Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bean

Knight Online

Polecane posty

Temat o KO już pośrednio istnieje - http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=4537

Sam grałem jeszcze w starą wersję [była beta, później KO zrobiło się płatne i teraz wyszła nowa darmowa beta - i właśnie do nie bean linka podał]

Zastanawiam się czy by nie ściągnąć jeszcze raz...

..:Edit:

Ja wiem czy blokować? :P Skoro już powstał oddzielny to ja bym go zostawił :] - Ale niech mod przemówi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o KO już pośrednio istnieje

Sorry, ale nie czytałem postów z każdego tematu. Szukałem topicu do KO, nie było więc założyłem. Nie wiedziałem, ale może jacyś fani Knighta się tutaj zlecą :P. Zapruder nie masz się co zastaniawiać :D.

Sorry, ale jak wyżej napisałem nie czytałem postów wszystkich topiców, więc zablokujcie ten, a wszystkich zainteresowanych KO zapraszam do topicu tego co nam podał zapruder.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem po co mam zamykać ten temat :P Z tego co mi wiadomo KO nie jest grą na przeglądarkę tylko normalną grą on-line więc rozmawiajcie sobie w tym topicu, a na "grach na www" to rozmawiajcie o grach na www :wink: Po co sobie życie komplikować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm można grac za darmo?! No to muszę ściągnąc gdzieś tam mam konto z 30 paro levelowym priestem i 20 paro orkiem chyba bersekerem. Ale z tego co pamiętam ja grałem na Adonisie.

Jeżeli grałeś przed tym jak wprowadzili opłaty [tak jak ja ^^] to teraz tych postaci nie odpalisz. To jest już nieco inny program - próbowałem swoją postać odtworzyć i nie idzie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja dzisiaj zacząłem grac ponownie tym razem warriorem. Na razie jestem na 12 lvl więc jak ktoś ma wypasioną postac to może sobie na mnie trochę manner poinsów nabic. A tak w ogóle to do czego one służą? Jak ja poprzednio grałem to nie było tego wynalazku.

Też gram na Aresie 1 mój nick frosty1 jakbyscie mnie gdzies widzieli hasło wywoławcze Forum CDA .

-------------------------------------------------------------------------------------

Właśnie skończyłem grac i muszę stwierdzic, że jak na razie idzie całkiem nieźle. Grałem od 16-17 do teraz i mam już 24 lvl milion na koncie i całkiem niezły sprzęt na sobie (Silan armor /prawie cały - wiadomo, że można miec lepszy ale zbieram kasę na armor of destruction). Gra się całkiem przyjemnie choc trzeba przyznac, że sporo się w grze zmieniło i to raczej na plus. Gdyby ktoś miał ochotę nabic wspólnie troche eXPa to zapraszam na gg. Jutro (a właściwie już dzisiaj będę na Aresie 1 obecny praktycznie od rana (10-11).

-------------------------------------------------------------------------------------

Level 30 8)

Hmm no coraz bardziej zaczyna mi się podobac. A wie ktoś może ile trzeba płacic (pytam tak na wszelki wypadek, gdyby nagle zaczęło byc płatne)? Ktoś mi mówił, że 27$ za 1000 punktów, ale na ile starcza te 1000 punktów to nie wiem?

I jeszcze pytanko do questu: w pewnym momencie mamy zaniesc jakiś rozkaz naszemu szpiegowi wśród orków i później wrócic z 5 mapami. Rozkaz zaniosłem ale żadnych orków w pobliżu nie widziałem :?.

Jak rozumiem tutaj można też umieszczac ogłoszenia:

Szukam jakiegoś fajnego oręża jednoręcznego dla mnie (warrior/siła 142). Czekam na propozycje :D.

PS. Level 31 -> no całkiem nieźle w końcu gierkę ściągnąłem w środe :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm,chętnie bym pograł ale czy ktoś by mógł podać na forum wymagania sprzętowe i pomóc przy rejestrowaniu?Gdy wszystkow wypełniłem i zatwierdziłem wyskakuje napis "Error occurred durnig the regisration procces."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sprzętowe - ciężko powiedziec musiałbys podac jaki masz sprzęt. Ale wydaje mi się, że są małe i praktycznie na każdym kompie powinno ruszyc. Co do jakości połączenia to kiedys grałem na modemie...

