Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Olympus Actionus - gdzie diabeł mówi "kartę poproszę"

Polecane posty

Zauważyliście że ja i brylant kończyliśmy OA? Jeśli ktoś wie o co chodzi, niech wie, że wygrał powietrze! Darmowe! Zaraz wklejam kartę boga i wkraczam do akcji, bo przerwa nie może trwać wiecznie.

BÓG:

Imię: Hyoga (czyt. Joga), dla przyjaciół Cygnus (czyt. Signus)

Wiek: 16 lat

Patronat: lód, śnieg, mróz, zima, zamiecie, diamenty, miasta oraz niewidomi.

Awatar: Tak jak na dole + skrzydła :)

Charakter: dobry

Lubi: zimę, mróz, Syberię, Rosję, Sewastię, łabędzie, diamenty...

Nie lubi: lata, upału, Sahary, USA, komunizmu, uderzeń w głowę...

Motto: "Boże carja chrani!"

Dziwactwo: w wolnych chwilach tańczy "Jezioro Łabędzie"

CHOWANIEC:

Imię: Simba

Wiek: 18 lat!

Rasa: lew

Wygląd: Jeśli nie wiesz jak wyglądał Simba... Masz skrzywione dzieciństwo :)

Charakter: taki jak właściciel

Przysmak: zebcie, hipcie, antylopki, nie pogardzi owadami :D

Rozmiar: Simby :)

Ulubiona zabawa: jakąś on tam ma, nie wiem.

CYWILIZACJA

Nazwa cywilizacji: Sewastianie

Rasa: Ludzie Lodu

Opis wyglądu: Ludzie koloru niebieskiego (Na'vi?), z białymi włosami i ze skośnymi oczami.

Cechy szczególne: Niebieski kolor skóry, białe włosy, skośne oczy.

Architektura: Strzeliste, lodowe wieże, domy rzeźbione w lodzie. Jeśli jego brak - to co pod ręką.

Kultura: Doskonali artyści - rzeźbiarze, budowlańcy i hydro-technomancerzy.

Opis cywilizacji: Bardzo zaawansowana technika budowlana, gospodarka lodowo - wodna, oraz rzeźbiarstwo.

Środowisko: Pradawne lądolody, tundry... itp, plus bardzo liczne kolonie w kosmosie.

Liczba posiadanych ziem:3

AKT STWORZENIA:

Kiedyś, gdy bóg - opiekun Cygnus zapłakał się na amen jak zobaczył jakie są zimy w Polsce, kilka łez upadło na planetę dokładnie na biegunie. Po zamarznięciu mieszanka ta ożyła tworząc pierwszą parę Sewastian. Dalej wiadomo jak to się odbywało...

(jeszcze nie, i daleko mu do tego) BÓG:

Imię: Robert, dla przyjaciół Robbie :)

Wiek: 15 lat!

Patronat: Zodiak!

Awatar: 15 latek z czarnymi włosami, niebieskimi oczami, ubrany w czarny t-shirt, brązową skórzaną kurtkę, jeansy, no i kowbojskie buty (weee!). Niespecjalnie umięśniony, ale laski wyrywać potrafi.

Charakter: Alter ego swego bro.

Lubi: Astronomię, Dziki Zachód, wygody

Nie lubi: brata

Motto: "Zemsta jest rozkoszą bogów"

Dziwactwo: Mimo faktu iż za swym bratem nie przepada, tęskni za nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie przesadzajcie z maksymalizacją mocy... Bo tak, to jeden post załatwi wszystkich tuż po starcie...

I lepiej, aby to nie było zagmatwane i pochachmęcone. No i zbytnia samowolka to również jest kiepskie wyjście.

O Innosie Moderatusie, czuwaj nad nami.

