Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daridar

Microsoft Visual Studio 2008 a Win 7

Polecane posty

Witam forumowiczów mam do was takie małe pytanko,mianowicie: Czy Microsoft Visual Studio 2008 działa pod Windows 7.Jeśli "oficjalnie" nie to jest jakiś sposób na jego odpalenie pod wodzą tych okienek?.Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam problem przy instalacji.Mianowicie posiadam wersje w formie Instalatora offline(chyba każdy wie że to oznacza że połączanie z internetem jest zbędne)ponieważ na 2 PC nie posiadam internetu:(.I wyskakuje mi błąd że system jest niekompatybilny.Czy ktoś ma jakiś pomysł co zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha kumpel mówił że to VS 2008 zwykłe ;/ Co do foto mogę dać skan właściwości że aktywne już bo instalowali mi przy kupowaniu PC więc nie mam płyty ;/

Kręcisz.

Procesor: Intel? Pentium? 4 CPU 2.80GHz 2.80GHZ

Nie wygląda mi to na nowy komputer, a przynajmniej nie na tyle nowy, żeby mogli do niego dodać Windows 7.

Niezależnie od wszystkiego na komputerze powinieneś mieć naklejony certyfikat autentyczności. Poproszę jego zdjęcie z pogniecioną kartką z Twoim nickiem obok. Tylko zamaż klucz w jakimś programie graficznym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha kumpel mówił że to VS 2008 zwykłe ;/ Co do foto mogę dać skan właściwości że aktywne już bo instalowali mi przy kupowaniu PC więc nie mam płyty ;/

Kręcisz.

Procesor: Intel? Pentium? 4 CPU 2.80GHz 2.80GHZ

Nie wygląda mi to na nowy komputer, a przynajmniej nie na tyle nowy, żeby mogli do niego dodać Windows 7.

Niezależnie od wszystkiego na komputerze powinieneś mieć naklejony certyfikat autentyczności. Poproszę jego zdjęcie z pogniecioną kartką z Twoim nickiem obok. Tylko zamaż klucz w jakimś programie graficznym.

Sygnaturka.Używam tego PC którego mi złożyliście :)

@Edit Za cholerę nie mogę znaleźć tej naklejki.Sprawdziłem całą obudowę.Windowsa instalowali mi jak dawałem części w sklepie żeby złożyli(nie tam gdzie je kupowałem).Co teraz zrobić.TO znaczy że Wind spiracony??Help ludzie!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...