Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA SPEC 01/2010 zawartość

Polecane posty

Numer jak zwykle wypchany po brzegi z fajnymi pełniakami oraz masą świetnych tekstów :-) Co prawda patrząc na ilość (a nie jakość i rozmiar artykułów ofc :P) recek PCtwocy jest ich trochę mniej niż zapowiedzi, ale to taki miesiąc gdzie jest sezon ogórkowy, IMO. Tak czy inaczej, dobra robota :D Kolejne 15zł pójdzie na wasze konto...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się naprawdę ciekawy numer. W Hitmana zagram, ale jeszcze nie skończyłem Drakensanga (gram i gram a końca nie widać). Myślałem, że będzie kolejna zapowiedź Mafii II - jak to było w poprzednich numerach specjalnych, mogła być taka tradycja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu mam dylemat.

Liczyłem na to SuperstarsV8, ale po sprawdzeniu demka jest gorzej niż myślałem. Hitman- myślałem, że jest trochę młodszy ( z 2008r), a sam chciałem go przetestować. "Zemsta..." chyba nie jest zbyt ciekawa.

zawartość pisma jak zwykle dobra, i chyba jednak się skuszę. Jeśli Saboteur rzeczywiście od poniedziałku trafia do Klasyki to w środę w Empiku będą czekać na mnie 3 dobre produkty. (I 70 zł z portfela wypłynie, ale w końcu po to są pieniądze :tongue: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pierwszy raz od ponad roku będę się musiał kopnąć do kiosku, bo prenumerata numeru specjalnego nie obejmuje. O ile zdrowie pozwoli, bo na razie siedzę w domu chory. Ciekawie zapowiada się po raz kolejny publicystyka. W dalszym ciągu pomysłów nie brakuje, co bardzo mnie cieszy. Mam nadzieję, że pudełka pomimo niezbyt optymistycznych prognoz, przetrwają próbę czasu, gdyż wolę je zdecydowanie bardziej od wersji elektronicznych.

Marne szanse, żebym tknął któryś pełniak, bo Hitmana oczywiście w swojej kolekcji posiadam, a pozostałe dwie gry nie prezentują się zbyt zachęcająco. Wszystkim, którzy losami agenta 47 nie zdążyli jeszcze pokierować w czwartej części jego przygód, polecam jak najszybciej nadrobić zaległości :wink: Może za miesiąc będę miał więcej szczęścia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię, choćby dla beta-testu mocno wyczekiwanego przeze mnie Alpha Protocol. Liczę tylko, że będzie bardziej merytoryczny niż analogiczny tekst na GOLu, bo się jak rzadko rozczarowałem poziomem.

Zapowiedzi W2:AoK i Arcanii, beta-test nowego PoPa i recenzja Awakening oraz nowego Simona to też łakome kąski. Temat na publicystykę całkiem ciekawy, faktycznie, pewne gry starzeją się bardzo szybko...

Swoją drogą, widzę, że znowu nie figuruje w spisie treści, więc z niepokojem pytam: będzie jeszcze jakiś tekst z serii "Z shotgunem i w spódnicy"? Bardzo udane i dobrze napisane felietony, mam ochotę na więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że w zapowiedziach znalazły się Blur i Split Second bo dłuższego czasu chciałem zapoznać się w całości z tym co twórcy przygotowują w tych grach. Co do ocen jestem ciekaw co dostał: Prison Break, Splinter Cell i Yakuza 3. Dział Publicystyka chyba najlepszy ze wszystkich numerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę poczekać na jakiekolwiek oceny do wtorku. Nie chcę oceniać czegoś, czego jeszcze formalnie nie ma. Postaram się mieć ten numer jak najszybciej. Nie mniej SPEC zapowiada się przyzwoicie. Jak zawsze czekam na mistrzowskie recenzje, oraz masę rozrywki na coverze. Fakt, że pełne wersje w tym miesiącu nie dopisały, ale CDA skutecznie wyostrzyło nam apetyty kilkoma dobrymi produkcjami. Czekam oczywiście na reckę Splinter Cell Conviction, choć osobiście nie zamierzam jej kupić. Po prostu tacy podstarzali i rozkapryszeni agenci nie są w moim stylu. Jestem przekonany, że zabawa u boku Sama Fishera będzie przednia. I to nawet mimo moich uprzedzeń. Myślę, że lepszy pożytek będzie jak kupię dodatki do GTA. To produkt sprawdzony - w końcu co Rockstar to Rockstar.

Właśnie przed chwilą skończyłem Just Cause 2. Ta gra ma niesamowite zakończenie pokroju GTA 4. Po prostu cud miód.

