? i ostatnie pytanie czy jak juz uda mi sie odpalic undercovera czy gra pojdzie na max ustawneiach przy takim sprzecie? z gory dzieki pozdrawiam !

a spróbuj wyłączyć wszystkie inne programy i zobacz wtedy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobie ostatnio czytam, ze minimalne wymagania Mirror's Edge'a sa absurdalnie małe. Wiem, ze mi nie ruszy na 99,99 %, ale zapytac nie zaszkodzi :P Moj sprzet:

1GB RAM 2x512 DDR1 200MHz obie kosci

1,7GHz Celeron (Duzo by dala wymiana na Pentium 4 2,8GHz?)

GeForce 6200, wersja z 256MB.

Czy by wyciagnelo 20klatek w najmniejszej rozdzialce i detalach?

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL mi na amd athlon 1700+ 512ram geforce 5200 na minimalnych gra wyglądała jak gothic 1 ale była bez patchy (bo demo) szło grac na upartego jedyna zasada to nie używac magii

Wiesz, Masz słabutki procesor, Ramu tyle co ja, ale twoja karta graficzna to już masakra :D Ja dzis sprobuje na troche lepszym kompie, to powiem wam jak szło. A tak wogule to to długo sie instaluje:D? Two World to znaczy? Bo zazwyczaj gry z coverka CD-A dłuugo sie instaluja :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam komputer :

procek: Intel Core 2 Duo E8400 3Ghz

Kartę: GF 9800Gt 512MB DDR3

RAM: 2x2GB 4GB(ale niestety xp więc wykryje jakieś 3,5)

to z tych ważniejszych i pytam się :

Czy pójdzie na tym i na jakich detalach(oczywiście bez przycinek tylko żeby się dało grać):

1.Crysis

2.Gothic 3

3.Asassins Creed

4.Starcraft 2

5.Dawn of War 2

z góry dzięki za pomoc

Do tego poniżej to prędzej crisis mi pójdzie bez cięcia niż G3 bo ma zwaloną optymalizację(grałem u kolegi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Gothica 3. Osobiście nie odczułem tej niesławnej skopanej optymalizacji. Może kolega ma kompa zamulonego... Albo miałem po prostu szczęście. Fakty są jednak takie, że u mnie z dżiforsem 9600gt 512, 2048 ram i wolniejszym procesorem (2,4 również intelowski dwujajowiec) gra chodziła idealnie i ani razu się nie zacięła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na moim kompie pójdzie LotR: Conquest? Może i mój sprzęt to nie jest demon prędkości, ale ruszył na nim całkiem żwawo choćby Mass Effect, Assassin's Creed czy CoD:WaW. Konfiguracja to:

AMD Sempron 1,8 GHz

GeForce 7300 GT (trochę podkręcony)

1,5 GB RAM

Windows XP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...