Co do tego błędu - musisz próbowac do skutku u mnie też tak było (no i było jakieś zamieszanie z adresem - nie mogli zrozumiec, że ktoś nie mieszka w Stanach . Tzn wpisywałem inny kraj a i tak był błąd, że pole adresowe w USA jest niewypełnione. W końcu jakoś zrozumiał i poszło ale zaliczyłem kilka podejśc.

Mam problem z tym recon questem - gdzie moge znaleźc te mapy. Domyślam się, że u orków ale gdzie ci orkowie konkretnie są? W opisie quest pisze in this region. Sprawdziłem i wokół nie ma żadnych orków. A jeżeli są to prosiłbym o dokładny opis jak do nich dojsc od naszego szpiega. Bo w końcu kombinowałem, zabijałem różnych orków (hunterów i innych) aż w końcu mnie zabila grupa szerszeni .

-------------------------------------------------------------------------------------

Level 34 :D

Właśnie założyłem klan LEGE_ARTIS. Osoby zainteresowane przyłączeniem się proszę o zgłaszani się najlepiej na forum (na gadu często nie mam jak gadac bo gram). Dobrze by było gdybyście mieli co najmniej level 30. Nie wymagam codziennej gry ale dobrze by było, gdybyscie dbali o wasze postacie i uzyskiwali jak najwyższy level. Radze także nie wybierac się do Colony Zone, chyba, że chciecie stracic national pointsy (co prawda na razie klanik jest słabiutki ale ciężką pracą i codzienną grą...). Aha - nie ma żadnego wpisowego. Kto będzie wyraźnie odstawal na minus od reszty tzn wolno nabijał level or sth -> po ostrzeżeniu wylatuje.

Gdyby ktoś mnie zobaczył w grze i chciał o coś zapytac (przypominam - mój nick frosty1) to nie ma problemu. Walcie śmiało na priva.

-----------------------------------------------------------------------------------

Widze, że początkowy zapał do gierki chyba u wszystkich oprócz mnie ostygł...

Czy ktoś może mi powiedziec do czego służą manner pointsy? I czy w ogóle coś się da z nimi robic?

A tak btw - level 35 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jutro o 10.30 powinienem byc w grze. Mam 37 level i to raczej ja będe Ci pomagał :P . Gdzie się spotkamy? W Moradonie, Pianie czy jeszcze gdzieś indziej. Aha i jeżeli się pojawię to tak na max 2 godzinki gry bo o 13 mam zającia a muszę dojechac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ściądnąłem Full client'a i chciałem rozpakować to wyskoczył błąd i pupcia. Teraz ściągam Client mirrora,ale nie wiem czy to coś da. POMOCY :!: :!:

Ściągnij jeszcze raz albo po prostu przynies sobie od kumpl,a któremu się dobrze rozpakowało. Ot, cała filozofia.. BR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jutro o 10.30 powinienem byc w grze. Mam 37 level i to raczej ja będe Ci pomagał :P . Gdzie się spotkamy? W Moradonie, Pianie czy jeszcze gdzieś indziej. Aha i jeżeli się pojawię to tak na max 2 godzinki gry bo o 13 mam zającia a muszę dojechac.

Ja na 14.00 mam zajęcia. Około 10.30 będę czekał na Ares 2 w piana village koło Captaina. Pomożesz mi expa nabić :D. Moje ID to BEAN_POL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest OK robię teraz AUTO UPGRADE'a trochę to trwa :? Jednak client mirror lepszy od full clienta :wink: Jakby co to chyba mogę liczyc na waszą pomoc w grze :twisted:

EDIT:

Już sobie zrobiłem postać ale........ przy robieniu postaci 2 razy mi się zacięła gra :evil: No nic jakoś sobie zrobiłem warriora ale gdy już wszedłem do gry poruszałem się trochę to mi się zaciął komp :cry: Nie wiem czemu :evil: Mam windę XP

EDIT:

