Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kusi

Black Sabbath

Polecane posty

Po kilkukrotnym przesłuchaniu "13" wiem, że mam mocnego typa na rozczarowanie roku 2013. 8 bezjajecznych numerów, bezczelnie zrzynających z poprzednich dokonań Sabbsów. Nie oczekuję od grupy o takim statusie jakiejś radykalnej zmiany stylu, problem jednak w tym, że numery z nowej płyty po prostu nie porywają, brakuje im magii. Chciałbym nową, dobrą płytę Mercyful Fate, może wtedy Ozzy i spółka otrząsneliby się i nagrali album, jaki powinni nagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat martwy, więc trochę go odkopię.

Jak było na koncercie? Dla mnie klasa sama w sobie i skok jakościowy jeśli chodzi o Ozza - w porównaniu z koncertem solo w 2011 to Niebo a Ziemia. Był po prostu żwawszy i w końcu całkowicie przeszedł mu ten cieniutki głosik przy wyższych partiach, którego nienawidziłem (przez to do dziś nie umiem przesłuchać jego Live & Loud za jednym podejściem).

Co do koncertówki - również się nie zawiodłem, kawał porządnego grania. Tony wspomniał, że już planują następną trasę, a szanse na kolejny album nie są jeszcze całkowicie przekreślone. Nie wiem jak wy, ale ja bym się nie obraził ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LemoonScream

Przypominam, że chłopaki niedawno zaprzeczali jakoby nagrywali nowy album. Teraz, co wynika z ich nowych wypowiedzi podchodzą do tego tematu nieco łagodniej, z nadzieją na nowy materiał i ewentualną trasę koncertową. Nikt nie obrazi się na następce ,,13".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...