Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA SPEC 01/2010 zawartość

Polecane posty

w maju się ukaże. Numer specjalny jest 13 numerem w roku, który wyrównuje datę wydawania. Bo chyba głupio by było 13 kwietnia czytać numer majowy? Zwłaszcza, że wyszłoby na to, że na początku listopada miałbyś numer świąteczny...

down: to przerwa była wieloletnia w takim razie, bo numery specjalne od 5 lat czy nawet dłużej wychodzą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka w necie, wyglądała nie ciekawie, a gdy mam już najnowsze CDA w łapkach to okładka jest dobra, może nawet bardzo, bo ten efekt wiedźmina - super! Co prawda to prawda, cieńki ten numer, ale to już było przerabiane.

Na wieeeelki plus większy wstępniak - tak trzymać i iść do przodu :)

Na pierwszy rzut oka, super :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj cienko cienko. Szkoda ze numer specjalny nie jest pozytywnie specjalny :)

Okladka (moze sie nie wypowiem, uwazam ze mozna bylo o wiele lepszy obrazek wybrac)

Artykuly - moze i ciekawe ale ich nie przeczytalem poniewaz sa glownie o rpegach (SPliter cell mnie nie interesuje)

Supreme Commander 2 - 8??? chyba jakies 6. Recenzent wymienil wiecej wad niz zalet w recenzji i 8?

105 gier 10lecia. Byloby fajne jakby nie wlaczeine do tego GIER NA KONSOLE... :(. No dajcie spokoj. byly dzialy prawie kompletnie wypelnione grami na ps lub x.

NL- jeden z plusow :)

No i dzial Sprzet ktory zawsze uwielbiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno Was nie krytykowałem - czas nadrobić zaległości :wink: . Puki co tylko nowy numer przejrzałem (przeczytałem tylko AR).

Tradycyjnie pismo chudziutkie, pomimo sporej liczby stron. Pomysł na okładkę mieliście niezły, ale sam art wg mnie jest przeciętny. Kolejne, co rzuca się w oczy to Tipsomaniak sprytnie ukryty w numerze. Kiedyś "105 najlepszych gier..." byłoby w osobnej książeczce, no ale takie czasy... Numer trzeba czymś zapełnić, zwłasza, że reklam mało.

Co by nie powiedzieć, to numer wygląda na niezły. Dokładnie wypowiem się jak go przeczytam - o ile obowiązki pozwolą :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka nowego CDA jest świetna, zwłaszcza lakierowane logo Wiedźmina na twarzy Geralta. Ale tu mam jeden zgrzyt. Na foli też jest wielki napis Wiedźmin 2 i Megahit. z daleka w połączeniu z okładką można by przypuszczać, że pełniakiem jest Wiedźmin. A Hitman: Blood Money. No cóż... to bardzo dobra gra (teraz CDA dało wszystkie części Hitmana) ale ten napis "Megahit" to już przesada. W końcu ma już 4 lata i dawno już była w tańszych seriach. Taki DMC4 czy Ninja Blade bardziej by na to zasługiwał.

1. W końcu nieco dłuższy wstepniak! Zlikwidujcie "Polecamy" i niech pół strony zajmuje spis treści a drugie pół wstępniak. Newsy są bardzo interesujące. Brakuje tylko wieści o premierze IPada

2. Dużo zapowiedzi dobrze rokuje na przyszłość

3. Czemu "otwieraczem" jest gra która jednak zawiodła oczekiwania? W ogóle w tym numerze lepsze oceny dostają gry mniej lansowane niż potencjalne hity jak SH 5 czy SupCom 2

4.Szata graficzna i skład recenzji jest świetna. Nie wiem czemu ale bardziej mi się podoba niż w ostatnich numerach. Dalej za mało gier ma Gamewalkera. 3-4 na numer ocb?

5. Artykuł o 105 najlepszych grach jest długa niezła. Ale akurat tu chaotyczny skład mi się nie podoba. Wolałem coś takiego jak było w CDA nr 100 albo gdy takie podsumowanie 5 lat temu było w Tipsomaniaku.

