Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

monia8612

Tomb Raider 3

Recommended Posts

Mam problem!!

Bardzo sie cieszylam :D , ze zagram sobie w gre na ktora polowalam od ponad trzech lat.

Po obejrzeniu reklamy nowego cd-action w telewizji, pobieglam do nablizszego sklepu i kupilam go ze wzgledu na Tomb Raidera3. Zadowolona zainstalowalam gre i tu juz pierwszy problem: filmiki nie zadzialaly :( , ale czekalam na pania Lare za dlugo zeby teraz rezygnowac. Wiec gralam sobie i gralam....doszlam do trzeciego dzialu, South Pacifik Islands, do etapu Coastal Village i po rozmowie z jednonogim gostkiem... :shock: ...pojawil sie blad: game_malloc ():OUT OF MEMORY Frames 13762184, po czym gra sie wylaczyla :cry: .

Jest tak za kazdym razem i dzieje sie tak nie tylko na moim kompie. :evil:

Nie wiem co mam robic, jestem zalamana i nikt nie potrafi mi pomoc!!!

Nie wiem czy to jest wina plyty, zlej kopii wydanej przez cd-action(smiale stwierdzenie, ale nie mozliwe :wink: ).

Tak, czy owak blagam o pomoc!!!!!! Jestem zdesperowana](*,)

Zrobie wszystko co chcecie, ale HELP ME!!!!!!!!!!!!!!!!!PLISSSSSSSS!!!!!!!!!!

MONIA8612

Mam dokładnie ten sam problem. Co więcej:

:arrow: wszystkie inne plansze działają

:arrow: ten sam problem pojawia się na różnych komputerach i różnych systemach operacyjnych

:arrow: patche nie pomagają

:arrow: śledząc kilka różne fora w interecie znalazłem kilka osób które mają podobne problemy a nawet jeszcze inne

:arrow: i tak wogóle to wina Sold-Out, bo od nich są te płyty, nieprawdaż? płyty są z różnych źródeł no bo czego sie mogliśmy spodziewać (sold out = wyprzedaż)?

Ja proponuję następujące rozwiązanie. Załadujcie save'a z końca poziomu w dżungli (przed tym filmikiem, przedstawiającym marynarzy wyprawiających się do lodowej jakskini). Po tym poziomie będzie można wybrać poziom, na którym chcesz zagrać - kursorami wybierz nie poziom "Wyspy Południowego Pacyfiku", ale... Londyn. Potem wróćcie na Pacyfik Wiem, że to rozwiązanie na dłuższą metę nieskuteczne, ale albo engine się załamie i nie będzie wyświetlał błędu, albo przynajmniej dłużej sobie pogracie. :D Spróbujcie jeszcze:

:arrow: zapisy stanów gier przenieść w jakieś bezpieczne miejsce, przeinstalować grę, lub wybrać opcję "repair" (napraw) podczas procesu deinstalacji.

:arrow: podajcie konfigurację swoich pecetów, może znajdziemy jakieś rozwiązanie

:arrow: przed rozmową z jednonogim użyjcie kodów na przeniesienie na następny poziom. Musicie wykonać następujący taniec: powoli krok w tył, krok naprzód, ukucnij, wstań, obróć się w prawo trzy razy, skocz naprzód (instrukcja w CDA). Jeśli Lara wybuchnie (!), znajdźcie jakieś większe pomieszczenie - Lara nie może uderzyć w ściany.

Jakby co to kolega powyżej myśli, że nic przez tydzień nie robiłe. A owszem, działałem. Wszystkie powyzsze rzeczy próbowałem... No oprócz jednego - tego z zaczęciem od Londynu, lecz nie mam save'ów a perspektywa ponownego łażenia po Nevadzie i Dżungli mnie odstrasza :? .

Jeszcze jedno - bym zapomniał - ściągałem save'y z internetu i co ciekawe nie działa nie tylko ta mapa, ale i kolejna.

Dziekuje wszystkim bardzo!!!

Wiem jedno, ten pomysl z zaczeciem od innego dzialu nie dziala, poniewaz po Indiach przenioslam sie do Nevady, a dopiero pozniej do South Pacifik Islands. Trik z kodami tez nie dzialaja :cry:

Jednakze wyprobuje wszystkie wasze rady :D

Dzieki wielkie!!!!