Na razie się nie zacięło i mam LVL 10 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym pograł ale dokładnie to o której godzinie?( mam 22 level blade)I mam pytanko.W Mandaro(to pierwsze miasto) kapitan może zrobic coś na r(nie pamiętam dokładnie nazwy) punktów i doswiadczenia.To co to robi?Cofa punkty ,żeby lepiej przydzielić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dośc wysoka to łagodnie powiedziane, ja chciałem jeszcze raz przydzielic skill pointsy, bo gram bladem i na początku chciałem robic tanka, ale teraz uznałem, że lepszy będzie dmg (lepsza zabawa).I co? Jajco na 38 poziomie musiałbym zapłacic 3,7miliona. Niestety nawet gdybym miał tyle (no, wsumie aż tak wiele m nie brakuje) to wolałbym sobie kupic jakis chitin armor...

-----------------------------------------------------------------------------------

Kurde zachciao mi się na Lunar Gate War isc i tak goniłem (przez napis, że za 5min się zaczyna, że zapomniałem kase odłożyc - skutek -> co z tego, że w national points jestem do przodu, skror straciłem jakieś 1,5mil kasy :? . Słuszałem, że to przez to, że mam mało manner points. Może to ktoś potwierdzic? Bo słyszałem także opinię mówiąca, że im więcej manner points tym większa szansa na lepsze przedmioty...

Zaraz level 40 - ide zdobywac podziemia, może dzięki abyss gem trochę się odkuje na kasie...

-------------------------------------------------------------------------------------

Ma ktoś z forumowiczów na do wystawienia na sprzedaż jakieś części z chitin armor dla warriora na sprzedaż? Jeśli tak to PM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 level

Zapraszam wszystkich mniej doswiadczonych do party

Napisz na jakim serwerze grasz.

Jeżeli na aresie to mogę grać dzisiaj, koło 11.00-11.30. Mam nową postać, priesta na 19 lvl, więc party się przyda :D. Odpisz kiedy będziesz grał edytując swój post.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do sprawy klanu - wbrew temu, co widniej w moim podpisie do klanu moga dołączyc także osoby o niższym levelu - byle grały po stronie el morad, bo nie chce podczas wojny walczyc z wlasnym klanem. Skąd ta zmiana? Na skutek różnych doświadczeń w zarządzaniu klanem stwierdziłem, że przyjmowac bede tylko i wyłącznie Polaków. Raz, że łatwiej się dogadac a dwa, że wszyscy maja gg i nie ma problemu ze skompletowaniem party. Reasumując - jeżeli jesteś zainteresowany to daj mi znac (najlepiej najpierw na forum, później na gg).

Ostatnio na jakimś innym forum (jakiegoś klanu w KO) widziałem stwierdzenie, że Ares to został zupełnie zdominowany przez ludzi z Polski bo non stop widac kogos z PL w nicku :D . Ja ze swojej strony moge dodac, że zaraz po Polakach najwięcej jest chyba Turków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony moge dodac, że zaraz po Polakach najwięcej jest chyba Turków.

Dokładnie. I to nie tylko na aresie, ale na pozostałych dwóch również. ;)

Ja w KO grałem jakiś czas temu i dorobiłem się całkiem silnych maga i wojownika. Jednak ta gra, jak i większość darmowych MMORPG, to zwykły hack'n'slash, a więc szybko się nudzi... Mając już ten ponad 30+ lvl nie widziałem dalszego sensu gry... A dobicie do 60-70 lvl graniczy z cudem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, bo z tego co wiem przynajmniej na aresie nie ma nikogo z 70 levelem... Słyszałem o kolesiu z 65 i chyba z 67 ale nawet oni mają już tego dosc i wola zaczac nowa postac. Poza tym faktycznie na dłuższa mete gra się nudzi - trochę za mało questów a za dużo zwykłej siekaniny i w zasadzie jedynie potyczki PvP i wojny ożywiają atmosferę. Dlatego też zbieram kase na WoW bo podobno tam wygląda to troche inaczej i ogólnie rzecz biorąc gra się tak szybko nie nudzi - no cóż pożyjemy zobaczymy - a jak na razie KO rządzi.

I ceną bije WoW na głowę... :) BR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...