Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bean

Knight Online

Polecane posty

mam pytanie jak to teraz jest z Knightem ?

właśnie z kumplem dzisiaj szukaliśmy jakiegoś MMORPG`a który byłby darmowy [albo bez abonamentu chociaż, więc wow odpadł] no i nie był jak tibia widoczny z góry :D

widzę że są problemy ze ściągnięciem odpowiedniego - czyli który ciągnąć? zacząłem z filefrontu ssać :twisted: bo zawsze miałem do nich zaufanie.

i czy na Durniu 1.0 i 4MX 64Mb + 512Mbram będzie działać płynnie ? bo ja nie chce sie na tibie przesiąść a kumpel boi sie że będzie cieło :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec.....w grze KO oficjalnie najwyzszy level to 60 lecz wiele graczy osignelo wyzszy ja mam tam 2 postacie w sumie z nich nie korzystam podalbym publicznie paswordy lecz mam te same w innej grze wi nie podam zadko wogole gram na accouncie jest....39 lvl mag co do magow.....osobiscie mowie ze jest do dobra postac do trzepania pieniedzy i dobra na poczatek.....mozna nim zarobic na drogie daggery dla assasina czy dobry sprzet dla Wariora obok maga siedzi 37 lvl assasin w sumie wolalem nim grac niz magiem... btw manner pointsy moim zdaniem nic nie daja niektorzy mowia ze im masz wiecej mannerow wypadaja Ci lepsze rzeczy lecz to bzdura osobiscie to sprawdzalem i wiem ze im postac ma nizszy lvl tym wieksza mozliwosc ze wypadnie lepszy item mi osobiscie wypadl na 3 lvlu assasinem kekuri ring :D jestem wmiare doswadczonym geaczemwiec pyatjcie aodpowiem xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba odświerzyć ten temat. Jak to pisze jest godzina 04.17. Jestem po ok. 6 godzinnej sesji z tą grą. Jest boska :D. Darmo wszystko, takie powinny być MMORPG, a nie jakaś syfaista tybia. Serwer: Olimpia3 Nick: KagexPL Mam Wariora na 13 poziomie. Chętnie dołczył bym do jakiejś gildi. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo znalezienia łuku (moja klasa) nie umiem z niego strzelać Shocked pisze ze 'brakuje mi jakiegos skila'

A strzały to ty masz? :)

Szkoda tylko ze wszedzie nieznani tubylcy i nie ma do kogo zagadać (na szczeście znam troche angola) Na razie biegam na robaki i zarobiłam tam z 700 gold na podstawowe ciuchy

Zapraszam na serwer Olimpia 3, tam ci moge pomóc, i finansowo i lvl, wprowadzić w grze, i wogóle. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze temat liczy juz wiele misiecy, ale moze znajdziemy kogoś z polonii kto jeszcze pocina w ta gierke :wink: Przeczytałam all temat i widze ze mam chyba wersje płatną :shock: dostepne serwery Odin, Xyldrin #-o a Olimpii3 nie ma. Musze chyba pobrac klienta jeszcze raz, tylko jaki link wybrac? (poprzedni Knight Ascension Client Download (Filefront.com mirrored site) pochodzi z http://www.knight-online.com.my/client.asp ) Dobrze ze tylko 3 lvl nabiłam, no i podejrzewałam że brakuje mi raczej strzał (szkoda ze nie jak w Diablo nieskończoność) i u kogo je zakupić :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdziecie znajdziecie :)

Trzeba sie tylko spiąć i sciagnac klienta (bleh...).

A strzaly kupujesz, z tego co pamietam, normalnie w sklepie :) Tam po prostu - o ile dobrze pamietam - sa rozne zakladki (Bogowie, mam nadzieje ze mi sie z Silkroad Online nie pomylilo :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie moge czekac do jutra :D gra mi sie spodobała i musze mieć dzisiaj (ostatnio udało mi sie pobrać klienta w ok 3 g) wiec jak znajde dobrą strone to ok 18 musze sprubować. Gorzej ze mirrory podane na stronie oficjalnej- jeden nie chce uruchomić getrighta, a 2 pobiera z zwrotna predkoscią 0.4 kb/s :evil: (czyli ok275h ). Ale nie jest źle ,mam zamiar podrzucic instalke jeszcze koledze, wiec moze bedzie nas wiecej. Z tymi strzałami to mam jakieś bundle w bagu, ale to chyba nie to.

Chimaira, a ty znasz w Silka? Mam kilku znajomych co w to grają, czy jest duza różnica miedzy nią a Knightami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz nie grywam raczej, ale dawniej gralem w Silkroad - fajna gierka, milo sie gra, ale community jak zwykle zje...chane. KS na porzadku dziennym. Poza tym serwery - jak gralem - byly tylko dwa, pozniej dolozyli trzeci, ale niewiele to pomoglo, straszliwie laguje, disconnecty to normalka, serwery strasznie obciazone... Mozesz sobie reszte wyobrazic. Gdyby nie to - gra bylaby swietna.

Roznica jest w grafice - Knight jest...eee...niezbyt piekny. Ale milo sie gra, o ile masz z kim grac - tzn. masz znajomego/znajoma. Bo tak, to szkoda gadac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co za kaplica, pobrałam juz na nowo cały plik Knight Online 1.299 (mam nadzieje ze tym razem właściwy) zainstalowałam, spatchował sie i strona producenta mi nie chodzi :shock: 'Service Unavailable' Znajomy z sieci ma ten sam komunikat -nie mozna sie zarejstrować. A chciałam dzisiaj pokazać mu gierke, mam nadzieje ze serwis szybko ruszy.

Grafika nie musi być najpiekniejsza, jakoś tak dla mnie liczy sie klimat. Dungeon siege tez było maniakalno wrecz mroczne, ale jakos miło wspominam tą gierke.

Edit-> Niestety mimo wielu wysiłków nie udało mi sie dostac na serwer Olimp (wogóle nie moge sie zalogować a mam 2 konta) Zostane wiec chyba przy wersji -nie producenta, serwer Odin1 nick Adoni, rasa ludzie, rogue

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z gierką otóż kiedy raz włącze gierke dziala ona poprawnie(to znaczy ze po okienku "czekaj łacze sie" wyskakuje mi ze mnie podlaczylo) a kiedy wlacze drugi raz to widze elfke wojowniczke i nie ma żadnych okienek mówiących np. o tym ze podlaczono mnie do serwera!!jest to bardzo denerwujące prosze pomóżcie mi!PRoszE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GildMember -> Jakto ci się nie udało? Ale na Olimp 1, 2, 3? Jaki, bo ja jestem na 3. Mi wszystko działa...

HaCkBoY kRiS -> Spróbuj poczekać, to zwykle pomaga. Ale po 10-15 min zresetuj kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem a mianowicie gra po spatchowaniu po prostu nie chce się włączyć. Po uruchomieniu launcher.exe pokazuje się "Checking version and preparing to launch the game" czekałem 15 min i nic... Co robić ?? (próbowałem już "sprawdzonych" sposobów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...