Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monia8612

Tomb Raider 3

Polecane posty

Gość dexter666

Ja cię mogę pocieszyć: z Angels vs devils też było mnóstwo kłopotów - i też mieli to w (_!_).

Wyjście - zbombardujcie wszyscy skrzynkę SMG zmuszając go tym samym do wejścia w ten temat.

XPekowcy z tym błędem - próbowaliście uruchamiać z trybem zgodności (dużo postów - nie mam ochoty czytać każdego)? Może instalujcie w domyślnym katalogu, albo odwrotnie - w jakimś C:Program FilesRuska mafiaTR3 itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... jak zanm zycie to przy problemach z Angels Vs Devils po prostu nikt nie wiedział jak się zabrać do tego problemu. Co do tematu to nie róbcie tu już zamieszania i tak dalej, a pomysł z atakiem na skrzynkę SMGa pasuje idelanie do tego miejsca, które autor tego posta podał. Sam bardzo miałem ochotę na TR3, i aż do miejsca, w którym mi się gra urwała na drugi dzień świetnie się bawiłem i od dawna nie miałem takiej frajdy... i to mnie denerwuje. A teraz ciąg dalszy - jutro, a najpóźniej w środę napiszę konkretny e-mail do redakcji w sprawie tego i zapytam czy jakoś to się będzie dało naprawić, czy wydadzą jakieś numery specjalne tak jak kiedyś np. tylko o Quake'u, tylko że tym razem z TR3 jeszcze raz i ten by działał poprawnie, czy po prostu do nich odesłać jako reklamacje. Do usłyszenia. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jellyeater
Kto mnie pocieszy?!?!?!?!?

W jakiej formie szukasz pocieszenia? :wink:

Mi też się fajnie grało w TR3. Nie wiem czemu, ale ta gra ma jakiś klimat. Pierwszego dnia niecałe 4 godzinki przeszedłem dżunglę. Potem ze 4 godzinki Londyn i teraz klops :( A pamiętam, że Antarktyda była wypasiona...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jellyeater

Tak k***a od początku sobie przejdę grę by sobie popykać w Nevadę. Zwłąszcza, że zaliczyłem już Londyn.

Swoją drogą to wiocha, że CDA daje popsute gry. Niby się pisma nie kupuje dla gier, ale jak już każą za nie płacić to mogły by działać (zwłaszcza, że jest to pierwsza gra z CDA od nie pamiętam kiedy, którą zainstalowałem). Wysłałem już maila do działu raklamacji z linkiem do tego tematu, ale widzę, że wszyscy chowają głowę w piasek. Cóż monopiliście wolno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mój pierwszy CDA, kupiłem go bo zobaczyłem reklamę w TV z TR3. No ale cóż, to chyba na pewno będzie ostatni...

btw. jellyeater, myślałem, że zrobiłeś jakiegoś sejwa przed ukończeniem Londynu i bys sobie ponowił wybór kontynentu :)

btw2. co ma do tego k***a ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jellyeater - bardzo mnie ciekawi kiedy wysłałaś tego maila, bo jak dziś czy wczoraj to i tak trzeba poczekać... chyba, że jesteś mały i myslisz, że cały świat jest tylko od spełniania twoich zachcianek. :twisted: He he he... Poza tym co w nim napisałeś :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jellyeater

Wysłałem w poniedziałek. To dużo czasu by wejść na forum i napisać np.: "Tak przyrko nam, postaramy się wpłynąc na EIDOS by wydał patcha". Zreszta obawiam się, że ta gra może nigdy nie zadziałać. W końcu mają człowieka od reklamacji. Ile osób dziennie moze reklamaować płyty? Zwłaszcza, że wszystkei reklamacje z tego miesiąca na bank dotyczą Tomb Raidera? I wcle nie jestem małym dzieckiem. Po prostu nie lubię jak mi sie daje cukierka, którego nie da się odwinąć z papierka, a najpierw mi się każe za niego zapłacić.

A k****a nic do tego nie ma. Po prosty samo przychodzi na język gdy się czyta pomysły typu przejdź Nevadę. A co do saveów to zawsze sejwuje od góry do doły i zazwyczaj dobrze na tym wychodzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, ale powiedz co tam napisałeś. Poza tym poniedziałek był ledwo dwa dni temu... nie dziwie się, że jeszcze nie zareagowali - na pewno są często zawalani przez setki różnych problemów i tak dalej, więc wszystkiego odrazu nie naprawią. A twoje stwierdzenie do tego by wydali presję na EIDOS by wydali patcha jest bez sensu. Po co mieliby robić coś do czegoś zprzed lat? Lepiej by się zabrali za nowego TR... ale tego już nie zrobią - to zrobią panowie z Crystal Dynamics.

Przed chwilą kolega przyszedł do mnie i powiedział mi iż kupił CDA, a jak dobrze wiem on nie jest fanem serii TR. Mówiłem mu o tym już w poniedziałek... W każdym razie dostałem od niego znowu TR3 - mam nadzieję iż ten działa. Później wam napiszę czy tak, czy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jellyeater

Napisałem to jakoś tak:

Witam!

Niestety mam problem z Tomb Raiderm 3

tu dałem linka do tego tematu

Problem polega na tym, że nie wczytuje się drugi poziom Wysp Pacyfiku. Z podanego wyżej tematu wynika, że jest to problem wielu osób.

Z poważaniem

moje imie nazwisko

Ten TR co dostałeś na Pewno nie działa. To kwestia walniętej całej partii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w morde strzelił. Właśnie zainstalowałem i nadal widze to samo. Heh, co za ironia... :-({|= Źle się dzieje, źle... ale mam nadzieję iż jakoś się to odkręci. W końcu ludzie z Clicka! jak mieli zepsute płyty z np. Giants to dostali później poprawne. :-k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, panowie

O problemie dowiedzialem sie dopiero dzisiaj :(.