6. W końcu po tej ostatniej mizerii jest w miarę udane Na luzie. Zwłaszcza świetne ogłoszenie o szukaniu partnera :tongue: Ale proszę wywalcie "Oczom nie wierzę" (znów jeden obrazek się powtórzył) i "Growe Przekręty" (zrobiło się to nudne i b.słabe) no i ramka zachęcająca do współtworzenia jest ZA DUŻA i zajmuje cenne miejsce.

7. Świetny i na czasie jest test smartfonów. Dobrze, że w końcu daliście dużą liczbę testowanych modeli. Szkoda, że zabrakło Samsunga Corby Pro :sad:

8.AR dalej za krótkie.

9. Zdjecia sobowtórów i lasek swietne. ale czy znow moglibyscie wszystkie które nie zmieściły sie do druku a przyszły w tym miechu wrzucić na płytkę? tak było wcześniej i to była dobra praktyka.

Tyle. Na razie bojkot trwa nadal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno Was nie krytykowałem - czas nadrobić zaległości :wink: . Puki co tylko nowy numer przejrzałem (przeczytałem tylko AR).

Tradycyjnie pismo chudziutkie, pomimo sporej liczby stron. Pomysł na okładkę mieliście niezły, ale sam art wg mnie jest przeciętny. Kolejne, co rzuca się w oczy to Tipsomaniak sprytnie ukryty w numerze. Kiedyś "105 najlepszych gier..." byłoby w osobnej książeczce, no ale takie czasy... Numer trzeba czymś zapełnić, zwłasza, że reklam mało.

Co by nie powiedzieć, to numer wygląda na niezły. Dokładnie wypowiem się jak go przeczytam - o ile obowiązki pozwolą :smile: .

W numerze specjalnym nigdy nie bylo tipsomaniaka, a sposobow na zapelnienie pisma nam nie brak. Z uwagi jednak, ze to nr SPECJALNY, to postanowilismy zrobic SPECJALNA publicystyke. Owszem, w takim tipsomaniakowym stylu, bo czemu nie? Tipsomaniak swoja droga bedzie w tym roku.

Okładka nowego CDA jest świetna, zwłaszcza lakierowane logo Wiedźmina na twarzy Geralta. Ale tu mam jeden zgrzyt. Na foli też jest wielki napis Wiedźmin 2 i Megahit. z daleka w połączeniu z okładką można by przypuszczać, że pełniakiem jest Wiedźmin.

Czerwona "2" powinna chyba wyjasnic wszelkie watpliwosci, zas pod patka sa widoczne pelniaki. IMO Hitman wcale nie ejst gorszym pelniakiem niz pierwszy Wiedzmin...

A Hitman: Blood Money. No cóż... to bardzo dobra gra (teraz CDA dało wszystkie części Hitmana) ale ten napis "Megahit" to już przesada. W końcu ma już 4 lata i dawno już była w tańszych seriach.

>>>Rozumiem zatem, ze "megahitem" jest gra, ktora jest mldosza niz 4 lata i nie byla w tanich seriach? No to jakie megahity byly w ostatnich 3 latach? :)

1. W końcu nieco dłuższy wstepniak! Zlikwidujcie "Polecamy" i niech pół strony zajmuje spis treści a drugie pół wstępniak. Newsy są bardzo interesujące. Brakuje tylko wieści o premierze IPada

Sa. W newsach SPRZETOWYCH. To chyba logiczne, nie?

3. Czemu "otwieraczem" jest gra która jednak zawiodła oczekiwania?

Bo jest nim glosny tytul. 7/10 to tez nie jest zla ocena...

4.Szata graficzna i skład recenzji jest świetna. Nie wiem czemu ale bardziej mi się podoba niż w ostatnich numerach. Dalej za mało gier ma Gamewalkera. 3-4 na numer WTF?

GW jest tylko przy duzych/dobrych/glosnych grach.

5. Artykuł o 105 najlepszych grach jest długa niezła. Ale akurat tu chaotyczny skład mi się nie podoba. Wolałem coś takiego jak było w CDA nr 100 albo gdy takie podsumowanie 5 lat temu było w Tipsomaniaku.

