Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA SPEC 01/2010 zawartość

Polecane posty

Najnowszy numer już jutro, więc będzie co czytać. Prawdopodobnie zainstaluję Hitmana - to będzie moje pierwsze zetknięcie z tą grą.

Moją uwagę przyciągnie z pewnością recenzja Splinter Cell:Conviction. Co prawda przejdę obok tej gry obojętnie, ale tekst przeczytać zawsze warto. Szkoda, że nie zamieściliście na coverze gameplaya. Zapewne było to spowodowane złośliwością producenta, który zakazał publikowania jakichkolwiek materiałów z gry. Niemniej czekam na filmik w dniu premiery gry. Poza tym myślę, że nowy numer będzie trzymał dotychczasowy poziom, ale szerzej wypowiem się po dokładnej analizie pisma. Myślę, że nie ma co oczekiwać przykrych niespodzianek.

Jutro jak najszybszy powrót do domu i pierwsze co robię, to biorę do rąk nowiutkie CDA!!!

Podzrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawy numer. Jedyne co mi się nie podoba to trochę okładka, ale to nie jest aż tak ważna rzecz. Nie mogę się doczekać aż jutro przeczytam o Wiedźminie. Ciekawią mnie też recenzje Dragon Age: Początek - Przebudzenie, no i oczywiście Sprintel Cell: Conviction, gdyż zastanawiam się nad ich kupnem. Szkoda, że nie ma tam beta testów Need for Speeda: Worlda, ale ogólnie to spoko jest, a raczej będzie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź Wieśka 2, Hitman na płytce, no to się chłopaki postarali!

Aż nie mogę się jutra doczekac...

Tylko ciekawi mnie to zestawienie 105 najlepszych gier :huh: Ciekawe, czy redakcja wpadła na coś takiego jak gry japońskie? Np.: Devil May Cry lub Final Fantasy? Mam nadzieję, że też tam są! I fajnie, że nowe informacje o kilku ciekawych strategiach - na to czekałem :ohmy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł o wiedźminie, recenzja SC2 i W40kII:CR to duży +. 105 gier dekady - z kilkoma się nie zgadzam, ale ogólnie ciekawy.

No i dzięki za uchronienie mnie przed wyrzuceniem 90zł na SC:C - jak spadnie do jakiejś taniej serii to wtedy się zastanowię :)

Podsumowując numer dobry.

P.S. Obejrzyjcie okładkę pod światło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś tak głupio mi było kupować dzisiaj CDA. Nie zaglądałem jeszcze do środka, ale jak trzymałem magazyn w reku, miałem wrażenie, że nabyłem ulotkę/folder a nie czasopismo. Takie jakieś...cienkie..... :/

Przez chwilke potrzymaj w drugiej rece Playa a bedziesz mial odpowiedni dystans do rzeczywistosci. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tak podoba się taki jaki jest :) moim zdaniem jest to jeden z najlepiej wyglądających numerów i jeszcze fajny jest ten wiedźmiński wilk jak się pod słońce patrzy.Szkoda tylko że tak mało nowości teraz na rynku ale cieszę się że jest na co czekać.No i daliście Hitmana powiem że zaskoczyliście mnie i to pozytywnie grę już co prawda mam ale taki hicior.Dobra robota oby tak dalej :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po szybkim przejrzeniu SPEC 01/10, mogę już wystawić wstępną opinię. Okładka oczywiście rewelacyjna. Gazety i płyty również. "Na Początek" się trochę wydłuża widać :D Zapowiedzi są wspaniałe. Wiedźmin 2 w szczególności, ale recenzje natomiast są w tym numerze baaaardzo marne. Ale taki miesiąc. Przejrzałem tekst o 105 najlepszych grach, po prostu rewelacja :D Nie pozostaje nic innego jak czytać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w zeszłym roku, tak i w tym numer specjalny mi się nie podoba... nie ma czego jak dla mnie. Jest kilka recenzji ciekawych gier, jak choćby Splinter Cell Conviction, ale generalnie dużo gorzej niż zazwyczaj. Wiedźminem 2 się nie interesuję, bo nie przepadam za RPG'ami. Publicystyka ciekawie, ale to drugorzędna sprawa. Nie będę już marudził, wezmę się za czytanie i wypowiem się jak skończę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że jest trochę większy wstępniak niż był to tej pory. Komiksowa parodia Wieśka całkiem dobra. :mrgreen: Pośród 105 najlepszych gier dekady aż 10 wylądowało na waszym coverze. Bravo. Tylko 3 strony gier konsolowych. Wielkie Brava. Główny pełniak bardzo dobry chodziaż nie przepadam za skradankami. Chyba po razem pierwszy w historii CDA przeczytałem zapowiedź gry pisaną przez Smugglera :mrgreen: Małym minusem może być grzbiet pisma. Kolejne 15 zł poszło w błoto :wink: Podobno za miesiąc ma być lepiej z pełniakami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie świetny numer zawierający wszystko co by mnie interesowało cały tekst o Wiedźminie 2 super wszystko zebrane w jedno miejsce. Potem relacja z wiosennej konferencji Cd projekt tekst o Two Worlds II no i recka Splintell Cell Conviction. Dzięki recenzji tej wstrzymałem się z zakupem mam nadzieję, że nie będę żałował liczyłem na co najmniej 8+ dla tej gry no ale trudno :(. Poza tym jeszcze 105 najlepszych gier dekady wiem o co będę musiał jeszcze uzupełnić kolekcję. No i najważniejsze pełniaki no trzeba powiedzieć że się postaraliście Hitman to tytuł w sam raz na numer specjalny do tego jeszcze fajne wyścigi i RPG jak dla mnie lepiej byę nie mogło :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, że rano na kibelku w ręce trzymałem jeden z numerów z czasów świetności ;)

