Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bean

Knight Online

Polecane posty

Hej nie wiecie może czy jak sciagne teraz KO to bedę mógł grać za free czy będę musiał płacić ten abnament? Bo ktoś kiedyś pisał, że można było grać za free tylko jak się zarejestrowało do końca stycznia, ale może przedłużyli tą promocję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blood Raven
Hej nie wiecie może czy jak sciagne teraz KO to bedę mógł grać za free czy będę musiał płacić ten abnament? Bo ktoś kiedyś pisał, że można było grać za free tylko jak się zarejestrowało do końca stycznia, ale może przedłużyli tą promocję?

Mejste,wiem ze teraz KO jest darmowybo zadne komunikaty czy cos nie wyskakuje w stylu zeby zapalcic.no prawda ze sie rejestrowalem w styczniu,ale "ryzyk,fizyk"-mozesz sprobowac:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cycbrilu
Hej nie wiecie może czy jak sciagne teraz KO to bedę mógł grać za free czy będę musiał płacić ten abnament? Bo ktoś kiedyś pisał, że można było grać za free tylko jak się zarejestrowało do końca stycznia, ale może przedłużyli tą promocję?

E, bzdura. Wystarczy sciągnąć odpowiednią wersje gry. Na głównej stronie powinna byc dobra wersja (http://www.knightonlineworld.com).

Zarejestruj się i gdy wejdziesz do gry sprawdz jakie są serwery (jesli są Adonic i Cypher to znaczy że był zły instalator). Pozatym knight z tego co mi się wydaję stał się grą free to play już na stałe (autorzy gry czerpią dochody ze specjalnego sklepu ze stuffem, za który płaci się dolarami)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jeżeli knight już na zawsze pozostanie free to play to jest to chyba najlepsza wiadomość jaką dostałem w tym roku :D . Co do odpowiedniego instalatora - i tak ściągnie nie ten co trzeba, każdy musi przez to przejść :P . Ja właśnie nabiłem poziom 42 na Ash Knightach i musze przyznać, że xp ładnie tam leci. Niestety na harpie mogłem sobie tylko popatrzeć bo nie mam jeszcze provoke. Ale wyglądają smakowicie, już w widziałem te nabijające się procenty...

Ehhh później się troche zdołowałem jak na targu w Moradonie zobaczyłem Gigantix Axe +7. Kosztowała jedyne 999 999 999 ale moim zdaniem była tego warta... Kurcze no skąd ludzie biorą takie przedmioty? Chyba nie od keepera za gemy, bo słyszałem, że najlepsze co możesz od niego dostać to gold bar? A z tego co wiem nie udało się jeszcze napisać odpowiedniego hacka dla secret shopu... Więc skąd?!?!?

Ostatnio poświęciłem troche czasu na tworzenie postaci maga (na razie level 33) i lekko się zdziwiłem jakie ceny osiąga scroll of fire blast. 15-20mil !!! Pomyśleć, że kiedyś widziałem za 4mil i nie kupiłem... Swoją drogą jest to lekkie przegięcie pały bo wymaganie od 3x poziomowego maga posiadania 20 baniek na scroll, szczególnie jeżeli ktoś nie ma mocniejszych postaci na tym koncie/serwie, które mogłyby go wesprzeć gotówką jest według mnie nieporozumieniem.

Zauważyliście, że po wydaniu nowego patcha i zablokowaniu kohacka gwałtownie spadła ilość ludzi sprzedających po 500 gemów? Z jednej strony szkoda, że się nie załapałem ale z drugiej dobrze im tak bo strasznie wkurzające jest jak ktoś włączy sobie macro+autoloot i jeszcze cie od n00bów wyzywa bo ty nie oszukujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cycbrilu