MONIA8612

Nie będę się wyróżniał jak powiem, że też mam ten problem. Na szczęscie kolega miał pirata TR3 (i jak tu nie propagować piractwo...) to przeszedłem ten level i dalej grałem na CD od CDA :)

Ja osobiście mam DVD. A jakie macie windowsy? Xp? 2000? Jeśli któryś z tych to jest taki patch na http://www.tombraiderchronicles.com/tr3/fixes.html

sam go nie testowałem jeszcze. Po ściągnięciu zamienić orginalny plik .exe w katalogu gry na ten ściągnięty. Albo spóbujcie zagrać w trybie okienkowym. Zresztą polecam lekturę forum na strnie podanej wyżej.

Patch nic nie da (i tak pewnie dałeś link do patcha do wersji USA). Tu jest jakiś błąd z grą i myślę, że panowie z CDA powinni się zainteresować się tym problemem...

Wydaje mi sie, ze redakcja CDA powinna cos z tym zrobic i w nastepnym numerze dac jakies patche, łatki, trainery, cokolwiek co by pomoglo nam w tym problemie.

Myslalam, ze jestem sama, jedyna na tym swiecie z takim problemem, a tu widze kilka niezadowolonych osob, ktorych Lara Croft i redakcja olała :wink:

No coz w kupie zaszwe razniej :lol:

Deryck - ja zrobiłem to samo co ty i też ściągnąłem tego patcha. Potem był błąd z niewykrywaniem płyty w napędzie i jak go zwalczyłem to wróciłem do punktu wyjścia bo błąd pozostawał ten sam.

Teraz do wszystkich: ściągnąć należy patcha ale do wersji UK. Z tego co wiem wtedy problem powinien zninąć.

Edit: Sub_Zero, nie mam pojęcia skąd ściągnąć ten patch, bo nie moge go znaleźć poza tym nie napisałem nigdzie, że poradziłem sobie z tym błędem. To z napędem CD naprawia się po zmianie litery napędu w panelu sterowania.

Poświęciłem się i znalazłem tą minutkę na znalezienie tego patcha (lenie;) ). Oto on: http://cheatz.spieletips.de/de/html/patche...ombraider.shtml

(gdzieś tam po środku jest, nazywa się: Tomb Raider III patch #2 (UK release) 22-Jul-99 450KByte. Ale to i tak nic nie da, tzn, nie będzie błędu, że niby nie ma płyty w napędzie, ale i tak nie przejdziecie Pacyfiku :]

Guest jellyeater

Kurcze też mam problem z tym poziomem. Dokładnie ten sam błąd. NA poczatku przestraszyłem się, że mi ram pada. Rany pierwsza gra w CDA od ponad roku którą zainstalowałem i w którą z przyjemnościa gram, a tu takie kwaitki. Panowie redektorzy to działa gorzej niż pirat. Za darmo wam to dali?

Mój sprzęt to:

A2500@3200+ 1024 MB RAM Sapphire Radeon 9800 PRO Win XP SP2.

Guest Mobius

Nie wiem czy to wam pomoże, ale spróbujcie tego patcha

http://www.traider.pl/done.php?Opcja=plik&no=25

[Poprawia błędy w grze (sound & engine bugs).] czyli poprawia błędy silnika, kto wie może zadziała :wink:

sporo rużnych łatek jest też tu http://www.traider.pl/full.php?Opcja=dwn

A jednak ten patch nie pomaga, pokazuje się wtedy, że nie ma płyty w napędzie choć jest i mam wersje CD, no i równierz pokazuje się ten błąd co wam w Coastal Village.

Proponowałbym wysłanie do redakcji stosownego e-maila z zawiadomieniem o kłopotach, lub taki, który by ich sprowadził do tego tematu na forum.

Chociaż w zasadzie to nie do redakcji, ale do pomocy technicznej... o ile mają coś takiego... na pewno mają. :-k

Hmm... ja bym osobiście ci w TR 4 polecił zagrać :). Znaczy... ja nie grałem w wersje TR3 z CDA tylko kupiony oryginał (Empik :D) za 29 zł. Zadnych błędów nie było do końca (tej nudawej) gry. Próbowałaś przeinstalowywać??

Ja probowalam przeinstalowac i to nie raz, nic nie dalo!!! :cry:

Ciesze sie, ze nie jestem jedyna(jak juz wczesniej pisalam).

szczerze mowiac, zakladajac ten temat, nie spodziewalam sie, ze tyle osob na niego odpowie:)

Tez mam OGROMNA nadzieje, ze redakcja cda cos z tym zrobi.

W TR4 gralam, jak i w kazda inna czesc ktora wyszla.Ta mi sie podoba najbardziej. Niestety sie popsiula :cry: Idlatego mi jest bardzo smutno!!!

Moja ukochana gra nie dziala!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

POMOCY!!!

Kto mnie pocieszy?!?!?!?!? :wink:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...