Nie ma co zyc przeszloscia, do niczego dobrego to nie prowadzi, a tylko frustruje... ciszmy sie, ze DZIS zyjemy i mamy sie dobrze, a nie ze kiedys mielismy wiecej zebow, wlosow i muskulow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocenie trzy rzeczy:

a) recenzję ConViction - patrząc na zagraniczne recenzje i ich wyniki odnośnie tego tytułu - uuu, mocno się w CD-A oberwało najnowszemu SC, aż za mocno

B) beta-test Zapomnianych Piasków - zbyt dobrze pamiętam Dev Diary i trailer, więc domyślam się, że ta beta była zapewne czymś mocno wczesnym - a liczę na tą produkcję, w końcu jam Princefan.

c) 105 gier - Prince of Persia troszkę pominięte, aczkolwiek widać, ze można byłoby bez problemu napisać więcej - może nie było miejsca na inne tytuły (bo widać, ze wszystkie 4 części są chwalone, aczkolwiek nie zgodzę się z autorem odnośnie klimatu - Trylogia ma go miejscami więcej niż bajkowe 2008 - czasami zdecydowanie bardziej do gustu przypada ci orientalny klimat niż motylki i kwiatki)?

Numer bardzo dobry (i mnóstwo o Wieśku 2 - jeśli Smuggler go zrecenzuje, to będzie naprawdę świetnie) - aczkolwiek szkoda, ze w Hitmana BM dane mi będzie zagrać nieco później niż chciałbym (dorwałem się do AC II - do piątku, a później możecie mnie przez te 20 godzin grania w nią nazywać no-lifem - zagrałem na X360 przez pół godzinki dosłownie i wciągnęła mnie jak Batman poprzez nokaut z gzymsu - w okrutny sposób po tych właśnie 30 minutach musiałem przerwać zabawę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że będzie 9

Źle czułem. Dostał

7

A ja mam zasadnicze pytanie czt ten numer będzie w przezroczystyum worku?

Już chyba ktoś pytał w temacie o pełniakach..tak, będzie w "przezroczystyum" worku

jakoś tak głupio mi było kupować dzisiaj CDA. Nie zaglądałem jeszcze do środka, ale jak trzymałem magazyn w reku, miałem wrażenie, że nabyłem ulotkę/folder a nie czasopismo. Takie jakieś...cienkie..... confused_prosty.gif

Ten numer nie jest cieńszy- ma dalej 130 stron. Zdawało ci się.

Ciekawe, czy redakcja wpadła na coś takiego jak gry japońskie? Np.: Devil May Cry lub Final Fantasy? Mam nadzieję, że też tam są!

Nie zawiedziesz się

P.S. Obejrzyjcie okładkę pod światło smile_prosty.gif

Wiem, wiem..

widac wtedy na mordzie Geralta to coś z okładki wiedźmina

. Sry, ale sam to odkryłem

Fajnie że jest trochę większy wstępniak niż był to tej pory.

Ale i tak daleko mu do tego starszego..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, że rano na kibelku w ręce trzymałem jeden z numerów z czasów świetności ;)

Nie ma co zyc przeszloscia, do niczego dobrego to nie prowadzi, a tylko frustruje... ciszmy sie, ze DZIS zyjemy i mamy sie dobrze, a nie ze kiedys mielismy wiecej zebow, wlosow i muskulow.

Przepraszam, za podwójne cytowanie, ale od dłuższego czasu podczas odpowiadania na tym forum, nie działa mi del ani backspace...ani usuń :/

Osobiście zawsze wolałem patrzeć się na tych lepszych i do nich dążyć, nawet jeżeli to przeszłość. Po prostu mam nadzieję, że tamte czasy (grubość i jakość) wrócą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, że rano na kibelku w ręce trzymałem jeden z numerów z czasów świetności ;)

Nie ma co zyc przeszloscia, do niczego dobrego to nie prowadzi, a tylko frustruje... ciszmy sie, ze DZIS zyjemy i mamy sie dobrze, a nie ze kiedys mielismy wiecej zebow, wlosow i muskulow.

Przepraszam, za podwójne cytowanie, ale od dłuższego czasu podczas odpowiadania na tym forum, nie działa mi del ani backspace...ani usuń :/

Osobiście zawsze wolałem patrzeć się na tych lepszych i do nich dążyć, nawet jeżeli to przeszłość. Po prostu mam nadzieję, że tamte czasy (grubość i jakość) wrócą :)

Zlote czasy maja to do siebie, ze raczej nie wracaja. Mozna sobie wzdychac, ze za Jagiellonow mielismy ponad 1 mln km2 powierzchni i Smolensk byl w naszych granicach i plaze Morza Czarnego tez. :) Ale ja wole myslec raczej o tym, zeby w tej aktualnej Polsce jakos sobie zycie ulozyc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi okładka która da się pod światło i coś ciekawego się zobaczy :laugh:

Ogólnie numer świetny, myślałem że będzie coś więcej o Gothicku 4 ale cóż. Publicystyka, recenzje, AR, NL wszystko świetnie, ogólnie numer jest świetny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...