Jump to content
Sign in to follow this  
kusi

Black Sabbath

Recommended Posts

Sabaci wydają koncertówkę (Live Gathered In Their Masses). Co sądzicie o tym pomyśle? Dla mnie to strzał w dziesiątkę, szczególnie, że Ozzy ostatnio przerasta sam siebie. W dniu premiery kupuję edycję Blu-Ray + CD.

Po kilkukrotnym przesłuchaniu "13" wiem, że mam mocnego typa na rozczarowanie roku 2013. 8 bezjajecznych numerów, bezczelnie zrzynających z poprzednich dokonań Sabbsów. Nie oczekuję od grupy o takim statusie jakiejś radykalnej zmiany stylu, problem jednak w tym, że numery z nowej płyty po prostu nie porywają, brakuje im magii. Chciałbym nową, dobrą płytę Mercyful Fate, może wtedy Ozzy i spółka otrząsneliby się i nagrali album, jaki powinni nagrać.

Widzę, że temat martwy, więc trochę go odkopię.

Jak było na koncercie? Dla mnie klasa sama w sobie i skok jakościowy jeśli chodzi o Ozza - w porównaniu z koncertem solo w 2011 to Niebo a Ziemia. Był po prostu żwawszy i w końcu całkowicie przeszedł mu ten cieniutki głosik przy wyższych partiach, którego nienawidziłem (przez to do dziś nie umiem przesłuchać jego Live & Loud za jednym podejściem).

Co do koncertówki - również się nie zawiodłem, kawał porządnego grania. Tony wspomniał, że już planują następną trasę, a szanse na kolejny album nie są jeszcze całkowicie przekreślone. Nie wiem jak wy, ale ja bym się nie obraził ;)

Guest LemoonScream

Przypominam, że chłopaki niedawno zaprzeczali jakoby nagrywali nowy album. Teraz, co wynika z ich nowych wypowiedzi podchodzą do tego tematu nieco łagodniej, z nadzieją na nowy materiał i ewentualną trasę koncertową. Nikt nie obrazi się na następce ,,13".