10 postaci na jedną personę? Chaos z tego będzie... Nie za bardzo wiem, kto to wszystko ogarnie, skoro postaci może być powyżej stu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@McTavish

Mała prośba: kiedy Blade będzie miał wolne od tworzenia pojazdów innych, napisz, że czyta kartkę, którą dał mu Abyssal. Potem sam zajmę się opisem tworzenia, który będzie dość... specyficzny i obędzie się bez twojej maszyny, która przyda się jedynie do wyposażenia go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Behemuś, prowadziłem OA gdy ty jeszcze nie wiedziałeś, że ta zabawa istnieje :P

Max moce mają WSZYSCY, ty i przeciwnik. Jak wyskoczysz na hangar z mocami, to 10 innych bogów osadzi cię na miejscu. grunt to taktyka, izolowanie wrogów, lub... team-up z kumplami :P

Poza tym, z 10 szybko zrobi się 5, z 5 2, z 2 1... albo 0. zależy.

Poza tym, nie martwcie się - co noc rozmyślam, co by tu dodać i ulepszyć :)

I, przestańcie tu spamować bo jak Syskol =* powiedział, Biurokracja OA prześciga. To mój 2 post tutaj, a inni mają po 5. chyba.

@up: maszynka tworzy, bo mi się nie chce :P

poza tym, nie znam treści tej kartki. ale okej, przeczytam jak forum skończy się ciąć -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BÓG:

Imię:Damirastus

Wiek:16 lat

Patronat:Bron duchowa, czarny ogień, przywolań, zardzewiałych gwoździ, shurikenów z płyt cd

Awatar:Wysoki jegomość z dość długimi białymi włosami, ubrany w długie czarne spodnie i czarna bluzę, na tym długi biały płaszcz z kapturem(coś w stylu japońskiego haori) pod nim pas na którym jest pełno zwojów

Charakter:leniwy, spokojny lecz gdy wpadnie w szal wojenny może dojść do tego ze nie odróżnia wrogów od przyjaciół i próbuje zabić wszystkich na swojej drodze (uspokoić umie go jedynie jego podopieczny), poważny

Lubi:Budyń

Nie lubi:Gdy ktoś go denerwuję

Motto:"Nobody is perfect, My name is Nobody"

Dziwactwo:Puding

CHOWANIEC:

Imię:Vafel

Wiek:12

Rasa:Sam nie wie

Wygląd:Może się rozdzielać na 4 różne ciała (różnią się tylko fryzurą), ma jasno niebieskie włosy ubrany jest w długie spodnie moro oraz szara bluzkę z krótkim rękawem

Charakter:Zabawny, denerwujący, nadpobudliwy

Przysmak:Budyń

Rozmiar:Średniego wzrostu dziecko

Ulubiona zabawa:denerwowanie wszystkich wokół

No po długiej przerwie wracam do OA ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 postaci na jedną personę? Chaos z tego będzie...

Niekoniecznie. To maksymalnie 10 postaci, jak chcesz to możesz sobie wziąć mniej. Zresztą wystarczy chyba, że one tylko będą. No wiecie, takie nienazwane NPC-ty czy inne redshirty. Ot, przyzywasz sobie sługę, które na przykład polewa silnik wodą i tyle, więcej o nim nie wspominasz, ale wszyscy wiedzą, że on tam jest.

PS. Mydełko, ty uwielbiasz stawiać mnie w kłopotliwych sytuacjach ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syskol i reszto, mówilem, że w wyścigu nie jest ważna *pozycja*. Ważne jest przetrwanie. Nagroda jest za ukończenie wyścigu, a nie za przyjazd na 1 pozycji. Między nami nie będzie rywalizacji o miejsce, a o przetrwanie. Np. 'z tego pomieszczenia wydostaną się tylko 3 osoby z 6'. i bitwa ;]

A Asasyn nie jest taki - nigdy by nie zdradził przyjaciół, ani wbił im sztyletu w plecy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alexiej

Cóż... Weź sobie ten zielony kolor; widzę, że masz taki sam jak James.; poza tym "podobno" byłeś pierwszy... Ja wezmę ten.

Ja i Alexiej używamy innych kolorków, chodź podobnych, u mnie to jest 008000, a u Alexieja 2E8B57 :) Taki mały szczegół ;)

EDIT:@Xysiu - Przygotowujemy się do super międzygalaktycznego wyścigu który przeżyły tylko trzy osoby :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...