Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monia8612

Tomb Raider 3

Polecane posty

Gość Exe_cut_or

Pliki te są otwierane przez escape playera po prostu ściągnij i sprawdz czy działa. Jak znajde to walne tu linka

http://www.cubeit.com/ctimes/download/rpl_player.zip

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jellyeater

Wysłałem. Koszt całości to 2.6 PLN (koperta jednak z bombelkami 0.6 PLN i poszło priorytetem, ech pani na poczcie była przekonująca :wink:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miodek

Nie będę zakładał oddzielnego tematu więc spytam tu. Mam problem z z jednym sekretem w TR3. Mianowicie, jestem na poziomie LONDYN - ALDWYCH i wg solucji jest tak (cytuje) "Użyj na nich Masonic Mallet. Otworzą się, idź aż dojdziesz do pociągu. Zabij strażnika i zwiedź ciemny zakątek dla bardziej użytecznych przedmiotów i sekretu # 4" (koniec cytatu) No i szukałem i szukałem i nie znalazłem tego sekretu :( Pomóżcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...

Przeczytałem powyższe posty i znalazłem jeszcze jedną osobę, mającą taki sam problem co ja. A mianowicie problem z płytą DVD i pojawiającym się problemem : "włóż płytę TR III do napędu". Z wypowiedzi wyżej widać że rozwiązany "w jakiś" sposób zotał problem doczytania się któregoś z leveli, a co z tym problemem :?:

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jellyeater

Dostałem już nową płytkę z TR3 i przeszedłem ten poziom :D

"włóż płytę TR III do napędu".

Nagrałeś patcha? Bo on może właśnie taki komunikat powodować. Przerzuć exe z płyty z grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dostalam plytke juz tydzien temu :D:D:D

Niestety nie mialam czasu sobie zagrac....alez moja radosc byla ogromna jak uzalam w kopercie bonusowo gre BloodRayne. Teraz bede grac i grac i grac w TR3 i przez to nie zdam matury :wink::P:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sirion

Ja wyslalem plytke 2 tygodnie temu :evil: i jescze nie otrzymalem nowej :cry: mam nadzieje ze dojdzie do konca lutego............

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miodek

Ja wysłałem płytkę ponad 1,5 tygodnia temu, ale widzę, ze średni czas oczekiwania to 3 tygodnie. Mam nadzieję, że zdąrzyłem przed wyczerpaniem zapasów i że nikt na poczcie nie ukradł płytki z koperty, hehe 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupiłem sobie TR3 na allegro w wersji sold-out (nie z cda). Chciałem się zapytać, czy ta wersja też ma taki problem, jak opisany w tym topicu, czy to tylko do redakcji dodarła jakaś uszkodzona wersja?

Odpowiedzi oczekiwałbym od kogoś, kto tą wersje posiada :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupiłem sobie TR3 na allegro w wersji sold-out (nie z cda). Chciałem się zapytać, czy ta wersja też ma taki problem, jak opisany w tym topicu, czy to tylko do redakcji dodarła jakaś uszkodzona wersja?

Odpowiedzi oczekiwałbym od kogoś, kto tą wersje posiada :roll:

U mnie działa wszystko spoko mam sold-out na najwyższych detalach śmiga, rozdzielczość też dobra, nigdy nie wywaliło mnie do pulpitu.

Mój komp:

:arrow: SYSTEM: Windows XP

:arrow: PROCESOR: AMD Athlon 1,6 Ghz

:arrow: PAMIĘĆ: 640 MB RAM

:arrow: DYSK: 80 GB

:arrow: KARTA GRAFICZNA: Randeon 9200 128 MB

Polecam Lare naprawdę fajna :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero niedawno natknąłem się na ten błąd kwalifikujący grę do wymiany i niestety zapasowych egzemplarzy już brak w redakcji... :(

Stąd moje pytanie, czy ktoś ma może save (albo link do takiego) z późniejszych, działających poziomów gry ?

- mój ostatni save pochodzi z końca poziomu: Wyspy południowego pacyfiku: Wioska (Coastal Village). Wcześniej odwiedziłem już pozostałe strony świata, prócz Antarktydy...

- kolejny poziom: Crash site - nie ładuje się z powodu błędu.

- przeczytałem tutaj, że kolejny - Madubu gorge - także nie działa

- najlepiej więc, aby save był z początku Temple of puna, albo już z początku Antarctica. 8)

Edit:

Z pomocą monia8612, trafiłem na poniższy link z save'ami :)

http://www.tombraiders.net/stella/savegame...es.html#tr3save

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupiłem sobie TR3 na allegro w wersji sold-out (nie z cda). Chciałem się zapytać, czy ta wersja też ma taki problem, jak opisany w tym topicu, czy to tylko do redakcji dodarła jakaś uszkodzona wersja?

Odpowiedzi oczekiwałbym od kogoś, kto tą wersje posiada :roll:

A ja też mam wersję sold-out (nie mam tego numeru cda) i niestety jest ten bł?d (south-pacyfic).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój problem jest trochę dziwny. Mam tr3 tylko że op rosyjsku łącznie z napisami w cyrlicy, niestety nie potrafie ich przeczytać. sprawia mi to pewien problem ponieważ jestem w trakcie przechodzenia quada na etapie INDIE i nie potrafię z niego wyjśc . prubowałam już wszystkich klawiszy na klawiaturze i nic nie dział. podpowiecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałam w tę grę dawno,ale też nie mogłam wysiąść z quada i po naprawdę wielu , wielu próbach udało mi się znaleśc odpowiednie klawisze nie pamiętam jakie dokładnie ale była to kombinacja dwóch klawiszy /byc może było to [alt ]+[<--] lub [shift]+ [-->] albo coś w tym stylu/ kombinuj dziewczyno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój problem jest trochę dziwny. Mam tr3 tylko że op rosyjsku łącznie z napisami w cyrlicy, niestety nie potrafie ich przeczytać. sprawia mi to pewien problem ponieważ jestem w trakcie przechodzenia quada na etapie INDIE i nie potrafię z niego wyjśc . prubowałam już wszystkich klawiszy na klawiaturze i nic nie dział. podpowiecie?

Zejście z qada - lewa strzałka i end (razem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...