Skąd przedmioty ? Z bossów ! Z takiego Dragon Totha, którego rozwala party na 50lvl wypada broń (sztylet shard) warty 200-500mln. A z takiego Kekurikukaka do rozwalenia na 10lvl kekuri ring warty 10mln, albo z np. Lobo wypada lobo staff (niepamietam ile warty). A żeczy podrożały, bo teraz mniej osób hackuje, przez co dostepność najleprzego towaru spadła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam robić rogue'a -> archery/explore choć wiem, że assasin jest najlepszy... Po prostu łucznikiem gra się bardzo przyjemnie :D . Przy okazji chciałem zrobić szybki price check: long spear+5 (pa68 mp dmg 40) i plate shield +2 (chyba 146 def). Akurat mam to na składzie i zastanawiam się czy sprzedawać czy zatrzymać bo jest to chyba całkiem znośny zestaw dla początkującego provokera... Proszę o jakieś opinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym się z kimś umówić na serwerze Xiegon1 (czy jakoś tak). Mam maga na 20 lvl, nick : Exyz. Aktualnie przebywam w największym mieście rasy El Morad, ale możemy spotkać się w Moradonie. Niedawno zaczołem, więc nie oczekujcie ode mnie za dużo. Aha ! I dzięki dzięki dzięki dzięki dzięki za to, że dzięki temu kącikowi dowiedziałem się o takiej niesamowitej i wciągającej jak magiczne tornado grze, jaką jest Knight Online :D:D:D !!! Komu pasuje towarzystwo 20 levelowego maga ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba, ba, ba. Po problemach z instalacją, i ponownym ściąganiu pliku instalki, pojawił się kolejny problem z rejestracją. wszystko ładnie wpisuje w formularz klikam na confirm i za kazdym razem wyskakuje mi błąd o treści: "Error occurred during the registration process" NIe wiecie co może być nie tak? Od 2 dni próbuje zagrać w KO i za każdym razem jest jakiś problem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juź wiem o cio chodzi!! Drogi Majeste oni poprostu nie tolerują polaków:( poprostu nakłam troszke i zamias wpisac ze jest sie polakiem to uzupełnij ta tabelke dla amerykańców!!ja tak zrobiłem no i przosze gram :D

>>> Drogi kolego, nie nazywaj mnie Majeste bo to mnie delikatnie wnerwia :wink: A z ta zmainą kraju to spróbuję, zobaczymy czy u mnie też to przejdzie... - Mejste

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem już podczas instalacji. Otóż klikam dwa razy na instalator Knight Online, i mi się rozpakowywuje. Gdy skończy pokazuje mi się taki o to komunikat:

"The contents of this file cannot be unpacked. The executable you are attemping to run has been corrupted. Please obtain another copy of the file, verify it's integry, and try again."

Proszę pomóżcie, probowałem kilka razy uruchamiać i nic, nadal to samo, już nie wiem co mam zrobić. A tak chciałbym sbie pograć :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... w końcu zaczęło mi się ściągać z mirrora... Nie wiem czemu ale sciaga mi ie z prędkościa 600 bajtów :shock:. Wszytko inne ściąga z prędkościa około 120kb/s a tu taki klops :x . Tak bardzo się napaliłem na tę gierkę i chce sobie w nią zagrać ale ciągle coś się psuje :? .

Ze wściekłości wzięłem ściągnęłem sobie inną grę, a mianowicie Risk Your Life (RYL). Zarąbista, a grafa lepsza niż w KO (sądząc ze screenów KO), fajowe combosy, niezłe czary, po prostu żyć nie umierać :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę , czy ktos może napisać jak zainstalować i zarejestrować KO.

Problem polega na tym że neta mam od niedawna i nie znam sie jeszcze na tym wszystkim. O co chodzi z tym ID ? Gdzie to sie uzyskuje ? Przy rejestracji jest to pierwsze pytanie i jak nie podaję, nie puszcza mnie dalej. pomóżcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jescze jedno pytanie: pobrałem, ork wygląda super, wszystko fajnie i co dalej? login? czy registration. Jak wchodzę w registration to niestety nie odnajduje strony..... pomózcie raz jeszcze może kiedyś się odwdzięcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cycbrilu

