Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Drizzt_PL

Ciekawe mmorpg bez miesięcznego abonamentu.

Polecane posty

sciagnalem sobie knights on-line zainstalowalem, uaktualnilem i gdy chce z poziomu gry stworzyc konto, to odsyle mnie caly czas do strony, ktora nie istnieje, kiedy szukam na oficjalnej stronie, to tam odsyla do kolejnej strony, ktora nie istnieje, ale w koncu udalo mi sie znalesc miejsce gdzie wpisac swe dane do rejestracji, niestety gdy daje submit, caly czas wyskakuje haslo :error occured during registration process - czy ktos wie co z tym zrobic??

a moze oni juz nikogo nowego nie przyjmuja??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DuchuIV

Od niedawna mam nerkę(neostradę) i zachciało mi się grać w MMORPG, ale podobno takie gierki szybko wyczerpują limit ściągnieć. Czy któs może mi powiedzieć jak to z tym jest??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka wygląda zachęcająco ale na stonie domowej przeczytałem coś o opłatach. Torgus jeżewli grałeś w Tantrę to mógłbyś chociaż napisać czy trzeba za nią płacić, czy jest płatna po osiągnięciu jakiegoś pozomu (tak jak Priston Tale- chyba od 31), czy płaci się tylko za unikatowe i bardzo cenne itemy, tak jak w niektórych "darmowych" MMORPG.

Prosiłbym o szybką odpowiedź bo wygląda naprawdę ciekawie i jeśli rzeczywiście jest darmowa to już nie mogę się doczekać kiedy będę mógł w nią pograć. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whoaaa... patrzcie na tego wyżej:] rekord w ilości kliknięć :)

Jeśli chodzi o darmowe MMORPGi to grałem tylko w MU i mogę powiedzieć jedno... to najwolniejsza gra jaką w życiu widziałem... Odradzam, jeśli nie macie dobrego łącza, dużo, naprawdę dużo cierpliwości i samozaparcia. Tym bardziej w tym stadium gry które teraz jest - jakiś "nowy" nie znajdzie niczego prócz wypasionych zawodników w wypasionych zbrojach i łażących gdzieś daleko tudzież czekających przy wyjściach z miast na słabszych zawodników. Słowem - nie radzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu bedzie ze reklamuje... no ale co tam:) jezeli ktos szuka darmowych mmorpgow to bym radzil odwiedzic http://free.mmogspot.pl - forum posiwecone tylko taki grom :)

i http://mmogspot.pl - forum ogolnie poswiecone mmogom, ale jak ktos poszuka znajdzie tematy z dziesiatkami linkow do gier darmowych :) (w forum ogolnym szukac, na kolejnych stronach listy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Tantra wygląda co najmniej interesująco, przyznać trzeba. Właśnie sie ściąga, konto już mam :D Cóż, jakieś otarcie łez po absolutnej niemożliwości posiadania World of Warcraft jest... A mangowo-orientalne klimaty pasują mi jak ulał. Kto jeszcze z forumowiczów tam gra, może zkroimy jakąś grupkę? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem ale jedną postacią byłem killerem (zabiłem kilku słabszych graczy) i jak wyszedłem z miasta to odrazu ginąłem (z rąk innych graczy albo strażników-nie wiem bo nie widziałem sprawcy, tchórz zawsze od tyłu atakował). No i tak bycie killerem mi się znudziło i nie chciało mi się czekać aż przestane nim być...no i potem juz nie chciało mi się grać. No ale może se sciagne i pogramy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GieReK

Wiem, że mnie zbesztacie, że to nie jest RPG i nie MMO, ale ja szczerze polecam Diablo II na Battle.net. Gra teraz kosztuje 69 zeta w empiku i gra sie na battle.net za darmo. Jak sie ma paru kumpli tez grajacych to ma sie zabawe na dluuuuugi czas (moj kumpel gra juz 2 lata).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Mam mały rpoblem a propos Tantry - stworzyłem sobie postać, wszystko ładnie, zaczynam grać, wszystko ładnie, zdobyłem sobie 6 lvl, wszystko ładnie - no i chcę sobie kupić jakis ciut lepszy mieczyk co by ładniej ciachał. Kasy mam tak ze 1.300, więc spokojnie wybieram sobie mieczyk za jakieś 250. Wyskakuje mi okienko, gdzie sie liczby wpisuje... Po chwili namysłu wsukałem cenę mieczyka, po czym zatwierdziłem. I co? Wyskoczyło mi okienko, z czego zrozumiałem "Brak ruphians" (czy jakoś tam, pieniędzy znaczy się). Co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zarejestrowałem na KAL Online a klient już się ściąga. Mam nadzieję że gra jest naprawdę za darmo bo na stonce i w umowie było coś o opłatach(ale niestety po angielsku i niewiele zrozumiałem). Na screenach wygląda naprawdę fajnie, lepiej niż Knight Online. :lol:

Dajcie też jakiś cynk na jakich serwerach gracie żeby nie było żadnych niespoddzianek. Na razie to chyba tyle jakby co to dam znać. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Mam mały rpoblem a propos Tantry - stworzyłem sobie postać, wszystko ładnie, zaczynam grać, wszystko ładnie, zdobyłem sobie 6 lvl, wszystko ładnie - no i chcę sobie kupić jakis ciut lepszy mieczyk co by ładniej ciachał. Kasy mam tak ze 1.300, więc spokojnie wybieram sobie mieczyk za jakieś 250. Wyskakuje mi okienko, gdzie sie liczby wpisuje... Po chwili namysłu wsukałem cenę mieczyka, po czym zatwierdziłem. I co? Wyskoczyło mi okienko, z czego zrozumiałem "Brak ruphians" (czy jakoś tam, pieniędzy znaczy się). Co robić?

Koleś, w tym okienku sie wpisuje ilość a nie cenę towaru...jesli chcesz kupić 2 miecze to wpisujesz "2". To chyba zrozumiałe no nie??

Co do Tantry to mam problem z rejestracją.Zarejestrowałem sie podałem mail i..... no właśnie kazali mi czeka na maila z aktywacją i czekam od około 3h. Confused Czy to normalne??

Hmm...u mnie było wszystko okej. A gdzie masz konto e-mail ?? Na niektórych portalach maile przychodzą po 5 czy 6 godzinach, zależy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w Runescape'a. na poczatek mnie wciągneło, a potem totalnie znudziło. Gierka bez życia... Kompletne dno i nie zrobisz nic mega ciekawego dopuki nie dołonczysz do memberów. Jednak wtedy trzeba płacić. www.runescape.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam nie znacię się :D naprawdę dobre jest Lineage 2 po prostu boskie RPG :D są serwery płatne... ale jest także kilka serwerów bezpłatnych podam ten na którym gram bo tam się musicie zarejestrować

http://212.251.31.9/ - serwer "NoobWars" tak wiem fajna nazwa ale jest tam najwięcej polaków więc polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...