Do zobaczenia we wtorek albo środę, wtedy przyjdzie czas ostatecznej oceny.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię jak zawsze. Ale sądzę, że ten numer jakiś wyjątkowy nie jest. No i pełne wersje są średnie.Ale ze względu na wiedźmina 2 ten numer jest dla mnie obowiązkowy,

szczególnie dlatego, ponieważ ukończyłem część 1 a sam końcowy filmik zachęcił mnie do kupna jej następczyni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada sie swietnie dobre recenzje, ciekawe zapowiedzi, testy smartfonow, i nowej karty od Nvidi no to jak zwykle we wtorek do kiosku standartowo 20 dyszki w kieszeni...no i tez standartowo do budy :dry: i dopiero po 7 godzinach w meczarni, powort do domu, plecak w kat i ten hipnotyzujacy dzwiek szeleszcacego opakowania podczas otwierania...lecz to dopiero we wtorek.. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do smarfonów mam małe "ale"...co tam robią AŻ dwie Nokie [na "zaglądajce"] ? Te telefony to kompletna porażka, nie dosć, że drogie to na przestarzałym Symbianie. Połowa telefonów HTC + pare Samsungów tam powinno się znaleźć. No, i pojedyncze modele jak SE Xperia, któraś Motorola na Androidzie, opcjonalnie tańsze LG [droższe nie maja sensu]. Do smartfonów obecnie nadaje się tylko Android oraz Windows Mobile. Są to systemy otwarte, wychodzi masa programów, których nie możliwe jest odpalenie na Symbianie przez jego ograniczenia. Samo HTC ma telefony na każdą kieszeń, i dla każdego , jak choćby - Era G1, tani i dalej dosć czasowy telefon, nieco mało ram ma przez co upgrade softu nie ma sensu, dalej np. Magic, mam go osobiście, i nie wierzę, że za 600-700 zł można dostać lepszy telefon. Później zaczynają się telefony na WM, tj. Diamond 2 -> HD -> Touch2 -> HD2 [1GHZ i 448 mb RAM ! iPhone się chowa... ].

Sporo grzebałem o smartfonach jakoś miesiąc temu i przejrzałem rynek po prostu. I wiem, że odkąd komórki zmieniły się w smartfony [że za dobrego smartfona nie trzba płacić 2000 zł] to Nokie nie mają sensu. Zresztą....wiecie o tym, że Nokia na początku robiła wyroby gumowe i jakiś tam sprzęt rolniczy ? Więc co oni wiedzą o telefonach komórkowych ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do smarfonów mam małe "ale"...co tam robią AŻ dwie Nokie [na "zaglądajce"] ? Te telefony to kompletna porażka, nie dosć, że drogie to na przestarzałym Symbianie. Połowa telefonów HTC + pare Samsungów tam powinno się znaleźć. No, i pojedyncze modele jak SE Xperia, któraś Motorola na Androidzie, opcjonalnie tańsze LG [droższe nie maja sensu].

Ciekawe, że nie czytales artykulu (w reklamówce numeru na głównej widać jego część - 4 strony z 6, połowa testowanych telefonów), a wiesz, czego w nim nie ma.

Zresztą....wiecie o tym, że Nokia na początku robiła wyroby gumowe i jakiś tam sprzęt rolniczy ?

Sprzętu rolniczego chyba nie produkowali. Zaczynali od branży papierniczej, potem były wyroby gumowe (dalej zresztą mają markę opon Nokian), potem już elektronika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się numer miodzio :laugh: Na pewno przeczytam recenzje Splinter Cell:Conviction i Supreme Comander 2 , a grechem było , by nie przeczytać zapowiedzi Wiedźmin 2.No i do tego długo wyczekiwany przeze mnie Two Worlds 2.Co do płyty to z pełnych wersji na pewno zainstaluje Hitmana , a reszty to chyba nie.Numer kupię na 100%(jak każdy ).Według mnie to chyba najlepszy numer w tym roku!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Przeczuwałem, że dacie Krwawą Forsę! Brawa za trafionego pełniaka! :smile:

Megazapowiedź Wiedźmina 2 to (jak dla mnie) jedyny atut warstwy tekstowej. Najważniejsze recenzje na pewno przeczytam, ale nie żebym się ślinił na widok któregoś z tytułów (cóż, taki miesiąc) :dry:

Z Publicystyki intryguje mnie tylko te 105 gier XXI wieku. Bo czemu 105? Nie mogliście się dogadać, która miała być 101 i nie wejść do zestawienia, więc stanęło na 105?

No i - nareszcie - świetna okładka! Wygląda, znakomicie, a jestem przekonany, że efekt końcowy ("żywe" pismo) będzie zwalać z nóg. :cool:

Tylko czemu Geralt ma kucyka? :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedyny trafiony pełniak to Hitman, no ale za 15 zł nie możemy oczekiwać cudów :wink:

Same recenzje - na pewno poczytam, ale dla mnie - bez fajerwerków, no i oczywiście ten ranking... Jestem ciekaw werdyktu redaktorów na temat gier XXI wieku (osobiście stawiam na coś sprzed 2007 roku :tongue: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...