W tym chaosie jest porzadek. :)

6. W końcu po tej ostatniej mizerii jest w miarę udane Na luzie. Zwłaszcza świetne ogłoszenie o szukaniu partnera :tongue: Ale proszę wywalcie "Oczom nie wierzę" (znów jeden obrazek się powtórzył) i "Growe Przekręty" (zrobiło się to nudne i b.słabe) no i ramka zachęcająca do współtworzenia jest ZA DUŻA i zajmuje cenne miejsce.

I tak jest o polowe mniejsza niz byla, a pewnie jeszcze ja zmniejszymy w niedlugim czasie.

9. Zdjecia sobowtórów i lasek swietne. ale czy znow moglibyscie wszystkie które nie zmieściły sie do druku a przyszły w tym miechu wrzucić na płytkę? tak było wcześniej i to była dobra praktyka.

Hipokryta. :) Bojkotuje ale czyta i ocenia. To jakbys oglosil, ze rozpoczynasz glodowke - nie bedziesz przyjmowal posilkow poza sniadaniem, obiadem i kolacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka z TYM Wieśkiem jest jak dla mnie mdła :huh: Ale zajefajnie, że daliście najlepszą częśc Hitmana na DVD :ohmy: Brawo za świetną zapowiedź mojej wyczekiwanej gry Two Worlds II :happy: Ale MEGAzapowiedź Wiedźmina 2 absolutnie przycmiewa wszystko inne zapowiedzi i recenzje. Jeden z najlepszych numerów od SPEC 1/2009 :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka z TYM Wieśkiem jest jak dla mnie mdła :huh: Ale zajefajnie, że daliście najlepszą częśc Hitmana na DVD :ohmy: Brawo za świetną zapowiedź mojej wyczekiwanej gry Two Worlds II :happy: Ale MEGAzapowiedź Wiedźmina 2 absolutnie przycmiewa wszystko inne zapowiedzi i recenzje. Jeden z najlepszych numerów od SPEC 1/2009 :cool:

jako autor owego tekstu - ciesze sie, ze sie podobal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer ten jest obszerny w ciekawe zapowiedzi i niezłe recenzje, dodatkowy plus za design okładki oraz Hitana na coverze. Ale, ale, recenzja numeru, czyli Splinter Cell hmmm... Najważniejsza recka numeru testowana na xbox360, a nie na PC, tego jeszcze nie było. Rozumiem że warto wrzucić recki konsolowych exclusivów na końcu pisemka, ale gra która ma ukazać się na pececie bodajże już za miesiąc mogła poczekać do nast. numeru. Uncool.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od okładki która jest niezła, twarz Geralta. Po 1. Zapowiedź Wiedźmina 2, tekst jest super, nieźle napisany. Kolejno, recenzja wyczekiwanej prze ze mnie gry - Two World II. Tu tak samo, tekst super. Tekst o Arcani, dość krótki to co było tu zamieszczone to można było wcześniej przeczytać w Internecie. Nastepnie Sprintell Cell: Convition - recenzja jest niezle napisana. I to by bylo na tyle jesli o recenzje chodzi. Napisaliscie o 3 grach ktore wyczekuje, a to plus. :P 105 gier, tu też nieźle napisaliście - ok. 12 gier ma na polce. :D To znaczy ze wiecie co jest dobre. ;P Dalej jest Na Luzie, dobre choć tekst "Engrish" jakoś mi sie nie spodobal. Test Sprzetow fajny, tak samo AR... Jakby w poprzednim numerze bylo tam wiecej listow, a wtym jakos mniej :/

