Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #50: "Jestem maczo"

Polecane posty

Gość AsgarothDaFae

@mikel18: Nie ty, tylko BAMsE ;)

@michaelos: To, jeśli mnie oczy nie mylą jest nasz Nerd Slavkovic...

@twenty: A tu pan CZARNYNINJA

Autorzy zdjęć zostali poinformowani... Liczę, że zrobią użytek z przysługujących im praw ;)

Z pozdrowieniami CBA ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macho w innym wydaniu

No normalnie ręce opadają! Wielkie, oficjalne dzięki dla Asgarotha za cynk.

Skomentuję to następująco (i bardzo żałuję, że nie można używać przekleństw):

michaelos - właśnie pokazałeś żenadę rozciągającą się na całej linii. Nie dosyć, że wykorzystałeś MOJE zdjęcie do konkursu (które brało zresztą udział w innym konkursie wwweekendowym), to jeszcze jesteś na tyle głupi żeby pomyśleć, że nikt z uczestników konkursów się tego nie domyśli. Cwaniak więc z ciebie (celowo z małej litery, bo duże są przeznaczone dla osób które szanuję) nietęgi.

W imieniu całej braci konkursowej, która przez niejakiego michaelosa została potraktowana jak banda baranów (oraz mojej, skromnej osoby), proszę szanownych moderatorów o stosowne ukaranie wyżej wymienionego.

Dziękuję za uwagę, a uczciwym konkursowiczom życzę dobrej weny i powodzenia podczas głosowania!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikel18: Nie ty, tylko BAMsE ;)

@michaelos: To, jeśli mnie oczy nie mylą jest nasz Nerd Slavkovic...

@twenty: A tu pan CZARNYNINJA

Autorzy zdjęć zostali poinformowani... Liczę, że zrobią użytek z przysługujących im praw ;)

Z pozdrowieniami CBA ;)

A Ty nadal bawisz się w ostatniego sprawiedliwego? O ile mnie pamięć nie myli nie jesteś moderatorem tego forum, a naruszenia regulaminu powinno się zgłaszać moderatorom poprzez raporty albo PW, a nie samemu dochodzić sprawiedliwości. 14 dni wolnego od forum może w końcu nauczy Cię używania przycisku "raportuj". Jeśli nie, to możesz zacząć oswajać się z ewentualnością całkowitego i permanentnego bana.

Z pozdrowieniami ABW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikel18: Nie ty, tylko BAMsE ;)

@michaelos: To, jeśli mnie oczy nie mylą jest nasz Nerd Slavkovic...

@twenty: A tu pan CZARNYNINJA

Autorzy zdjęć zostali poinformowani... Liczę, że zrobią użytek z przysługujących im praw ;)

Z pozdrowieniami CBA ;)

A Ty nadal bawisz się w ostatniego sprawiedliwego? O ile mnie pamięć nie myli nie jesteś moderatorem tego forum, a naruszenia regulaminu powinno się zgłaszać moderatorom poprzez raporty albo PW, a nie samemu dochodzić sprawiedliwości. 14 dni wolnego od forum może w końcu nauczy Cię używania przycisku "raportuj". Jeśli nie, to możesz zacząć oswajać się z ewentualnością całkowitego i permanentnego bana.

Z pozdrowieniami ABW.

Naprawdę nie chciałbym wywoływać zbytecznego zamieszania, ale uważam że powiadomienie mnie przez Asgarotha było jak najbardziej w porządku, gdyż to MOJE zdjęcie (z MOJĄ facjatą) zostało wykorzystane przez kogoś innego. Więc jako AUTOR wspomnianego zdjęcia, czuję się wręcz zobowiązany i w pełni uprawniony do osobistej interwencji w sprawie PLAGIATU.

Moim zdaniem nie ma więc nic złego w tym, że prawowici autorzy wiedzą o plagiatach swoich prac (a więc własności intelektualnych). Dodam tylko, że sam nie wiedziałbym o tym incydencie bo konkursu nie śledzę.

Poza tym Asgaroth nie wymierza sprawiedliwości na własną rękę. Zrobiłem to ja - autor zdjęcia. Czy to naprawdę tak wiele zmienia w temacie?

Rzekłem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echm..

i cóż wam po tych spluwach... kobiety prawdziwego macho wyczują na węch ...

a te prawdziwe męskie spojrzenie musi być ukryte za czarnymi przeciwsłonecznymi okularami by nie onieśmielić wszystkich mężczyzn w około...

poza tym... nie broń ale srebro i złoto powinny zdobić ciało prawdziwego macho... wszak że złoto ciężar swój ma oblrzymi właściwy :]

post-45318-1271028864_thumb.jpg

czasami wystarczy przejrzeć fotki z różnych śmiesznych imprez...

polecam pewien studencki klub w katowicach gdzie takie tematyczne imprezy czasami się zdarzają..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj moje zdjecie. mam nadzieje ze administracja weźmie pod uwagę moje zdjecie. dodam ze karabinek kosztowal 3.5 tys. zł ;]

mój łańcuch 2,5 tys . rewolwer 500 zł karabin 1000 zł , granat ręczny 50 zł , toporek 30 zł każdy z zegarków 3000zł, sygnety 3500 zł skóra 6000zł , dres 300 zł , okulary dolce end banana 3000 zł , brylantyna 200 g 80 zł , wyszkolenie i poskromienia mojego psa 10000 zł - bycie prawdziwym macho - BEZCENNE

więc na co mnie Twój karabin za 3.5 tys :D :D :P :P XD XD XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...