Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bean

Knight Online

Polecane posty

Gość Blood Raven

No dobra,kto jest chętny na wspólne party zapraszam o 13:00.Będe w miescie moradon,to te początkowe i spotkamy sie przy rospelu.kto jest chętny to szczegóły na GG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chwilowo musze przerwac granie i obowiązki werbującego przejmuje Blood Raven, który został mianowany na asystenta -> na razie będziemy brali chyba wszystkich około 25 levela i powyżej natomiast czas pokaże kto jest prawdziwym Knight-maniakiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blood Raven
Ja mam 25 lvl i jestem maniakiem, pomyśl nad tym, ale nie mam czasu grać. Będę w piątek grał, więc jak coś to się jeszcze dogadamy....

No to bean jestes w klanie,a blobbel to jak dobijesz do 25 lev to tez jestes.policzmy...w klanie bedzie 5 osób po waszym dolaczeniu! 8)8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

gram już od jakiegoś czasu w KO i specjalnie sie zarejestrowałem dla tego topicu :)

moja postac

nick: Lord_Ariakis

lvl: 30

rasa: elmo

klasa: ranger

serw: ares1/2

><szukam klanu>< 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blood Raven

Heh w sumie można by cie do klanu przyjąć tylko tu frosty decyduje ja jestem tylko assistem.No ale nie wiem bo mamy duzo rangerów ale to

nie ja decyduje wiec zobaczymy.jakby ktos sie pytal to mam 34 lev 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blood Raven

no dobra arki dla twojej wiadomośći żebyś wiedział to w naszym klanie jest 10 osób no to jak szukasz większego no to możesz sie odrazu dowiedzieć czy chcesz do naszego klanu

Po pierwsze, mała prośba o dłuzsze posty i rozmowy o tym, jak Wam się razem gra itp. Po drugie edytuj poprzedniegoposta zawsze zamiast pisać jednego pod drugim. BR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh w końcu udało mi się przezwyciężyć problemy z forum i znów moge pisać...

Jeśli chodzi o przystąpienie do klanu to zapraszamy wszystkich z levelem 30 i powyżej. Przedtem pisałem, że przyjmujemy też postacie o niższych poziomach ale w tej chwili średnia klanowa to gdzieś około 35 i po prostu nie byłoby sensu robienia z wami party bo non stop byście ginęli walcząc np z haunga... Ja w tej chwili mam sesje i grać raczej nie będe ale jeżeli zobaczycie kogoś z klanu LEGE ARTIS to zagadajcie do niego - może akurat traficie na asystenta (bo jest ich kilku) i będzie mógł was przyłączyć.

A jak nam się gra w klanie? Chyba nikt nie narzeka - w tej chwili klan liczy około 17 osób i poza rzadkimi przypadkami jeszcze nikt nie zrezygnował. Dlaczego? Myśle, że chodzi tu przede wszystkim o to, że kiedy byś nie wszedł na serwa to zawsze jest ktoś z klanu i zawsze jest z kim grać - a jeżeli klanowy jest party leaderem to w większości przypadków zaprosi was do party nawet jeżeli musiałby kogoś z niego wywalić... Po prostu warto do nas dołączyć.

Ja w tej chwili pracuje nad stronką klanową (ale idzie to powoli - SESJA!!!) i kiedy w końcu umieszcze ją na jakimś serwie to dam znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kozak2Wielki

W knight online już grałem baaardzo dawno temu ale moja postać jeszcze jest :D i ma cały 36 lvl (o ile dobrze pamiętam). Może sie skusze i znowu zagram... (już należałem do jednego klanu, ale niestety sie rozpadł ;()

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blood Raven

Sry Browar upominam początkujących userów a sam nie przestrzegam regulaminu :lol: :( .No a co do grania w klaie to chętnie zapraszamy wszystkich do klanu.Mówie to,bo jestem jednym z assistów,więc wszystkie zgłoszenia do mnie :D Narazie ten Arki i Kozak2Wilki mogą dołączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cycbrilu

Widze że wszyscy graja El-Morad'ami, więc wrzuce tu powiew innego bohatera - Karusa :) :

Nick: Cycbrilu_PL

Rasa: Karus

Profesja: Rogue/asasin

Level: 48

Klan: Hero

Jak ktoś gra Karusem to mówić, przyjmujemy od 45lvl, a działamy na serwerach Ares1(głównie) i Ares2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blood Raven

Cycbrilu fajnie że grasz karusem tylko mam małe pytanko.Ile osób jest

w waszym klanie?No i licz że z mną i z frostym to byś dosatł po du... tyłku :lol:

Więc zgodnie z regulaminem (to już inny temat) gra nam się dobrze w klanie,szczególnie kiedy jest max osób(8)w party.Ogólnie wszyscy ludzie w klanie są spox 8)8) i można się z nimi dogadać.screenów niestety zapomnilem przygotować :( no ale trudno.

