Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA SPEC 01/2010 zawartość

Polecane posty

Szkoda, że nie ma recenzji Lock On 2.0. Może wydalibyście ją na płycie, bo w Polsce nikt jej pewnie nie wyda.. :( Albo chociaż Lock On: Gold Edition... Sam nr normalny, nic nadzwyczajnego, poza tym, że jest samochodówka na płycie, i to nie gó*wniana.

O kurde balans - nie zauważyłem tematu numeru... Na taki temat czekałem.... Myślałem, że będzie w książeczce we wrześniu. A tak pewnie będzie krótko... Szkoda... Chciałbym taką jak poprzednia (Identyczna, nawet ułożenie stron, Layout, itp.) tylko z numerkiem 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak na pewno na pierwszy ogień idzie Wiesiek 2, potem Alpha Protocol.Oczywiście poczytam o Warhammerze 40.000 Dawn of War 2 Chaos Rising,publicystyka też.Mega test o smart fonach bardzo mi się przyda :tongue: AR i NL obowiązkowo :D.Pełniaki zagram w Hitman'a :Blood Money i wyścigi.Jak co miesiąc we wtorek się widzimy cd-action

P.S

Okładka jest piękna :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny numer się zapowiada zapowiedź nowego Wiedźmina nawet tylko dla tego warto mieć ten numer CDA. Dodatkowo tekst o 105 grach XXI wieku bardzo mnie ciekawi jakie tytuły się tam znalazły. Główny pełniak też niczego sobie chociaż wolałbym jakieś RPG :P. No ale cóż nie można mieć wszystkiego. Zamiast RPG mam tekst o wiedźminie i super okładkę z nim w roli głównej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pofatyguję się do kiosku, bo warto :) Pełniaki jak dla mnie świetne - Hitman jest dość nowy (nie znam daty premiery...), te wyścigi też (odpalę "chyba na pewno"). Za to erpega przejdę po Drakensangu. Publicystyka też jest dość ciekawa, zawsze lubiłem takie zestawienia. Rozszerzcie ją, niech zmiecie recenzje :P Kupuję oczywiście.

PS Miałem nie patrzeć na pełniaki... Niestety... To było silniejsze ode mnie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer jak numer, trochę recenzji, zapowiedzi, z tekstów wyróżnia się jedynie artykuł o 105 (dlaczego nie 100?) najlepszych gier 21 stulecia. okładka do tego brzydka nieco :P ale Hitman: Blood Money!!!! na coverku!!!! BOSKO! :D:serduszka2::klaszcze::biggrin::laugh::icon_smile::icon_razz::icon_mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się zapowiada ten SPECJAŁ.

Mnie najbardziej ciekawią:

zapowiedzi: Wiedźmin 2 Zabójcy Królów ,Arcania: Gothic 4 ,Two Worlds II i Blur.

recenzje: Prison Break: The Conspiracy i Sega All-Stars Racing

cała Publicystyka i dział Sprzęt.

Na coverku Requital i Superstars V8 Racing (Hitman to nie dla mnie).

Teraz tylko czekać do wtorku :turned: ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo nareszcie coś o Gothic 4 i Two Worlds 2.

Kupię numer z samego rańca, jak tylko sie pojawi w kiosku i otworzę go chyba nawet w szkole. Trochę się obawiam wszelkiej maści buraków, którzy będą się czepiać, że kupuję jakieś kolorowe pismo a w nim jakieś marne gry na płycie. Znajdą się i tacy, którzy będą chcieli "pożyczyć na chwilę" pismo aby przejrzeć, a po 5 minutach wróci mokre i w kawałkach. Albo ktoś po prostu będzie wyrywał mi je jak tylko je zobaczy. Hmm... tak, zdecydowałem, że NIE otworzę w szkole. ;]

Że też jeszcze w technikum muszą sie trafiać takie dzieci...

Oderwałem się trochę od głównego wątku, no ale jedno jest pewne - zakupię ten numer bez zwłoki.