Na pewno bedziemy sie starali wyjasnic sprawe u samego zrodla ale to moze potrwac. Nie godzine, nie dwie, nawet nie dzien a dni pare/nascie, albo i dluzej. Jesli znajdziejmy jakies wyjscie, patch, cokolwiek, czym bedziemy mogli wam pomoc - na pewno to zrobimy.

Na razie przepraszam wszystkich, ktorzy sie wkurzyli - wiadomym jest, ze nie zrobilismy tego ani specjalnie ani na zlosc nikomu. Jesli szczere wyrazenie zalu za te sprawe komukolwiek przyniesie ulge - wyrazam go.

Jesli nie - moze mnie zbluzgac tu albo na priv, wedle woli - jesli tylko poprawi mu to humor. Miejmy jednak nadzieje, ze problem da sie przezwyciezyc i to szybko (*). Badzmy dobrej mysli...

(*) pojecie dosc wzgledne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jellyeater

W końcu ktoś przyjął problem do wiadomosci. Taraz w mysl utworu Golden Life: "Siedzimy czekamy, będzie dobrze :)".

ze nie zrobilismy tego ani specjalnie ani na zlosc nikomu

O to nikt was nie posądzał. Wręcz przeciwnie to pewnie tan od kogo kupiono grę namieszał, albo kopia padła. Ale raczej to pierwsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jellyeater: pocieszenia sukam w jakiej kolwiek postaci :wink:

Jako autorka tego tamatu, powinnam wyslac meila do redakcji cda.

Ciesze sie ze zrobil to ktos za mnie :D . Nie jestem dobra w pisaniu listow i nie mam pojecia jak mialabym opisac swoj zal :cry: mimo ze probowalam juz to zrobic nie raz.

Jak juz ktos powiedzial, bedziemy siedziec i czekac. A przeszlam juz wszystkie dzialy z wyjatkiem South Pacific Islands.

Swoja droga to sciagnelam z netu save`y z Antarctycki i dzialaja. :D Male POCIESZENIE, ale to zawsze cos.

Koncze bo ide grac w TR3 pomimo tego, ze ta kopia jest nienajlepsza.

W Cda mowia, ze to nie ich wina, ale to oni sprzedali nam gazete z felerną

plyta.

Kto za to odpowiada?Moze sie dowiemy, a moze nie.Kto to wie? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jellyeater

Oj monia oni nie maja czasu przejść każdej gry jaką dają. Na przejscie TR3 trzeba przynajmniej z 15 godzin (jak nie 20). Zresztą skąd mogli wiedzieć, że nie działa? To naprawdę nie ich wina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jellyeater... 20 godz. to jest niecaly jeden dzien :) A przy korzystaniu z kodow jest to od 10.min do 15 min. :D

Rozumie, ze nie zrobili tego celowo, ale jednak jest pare osob, ktore sa z tego niezadowolone:)

No dobrze, tym razem im wybacze :wink: , ale pod warunkiem, ze cos z tym zrobia!!! :) :) :):)

Nie zloszcze sie na cda, ale sie na nim zawiodlam:( :(

No coz.....czekam dalej... i czekam...i czekam... i czekam... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jellyeater
A przy korzystaniu z kodow jest to od 10.min do 15 min.

Nie da się przejśc całosci kodami. Po drugie to by nie sprawdziło gry. Nie było by np. wiadomo czy gra się nie wysypuje po środku levelu.

Oj jellyeater... 20 godz. to jest niecaly jeden dzien

2,5 dniówki grania chyba, że ktoś będzie siedział po godzinach. Przez tyle czasu można przejść inną grę i napisać o niej recenzję później. A jest to chyba praktyczniejsze dla pisma. Zwłaszcza, że i tak często redaktorzy nie mają czasu przejść gry do końca :(

No dobrze, tym razem im wybacze , ale pod warunkiem, ze cos z tym zrobia!!!

Nie zloszcze sie na cda, ale sie na nim zawiodlam:(

Gdybyś została zaproszona do kina, a film by Ci się nie spodobał to też byś się na kogoś śmiertelnie obraziła? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dino2150

malloc? :shock:

nie mowcie, ze ta gra byla robiona w 'C' :lol:

malloc (przynajmniej w 'C') jest uzywany do przydzielenia okreslonego obszaru pamieci dla danej aplikacji. Mozliwe, ze TR3 proboje 'nadpisac' lub alokowac pamiec ktora zostala juz wczesniej przydzielona dla innego procesu lub nadpisuje swoj wlasny przydzial ktory wczesniej powinien byc z'de'alokowany. To by bylo na tyle jesli chodzi o C i C++ : )

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: mam prawo do wyrazania swojeje opinii, jaka kolwiek by ona nie byla

Po grugie:ktos chyba sie nie zna na zartach(jellyeater)

Umieszczane przez nas emotikony (emotion z ang. uczucie, emocje) przy danych zdaniach wyrazaja nasz nastruj i uczucia. Taka buzka przy zdaniu :wink::D:) swiadczy o tym, ze TO JEST ZART.

Na przyszlosc radze Ci jellyeater zebys mnie nie cytowal, jesli nie wiesz o co mi chodzi. W tym momencie uzyje takiej byzki :evil: ktora swiadczy o tym, ze JESTEM ZLA.

I jeszcze jedno, bedac w kinie nie kazdy film musi mi sie podobac i na nikogo sie nie obrazam :evil: .

Tak wiec jellyeater =;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...