Pelne wersje, tu jest znakomicie. Hitman, Requital - dwie pelniaki ktore natychmiast zainstalowalem na kompa. Natomiast wyscigowka jakos mnie nie zachecila, powiem szczerze - chyba najgorszy pelniak w tym numerze. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się te zabawy lakierem nie podobają. To nie jest miejscami więcej lakieru, tylko mniej niż normalnie. I można łatwiej zdrapać okładkę w tych miejscach. A u mnie w domu łatwo o to. A poza tym, to nie działa mi SV8R z płyty. Instaluje się i jak włączam grę, pojawia się launcher, play i chwila czarny obraz i nic... Robiłem już wszystko, co można było zrobić.. Nie mogę znaleźć odpowiedzi na to..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście okłada w realu wygląda fantastycznie, podoba mi się ta morda Geralta, następnie Na Luzie, od dawna nie ubawiłem się tak czytając NL, AR też wyśmienite, ale jakieś takie krótkie, może to tylko pozory, ale naprawdę dość szybko przeczytałem i czułem wewnętrzny niedosyt :P , fajnie dowiedzieć się też jakie gry są dla redakcji najlepsze jeśli chodzi o te wydane od 2001 r, co prawda nie zgadzam się z wieloma tytułami, ale to jest mało istotne, fantastyczna zapowiedź Wiedźmina 2, nie zawiera zbyt wielu spojlerów na temat fabuły , co ważne dowiedziałem się kilku ciekawych informacji, o których wcześniej nie słyszałem, o tym że nie będzie klasycznego intra i outra co mnie zasmuciło (może było to kiedyś mówione ale ja jakoś przegapiłem tą informacje), ale ucieszyło mnie info na temat skalowanie poziomu przeciwników, ale zresztą nie będę się rozpisywał bo to nie jest odpowiedni temat. To na razie tyle jeśli chodzi o ten numer, więcej nie miałem czasu przeczytać, ale oczywiście dziś wieczorem wezmę się za lekturkę i pewnie pochłonę cały tekst jednym tchem.

No i oczywiście eleganckie pełne wersja, Hitman: Krwawa Forsa to klas sama w sobie i nie ma co dodawać na temat tej przemiodnej gry, może zainstaluje i przypomnę sobie kawałek tej niedawnej legendy. No i nie można zapomnieć o innych pełnych wersjach mam nadzieję że też są naprawdę dobre,, choć pewnie nie będę miał czasu w nie pograć. (Choć czytając recenzje i opinie graczy to "hiciory" niestety nie są :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie okładka co najwyżej przeciętna (nawet w rzeczywistości), zwłaszcza w odniesieniu do tej z zeszłego miesiąca.

Natomiast podobają mi się artykuły okołogrowe z tego nru - wolę mniej tematów w publicystyce, jednak lepiej realizowanych, mam nadzieje, że tego będziecie się trzymać. Jakość, nie ilość!

Cieszy też spora ilość informacji na temat kilku ważnych RPGów - to mój ulubiony gatunek gier, więc siłą rzeczy nr "musi" mi się podobać. ;)

Wreszcie daliście Hitmana, czekam na niego już od kilku miesięcy, nareszcie będzie okazja zagrać. Dobrze, że dajecie także gry, które nie są zbyt znane - szkoda tylko, że ich jakość nie jest (naj)lepsza.

Ogólnie nr udany, choć mało specjalny. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekają na okładkę ale według mnie jest nawet niezła chociaż miesiąc temu była dużo lepsza.Recenzje są super tylko nie wiem czemu Conviction dostało taką słabą ocenę?Bardzo podobał mi się artykuł o 105 najlepszych grach dekady.Niezły pomysł z tym wprowadzeniem działu do którego możemy przysyłać swoje teksty.Testy też są ok.Pełniaki jak zwykle na wysokim poziomie.Wg. mnie numer bardzo udany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supreme Commander 2 - 8??? chyba jakies 6. Recenzent wymienil wiecej wad niz zalet w recenzji i 8?

Jako Sup Com - gra na 6. Jako RTS - na 8. Widać recenzent potraktował tytuł jako to drugie. Chociaż szkoda nieco, ostatnio mam wrażenie, że CDA brakuje jaj. Jak coś w zapowiedziach wygląda na piękne i cudowne to potem w recenzjach zwykle też takie jest (z wyjątkiem może C&C 4). I tak dobrze, że jako zalety nie ma nic o graniu na padzie... (wersja xboxowa zeszła na razie w 40 000 sztuk. Ciekawe, czy taka ilość w ogóle koszta licencyjne zwraca :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...