Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Olympus Actionus - gdzie diabeł mówi "kartę poproszę"

Polecane posty

@Alexiej

Cóż... Weź sobie ten zielony kolor; widzę, że masz taki sam jak James.; poza tym "podobno" byłeś pierwszy... Ja wezmę ten.

Ja i Alexiej używamy innych kolorków, chodź podobnych, u mnie to jest 008000, a u Alexieja 2E8B57 :) Taki mały szczegół ;)

Eee tam. Wielka różnica. ;)

No i tak jak powiedział behemort jestem wraz z nim w teamie "Czuciowców".

Jakby co, to zapraszamy.

Mnie byłoby nawet bardzo na rękę, gdyby ktoś się przyłączył.

@down

Wolałbym, żeby to Dante jechał z nami jak już. ;) Ale tak właściwie to mówiąc "ktoś" miałem na myśli bóstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jechać w dwa samochody?

Można. Ba, to jest nawet zalecane. Nawet mi się Soap na GG skarżył, że wszyscy wzięli po jednym pojeździe, a lepiej by było gdyby mieli po kilka :D W końcu do dyspozycji macie 10 osób, da się to wykorzystać. Aha, uważaj z tymi swoim resorakami, White Base nadchodzi (bez Gundama :( ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem coś napisać, ale... no cóż... nie mogłem... bo wiecie... dziś... Nie lubiłem prezydenta, nie ukrywam. Ale szkoda gościa. I p. Marii, Gosia, Jurka Szmajdzińskiego, pana Kaczorowskiego... Nic nie będzie tak jak dawniej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat chyli się końcowi, bo przeliczę ile to już zdarzeń złych było w czasie, gdy żyję:

- zamach na papieża, śmierć papieża

- WTC

- zamach na szkołę w Afganistanie lub Iranie( rozgłaśniali to w mediach)

- katastrofy samolotów np. francuskiego ostatnio, gdzie przeżyła jedna dziewczynka, teraz śmierć prezydenta polski

- najstraszliwsze ostatnio huragany np.Katrina itd.

Wymieniać dalej?

@down

Żyję dopiero 17 lat...a wszystko w okół zaczyna głosić teorie na temat końca świata itd. Za dużo tego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, kontynuujemy?

(gah, żeby to się musiało zdarzyć *teraz*, kiedy ja wreszcie miałem okazję poprowadzić questa... )

Weźcie się w garść! Polska nie z takich akcji wychodziła.

Ze względu na Golomana zrobię to jutro :P

Otrzyjcie łzy, płacz nic nie zmieni. Poza tym nikt tu nie zaglądał dziś, może po szkole tak odruchowo ktoś wbije na z&z ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób to jutro.

Nikt dzisiaj i tak tu nie zagląda bo nagle wszyscy zrobili się bardzo czuli i chcą pokazać jak to przeżywają.

Zresztą widzisz co się dzieje na blogach i po wczorajszych wypowiedziach jestem zdziwiony,że nikt nie wpadł na idiotyczny pomysł typu zróbmy tydzień przerwy z powodu żałoby narodowej.

Zresztą to twoja sprawa mi się nie śpieszy, chcesz to rób to dzisiaj,a jak nie to jutro po szkole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję dzisiaj. Rozumiem, żałoba jest, ale to nie znaczy, że życie ma zamierać. Poza tym, jutro będę miał mało czasu, jak zawsze w poniedziałki. Zacznijmy teraz, kolejny etap na przykład w środę, żeby każdy zdążył coś napisać, i jakoś to będzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matrix mój drogi kolego :D

Jest sprawa chcę dokończyć to co zacząłem z Cygnusem i czy mógłbym dołączyć najpóźniej we wtorek o godzinie 6:45 gdy wstanę do szkoły? Mam nadzieję,że jutro do wieczora już będę gotowy.

Można uznać,że tłukłem się gdzieś z tyłu stawki,a rozmowa z Cygnusem odbywała się przed wyścigiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nikt ci nie broni jakoś zażegnać zagrożenie. Mozesz ogarnąć burzę, wyłączyć lasery, rozwalić je kamieniem, nie wiem. Daję wam całkowitą swobodę, równie dobrze możesz utworzyć planetę z czegośtam innego, albo zmienić szkło w ser :P

Twoja postać jest bogiem, niech użyje mocy. Altair nie miał mocy bo jest tylko herosem, więc ma pecha ;]

Creana uratuję, bo jego los zależy od Seleny, i nie mam zamiaru nim manipulować w ten sposób.

Ja prowadzę questy oldschoolowe, gdzie questa prowadzi *każdy* po części. razem opisujemy wydarzenia.

przypominam sobie raz questa prowadzonego w pierwszym OA -

wylecieliśmy na misję eskortową, zaatakowały nas myśliwce. zrobiła się dziura czasoprzestrzenna i wywaliło nas do innej galaktyki. musieliśmy osiąść na wygasłej komecie, i przerobiliśmy ją na statek. wylądowaliśmy na planecie Ziemi. tam biesiadowaliśmy u Baracka, a Aquos znalazł magiczny kamień i zaatakował świat pianą, zatruł syskola, i... wywaliło nas do polski w czasach potopu... zabiliśmy Karola Gustawa... i.. i potem Kserksesa... xD...

Wymienialiśmy się razem pomysłami, i wszyscy kształtowaliśmy ten świat. bez któegokolwiek z graczy ten stary quest nie byłby tak superowy ;q

prwoadźmy questy razem. jak kto ma pomysł na 5-ty etap wyścigu, niech go wdroży. kto inny coś doda, potem jeszcze coś, i to się rozrośnie tak jak quest powyżej ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...