A to dla wiadomości wszystkich:

Nick:Crist

Rasa:El morad

Profesja:Warrior

Level:35

Klan:LEGE_ARTIS

:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cycbrilu

Hehe, jasne :) niebede podskakiwal :) . W klanie jest 35 osób w levelach 45-53. A może pochwalimi sie sprzetem jaki mamy ? Ja posiadam:

Cały set hitynki +3

Sword breaker +4 (dmg 53)

Cleaver +5 (dmg 70)

Pas, 2 pierścienie, 2 kolczyki - kazdy z osobna daje +6 dex

No i to tyle z tego co nosze, obrony hitynki niepamietam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jest tylko jeden sposób żeby się przekonać^^ choć musze przyznać, że rogue na wyskoim poziomie (taki jak twój) może lekko pozamiatać innych graczy w Colony. Prawdopodobnie większość nawet nie wiedziała, że włąśnie ginie :D . No walka z dwoma przeciwnikami to już inna sprawa.

A ja coś ostatnio nie mam siły, żeby nabijać kolejne levele - utknąłem na 41 i nie chce mi się (pomijająć, że mam teraz sesję czyli i tak nie za bardzo mam czas) spędzać całych godzin żeby nabić jeden level. Już z nudów zrobiłem trzy inne postacie - 20 levelowy priet, 20 levelowy rogue i 24 levelowy mag z czego chyba tylko maga będe dalej rozwijał. Jakoś tak przyjemniej się gra widząc, że po godzince gry masz kilka nowych umiejętności a nie spędzasz tydznień i nie możesz się doczekać nowego skilla, którego i tak pewnie będziesz rzadko używał.

Co do screenów z gry to nie widzą większego sensu (co innego w RTS czy FPP), no chyba, że jakieś ciekawe np bardzo mi się podoba jak magiem puszczam fireballa i z niewiadomych przyczyn leci gdzieś w przestworza - dosyś ciekawie to wygląda, szczególnie, że czasami skręca -> taka samonaprowadzająca się na nie wiadomo co kometa :D . co do sprzętu to ja też mam pełną chitynke z tym, że od +1 do +4 no i jeszcze z różnymi bonusami (siła, health). No i też mam już wszystkie te kolczyki i pasy +6 (przeważnie do siły). Co do broni to używam bodajże large breaker +6 120pa 48 poison nawet się sprawdza. Choć prawde mówiąc rozglądam się za czymś jednoręcznym + tarcza bo w sumie daje punkty w defense... Jaką broń jednoręczną byście polecali?

Aha i jeszcze ogłoszenie - mam na sprzedaż blessed enchant scroll (dex) moge tanio sprzedać czekam na oferty a nie chce mi się stać na targu... (dzisiaj kupiłem za całe 300k :P , ehhh żeby takich ludzi było więcej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cycbrilu

Dobrą bronia jednoręczną i w miare tanią jest miecz gracham, na +1 chyba 70dmg. Hehe, całych godzin, poczekaj do 52lvl gdzie będziesz potrzebował 16mln :P . Swoją drogą jesli dajesz punkty w def. powinienes mieć skill provoke. Provokerzy sa potrzebni na harpie, a za jedną rundke z harpiami dostaniesz pewnie ze 10% na tym levelu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blood Raven

A ja jestem lepszy bo nie mam chitynki całej tylko rekawicki:P:lol:.no a ja mam broń co tam zadaje bodajże 81 + 56 poison widzialem lepsze bronie ale i tak kolesie se życzą po 10 mil za jakąs bron co jest lepsza

A frosty mała prośba zaszpanuj przed wszystkimi i pokaż te logo naszego klanu :)

Ja mam problem bo niestety najwczesniej w piatek bede mogl grać bo mi sie dysk spie***** i musze od nowa zainstalować :( :( #-o

Czas się umówić na spotkanie,co powiecie o np 19 *dzis??

*To znaczy post był pisany 2 lutego ale to "dzis" znaczy że dzisiaj czyli 4 lutego

PS:Żarcik: cycubrillu:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech i ja sie wpisze:

Rasa - Karus, Warrior-Provoker

Nick - Romano_PL

Wyposarzenie:

Na sobie hitynki (w trakcie ulepszania narazie +3), a w lapkach bardish +4 (134damage) oraz cracker +5 (75damage) jako bron jednoreczna i swiezo nabyty plate shield +1 do kompletu. :)

frosty--> jesli szukasz broni jednorecznej to najlepiej zainwestuj w harpoon (+1 kupisz za okolo 1mln i ma on jesli sie nie myle 77attack)

Ja osobiscie wole bronie dwureczne bo 2 bronie jednoreczne nie maja wiekszego sensu (mlotek 75 i pika 72 odbieraly mniej damage niz 2reczny halberd 122) dlatego sprzedalem pike i kupilem glave (czeka na upgrade) a broni jednorecznej z tarcza uzywam tylko na provoke party. :)

Blood jak chcesz kupic sensowna bron to mam na zbyciu 2 halberdy 122+32 z obrazeniami od lighting i poison po 900k. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blood Raven
Blood jak chcesz kupic sensowna bron to mam na zbyciu 2 halberdy 122+32 z obrazeniami od lighting i poison po 900k. 8)

Byłbym bardzo wdzięczny za to jakbyś mi sprzedał te halabardy.Może tak:zróbmy że się spotkamy w mo0radonie przy rospelu i mi sprzerdasz tą halabarde.tylko mala prosba:jakby mi zsbrraklo kasy to moge wziac na kreske:D?I jeszcze jedno:ile sily wymaga ta halabarda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blood Raven

eeee grathort sory ale my tu rozmawiamy o tym jak bedziemy grali,umawiamy się.Od opinii są "komentarze".No a wracjac to romano sptkajmy sie przy rospelu o 13?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...