No, wpisujesz swoje dane, a nastepnie dajesz login. Potem masz wybór serwera do wyboru są Diez, Ares i Xigenon (kazdy ma 2 "oddziały"). Ares jest najstarszy ale ma najwiekrze lagi, Diez jest niewiele młodszy, lagi jakoś mi tam niedawały znać, a na najmłodszym Xigenonie nie grałem. Potem musisz wybrać rasę, do wyboru są Karus (orkowie) i El-Morad (ludzie) rase zmieniasz klikając przycisk Next page. Jak juz wybierzesz rase to zatwierdź (niepamietam ktory przycisk, ale sa 3 wiec niepowinienes miec klopotu). Pojawi ci sie ekran z tak jakby sala, w ktorej do wyboru masz 3 trony, kliknij na jeden, a pokaze ci sie okienko z postaciami, do wyboru są: Priest (leczy i rzuca aury zwane "buffami" oraz przeklenstwa), Wojownik (niepokonany od 60lvl), Rogue (bardzo dobry na PvsP, jako assasin wlasciwie niema rady by ktos go zatlukl [no chyba ze dobrze rozbudowany war]) oraz mag (najleprzy na potworki). Gdy juz wybierzesz postac i rozdzielisz wspolczynniki pojawisz sie w głównym mieście Moradon. Jeśli czegoś niewiesz to na www.mu.xp.pl w dziale Knight online masz sporo wiadomości co do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam pierwsze kroki w KO. Mam maga ( a właściwie panią mag :)) na dwudziestym którymś poziomie (nie pamiętam dokładnie) i nadal nie wiem o co chodzi z tymi katkami z symbolami, które wyglądają jak rozwinięte zwoje. Jak ktoś wie do czego one są to prosiłbym o dokładne wyjaśnienie.

I jeszcze te "upgrade item-y", nie bardzo wiem w jaki sposób działa ich ulepszanie. Kiedy przyniosę taki przedmiot prokonsulowi to raz mi ulepszy a rz mówi żebym przyniósł mu możliwie tani od jakiegoś gościa. Dlaczgo jedne przedmioty ulepsza a inne nie?

P.S

Szukam też jakiegoś polskiego klanu. Na razie przygarnęli mnie ludzie z Toxic ale wolałbym należeć do klanu z polski. Jeżeli będzieci przyjmować jakichś nowych członków to ja się zgłaszam na ochotnika.

zaponiałem dodać że moja pstać nazywa się Selene83 i gram na Aresie1 i 2.

Wiecie co? To już nieważne przerzuciłem się na Kal Online i wcale nie żałuję, gierka jest super (moim skromnym zdaniem :roll:). Zapraszam wszystkich zaineresowanych. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jack_003

Jestem w miare nowy - mam 12lvl. Nie chcąco wziąłem questa gdzie mam zdobyć :

:arrow: balture horn

:arrow: fajng of wolf

:arrow: ork bracelet

Niestety z Wolfami nie mam szans, a Orkach to wole nie mówić. Mam proźbe - ktoś by mi podarował któryś (oczywiście mogą być dwa, a nawet wszystkie) z tych przedmiotów? Mój nick to jack_003, a postać nazywa się Caius. Gram na beremus1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaziomek

Ja terz bym se pograł w KNIGHT ONLINE ale jak tworze konto to cały czas mi wyskakuje żebym wpisał 1 adres i miasto hodź nie jestem z ameryki a jak już wszystko wpisze to wyskakuje mi jakiś ERROR. Jak toś wie jak zrobić żeby było wszystko ok to niech pisze na muj nr gg albo na forum poda ,albo niech ktoś założy za mnie konto o nazwie warior5 i haśle 7221218 i emailu kaziom5@wp.pl. Byłbym bardzo wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaziomek

Przez dwa dni prubowałem sie zarejestrowac ale cały czas mi wyskakiwał jakiś error .Ale puźniej podałem sie za jakiegos gostka z ameryki i wszystko poszło bez żadnego erroru teraz mi sie sciąga i pewnie za jakies 2 dni też zaczne grać w KO. Oczekuje na pomoc polaków i bardziej doświadczonych graczy bede w to grał gdzieś od 8 do 11. :D

>>>Używaj opcji zmień, a nie piszesz dwa posty pod rząd - Mejste

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jack_003

Szukam El-Moradów do klanu BloodSlayers_PL. Przyjmuje od 30 lvlu. Chęyni niech piszą na moje GG: 6841570. Gramy na Beramusach. Jakby co to zapraszam na nasze forum - www.bloodslyers.fora.pl ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...