Jump to content
Guest dziad5

Czy pójdą?

Recommended Posts

masz trochę za słabego proca, i kartę za słabą, minimum to proc 1 Ghz i karta przynajmniej geforce 4mx. Grę pewnie uruchomisz, ale nie masz co liczyć na płynną grę bez lagów

Z tym GTA IV to... no, nie wiem. Karta jest niezła, ilość RAM'u też, tyko procek... Różnie chodzi ta gra, najlepiej, żebyś pożyczył od kumpla i sprawdził sobie.

Siemka. Czy na Pentium4 3ghz, 2gb RAM i Radeonie9550 256mb pojdzie Two Worlds? Jesli tak, to czy bedzie dalo sie grac plynnie(nawet na najnizszych detalach)?

Edited by maciek23

Chyba Radeon 9550 256mb :) Szczerze? Mi na athlonie 2200XP+, 1280 ramu i Radeonie 9600PRO 256mb chodziło dosyć nieźle na coś koło średnich w 1024*768. (To było ponad rok temu...). Bo na tej nowszej karcie mam wysokie detale.

Ponawiam moej pytanie czy Wiedźmin pójdzie na moim komputerze -

AMD Athlon 2200+ 1.81Ghz

512 Ram

Radeon 9600

Odpowiedź na moje pytanie była nie dokładna pytam się czy mi "pójdzie" nie ważne na jakich detalch ważne dla mnie jest to czy się uruchomi i nie będzie zacinał...

drugie pytanie - czy ta sama gra zadziła na laptopie - MSI VR 220 lub na PR210 - linki

http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod=38274

http://www.electro.pl/produkt-_-147307,1.html

Edited by Korhil

Nie orientujecie sie mniej wiecej na jakie detale moge liczyc w Two Worlds? No bo jak juz bedzie w CDA to wypada zagrac ;)

Moj sprzet: Athlon 3000+; 1,5GB RAM; GeForce 7300GT

Prawdopodobnie średnie w małej rozdzielczości lub niskie w wyższej

Korhil

Gra nie pójdzie.

Każdy element twojego komputera jest za słaby. Nie pójdzie nawet na najniższych detalach.

A co do laptopa. Nie wiem.

Ja się do ramu obawiam o kolegi Korhila. Mi na takiej samej konfiguracji, tylko z 1280 mb ram, chodziło dość płynnie na niskich i 800*600 :/

Oj, wam wszystkim te gry będą chodzić płynnie na niskich detalach...

Ponawiam moej pytanie czy Wiedźmin pójdzie na moim komputerze -

AMD Athlon 2200+ 1.81Ghz

512 Ram

Radeon 9600

Odpowiedź na moje pytanie była nie dokładna pytam się czy mi "pójdzie" nie ważne na jakich detalch ważne dla mnie jest to czy się uruchomi i nie będzie zacinał...

drugie pytanie - czy ta sama gra zadziła na laptopie - MSI VR 220 lub na PR210 - linki

http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod=38274

http://www.electro.pl/produkt-_-147307,1.html

Na pierwszym laptopie na 100% nie pójdzie bo ma zitegrowaną kartę kraficzną, na drugim powinien pójść.

Drugi laptop nawet na średnich pociągnąć Wiedźmina. I ten by się nie ciął. Do wysokich detali brakuje nieco mocy karty.

Witam,czy GTA4 uruchomi sie na sprzęcie intel core 2 duo e6420 2.13 ghz 2 gb ram 800 mhz Geforce 7900gs galaxy 600 1600 256 1.2ns

GTA 4 uruchomi się na twoim sprzęcie, ale bez zastosowania kilku tricków będzie ciąć. Chodzi mi o komendę w wierszu poleceń i plik commandline.txt. Poszukaj na forum porady jak używać tych komend i zastosuj u siebie, a płynność gry znacznie wzrośnie.

Witam. Czy pójdzie mi Call of Duty 4 na konfiguracji:

Proc: Intel Pentium IV 2.66 Ghz

Grafika: Ati Radeon x1300 256mb

RAM: 512mb

I czy nie będzie się ciął? Auć? :(;)

Ja grałem u siebie co prawda w demo na średnich i od czasu do czasu trochę się przycięło. Mam tyle samo ramu, trochę lepszą grafikę bo radeon 1600 pro, ale za to słabszy procesor bo z zegarem 1.8 Ghz. Więc nasze konfiguracje są na podobnym poziomie.

PS: Ta gra wbrew pozorom pójdzie nawet na słabym sprzęcie.

Mam problem czy poszedł by mi GRID na Max?

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+

2.01GHz, 3,00 GB RAM, NIVIDA GeForce 9600 GT

Pffff... Bez problemu. Choć ten procesor jakiś dziwny, ale chyba większego znaczenia to nie będzie miało. Ja przy intelowskim dwujajowcu 2,4 Ghz, 2 giga ramu i tej samej karcie cieszyłem się idealną płynnością przy rozdzielczości 1440 x 900.

Edited by 47

Jestem bardzo ciekaw czy Two Worlds mi zadziała.

Mój megawypaśny sprzęcior to:

Sempron 2300

Radeon 9600 pro

512 ram

Grał ktoś może na podobnej konfiguracji?

Ciężko, oj ciężko. Słaby procesor i trochę mało RAM'u żeby sobie spokojnie pograć. Aby pograć, musisz wymienić procesor.

Miałem podobny sprzęt i two worlds działało na bardzo niskich i w stresie spadało do 10 fps ale działało.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...