Życzę (sobie) bym znowu się nie zawiódł na treści...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się dużo dobrych rzeczy do poczytania - i znowu będziecie odpowiedzialni za moje słabsze oceny i nieprzygotowania do przedmiotów :P

Główny pełniak - jak najbardziej zacny, tylko szkoda, że kupiłem go 2 miesiące temu za 30 złotych. Nic to, będę miał za to dwa Hitmany. Do poczytania jak wspomniałem, dużo dobrego. Najbardziej napalam się na ten tekst o najlepszych grach, brzmi naprawdę interesująco. Więcej napiszę we wtorek (albo później, w zależnośći od tego, kiedy skończe czytać nowe cda). Tak więc do zobaczenia w kioskach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nadszedł czas, kiedy muszę to napisać... Okładka jest o k r o p n a. Sorry. Natomiast gry są żenujące mnie nie zadowalają, jak na poziom, którym podnieśliście poprzeczkę w zeszłych numerach :sad: Żadna z zamieszczonych gierek nie pobije chociażby: Drakensanga, Ninja Blade, So Blonde (niezłe to, naprawdę :smile:), czy nawet World of Goo...

Dość jednak wad. Dodam, że bardzo chciałbym już poczytać Publicystykę. Świetne artykuły! Czego nie mogę napisać o recenzjach, bo tam pustka, dno. Ale to przecież nie Wasza wina, tylko twórców gier :wink: Także spokojnie, moje 15 zł (nie, nie 14,99 :laugh:) pójdzie do Waszej kieszeni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze będzie co czytać :) Szczególnie zapowiedź Wiedźmina i Gothica (choć seria niestety się stoczyła..). W recenzjach najciekawszy Splinter Cell i może Settlersi. Coraz lepsze za to są artykuły "okołogrowe". Tak, podtrzymuję opinię z pierwszego zdania: będzie co poczytać :P

Pozdrawiam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tymikolo

Nie licz, że co miesiąc będą zabójczo świetne pełniaki, bo to kosztuje, a pismo masz za 15 zeta... Więc nie narzekaj...

A czy ja narzekam lub się unoszę? :happy: Nie liczę na to, że co miesiąc będą super gry (I tak nie dla nich kupuję CDA... Jak pewnie spora grupa innych czytelników :dry:). Tylko seria świetnych pełniaków robiła wrażenie, a teraz czuje się lekki... hmm... smutek, niedosyt? To tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie mnie ciekawią z zapowiedzi i recenzji jedynie mnie ciekawią Wiedźmin 2, Two Worlds 2(który jako ciekawostka był wcześniej w angielskim pczone xD), Prince of Persia, Splinter Cell: Conviction i dodatek do Dragon Age. 105 najlepszych gier dekady to pewno lekkie powtórzenie 100 ważnych gier XXI wieku z tipsomaniaka 2005, tyle że z jakimiś nowszymi tytułami dodatkowo. Zakład, że w "Gry po polskiemu", będą Splinter Cell, Westerner i Far Cry ?? Co do okładki, to nawet niezła. Tu zdecydowanie lepiej wyszła morda Geralta, niż w Computer Bild Spiele.

No, ciekawe kto recenzował Splinter Cella i jaką ocenkę wystawił ;]

Coś czuję, że będzie 9

Z rozpedu wkleilem najpierw zapowiedz CDA 01/10 a nie SPEC 01/10 icon_redface.gif

Hah xD

CD-a nie schodzi na razie w 2010 roku z tonu.

Dla mnie spadł w 2/10, kiedy usunęli GW, Beta-testy i przenieśli zawartość płyty, ale nie wracajmy do tego kontrowersyjnego tematu

Gothica (choć seria niestety się stoczyła..)

Nie tylko stoczyła, ale jeszcze skończyła. Nie dość, że to z nazwy nie got, tylko arcania, to jeszcze oglądając gameplay, można zobaczyć, że nic nie zostało z gota oprócz kamery tpp.

Gothic ma być dobry.

Yhkm..nadal uważasz, że dobry ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od pełniaków.

Krwawa forsa.

I tak oto CDA zostało dystrybutorem wszystkich części :]

Good job, guys ;p

Splinter Cell: Conviction

Mniam. Czekałem dłuuugo na kolejną część Sama. I tak oto już niedługo gra zacznie wirować w moim xbox'ie 360.

Co prawda to jest recka na PC, ale można też przeczytać.

Silent Hunter 5: Battle of the Atlanti

Hm, kolejny Silent, ale chyba nie dane mi będzie w niego zagrać. Na konsole nie ma, a mój komputer jest już chyba troszeczkę za wolny.

Prison Break.

Cóż, filmówka. Widziałem recenzję na gry-online.pl i moje obawy się potwierdziły. Ale jeśli gra stanieje do...19 złotych, to może kiedyś kupię.

No i artykuł o Wiedźminie.

Na pohybel! :D

Kolejne 15 złotych idzie w błoto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...