Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monia8612

Tomb Raider 3

Polecane posty

Gość dino2150

w porownanu:

jest strumyk, kilka osob sie przeprawia po kamieniach z jednej strony na druga: i tutaj jedna osoba musi sie przemiescic z kamyka A na B aby druga osoba mogla stanac na kamyku A: w przeciwnym razie obie osoby sie zderza i wpadna do strumyka. : )

bardziej lopatologicznie nie potrafie wytlumaczyc dzialania przydzielania pamieci :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jellyeater
Ale czy nie bylo latwiej: Za malo pamieci ??

Pamięci jest dość... Zawsze jest jeszcze plika wymiany.

No ale co trza z tym zrobic??

Wydać patcha, który spowoduje, że program bedzie alokował inny obszar pamięci. Ale w ten sposób wychodzi, ze oni (ci którzy sprzedali grę) by to zrobili spacjalnie, bo przecież inne Tomb Raidery (np. te mniej legalne kopie chodzą). Pod jakimi systemami ja odpalacie? Bo ja Win XP SP2. Może to w tym problem. Bo jakość nie wierzę w specjalność takich działań...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod jakimi systemami ja odpalacie? Bo ja Win XP SP2. Może to w tym problem.

To może być to. Jak zainstalowałem SP2 to kilka starych gier z lat dziewięćdziesiątych nie chce mi już chodzić, choć na SP1 nie było problemu (pojawia się komunikat "The memory could not be read" czy coś podobnego). W SP2 zmieniono sposób zarządzania pamięcią i to może być przyczyną waszych kłopotów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod jakimi systemami ja odpalacie? Bo ja Win XP SP2. Może to w tym problem.

To może być to........

Na pewno nie chodzi o to :P , bo nie tylko na XP taki problem jest, mam 98SE i też pokazuje się ten błąd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dino2150

moze poprostu ci od ktorych cd-action nabylo licencje na publikacje gry pomylili kopie i zamiast 'ostatecznej rynkowej' dali im jakas bete z bledami ? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jellyeater
dali im jakas bete z bledami ?

Tylko skąd by wzięli betę o tej porze roku? Tzn 5 lat po premierze gry?

Redakcjo jak sprawa idzie? Może coś napiszecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koluso_mATRIXOpULA

Zainstalowałem Tomba 3, gdy go włączam to widze tekstury nachodzące na siebie, gdy rozpoczynam gre musze się 3-4 razy obkręcić żeby tekstury znikneły. Nie wiem co mam zrobić ??

Tekstury nie raz nie znikają i musze włączyć i wyłączyć gre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak miałem. To problem ze sterownikami, pewnie masz kartę nVidia? Te nowe ( sterowniki ofkoz :) ) są jakieś do bani i sprawiają problemy ( wersja 76.62 czy coś ). Zainstaluj trochę starsze i powinno być OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koluso_mATRIXOpULA
Ja też tak miałem. To problem ze sterownikami, pewnie masz kartę nVidia? Te nowe ( sterowniki ofkoz :) ) są jakieś do bani i sprawiają problemy ( wersja 76.62 czy coś ). Zainstaluj trochę starsze i powinno być OK.

Tam mam taką kartę. I mam najnowsze stery, zainstalowałem i jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno bedziemy czekac na patcha!!!

Moze ktos bedzie taki laskawy i go nam udostepni [-o< Modlmy sie o to...

Jak bedzie mi moj ukochany TR3 chodzic poprawnie to bede skakac ze i tanczyc ze szczescia :D/

Bede najszczesliwsza osoba pod sloncem!!!!!!!!! :P:P:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno bedziemy czekac na patcha!!!

Moze ktos bedzie taki laskawy i go nam udostepni [-o<

Zgodnie ze spisem zawartości numeru 2/05 na coverze ma sie pojawić patch Tomb Raider3 XP usprawniający działanie gry. Pytanie tylko czy rozwiąże problem poruszony w tym topicu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gallusik
Pod jakimi systemami ja odpalacie? Bo ja Win XP SP2. Może to w tym problem.

To może być to. Jak zainstalowałem SP2 to kilka starych gier z lat dziewięćdziesiątych nie chce mi już chodzić, choć na SP1 nie było problemu (pojawia się komunikat "The memory could not be read" czy coś podobnego). W SP2 zmieniono sposób zarządzania pamięcią i to może być przyczyną waszych kłopotów.

jesli chodzi o to co napisal kolega w sp2 istnieje takie cos. ale da sie to obejsc. Panel sterowania --> system --> zaawansowane --> ustawienia (wydajnosc) --> zapobieganie wykonywaniu danych.

tam jak cos takiego sie pokaze mozna dodac aplikacje ktora ten blad pokazuje i restart komputera :).

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby mające problemy z grą Tomb Raider 3, gdzie pojawia sie błąd pamięci

"game_malloc0:OUT OF MEMORY Frames 13762184" proszone są o wysłanie swoich egzemplarzy plytek na adres redakcji we Wrocławiu (podany w stopce redakcyjnej w piśmie) w celu wymiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden problem a mianowicie filmiki mi nie chca chodzic.Wydaje mi sie, ze to jest wina karty graficznej lub czegos w tym stylu.

Czasem sie uruchomiaja a czasem nie, czesciej jednak sie nie pojawiaja.

Moze ktos wie o co chodzi i mi pomoze??PROSZE!!!!! :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...