Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Hardcore n' Classics

Polecane posty

No to ja:

Małe ale żeby nie było łatwo:

@tauri - Nie. To spełnia inną funkcję w grze, o którą mi chodzi.

@taurix2 - Nie. Nie ten gatunek. Żadna strategia, choć wymaga o wiele większego myślenia, aniżeli tego w grach strategicznych.

Dam podpowiedź, by ktoś zgadł, bo mnie od jutra nie będzie na forum:

PODPOWIEDŹ: gra z gatunku: LOGICZNA

PODPOWIEDŹ 2: KOSMOS

PODPOWIEDŹ 3: ALF = bohater gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kto by pomyślał... tyle czasu i nikt nie ruszył mej zagadki. Jestem pełen podziw dla Siebie. :) Szkoda, że nikt nie chciał odgadnąć, więc dam odpowiedź:

634179425932079999flojd.jpg

634179989980519301flojd2.png

Chodziło mi o grę Flojd na PC - tak ma na imię ów zielony kosmita, którego całe życie wywraca się "do góry nogami" gdy poznaje pewną damę i etc. (kto grał ten wie) Ta zielona "łapka", to wskaźnik w grze. Gra wydana w 1998 roku i jest to bardzo fajna przygodówka (trochę w nią grałem), która wymaga jednak - sporo - logicznego myślenia - bo zagadki w niej nie są takie łatwe, jak można myśleć.

Żebym nie robił chaosu. Kolejka zgadywania wolna - więc obecnie....

...obowiązuje zagdaka dangerzioma. ;)

P.S. - Dzięki tauri, że próbowałeś odgadnąć. (Napisałem, że mnie nie będzie tak z tydzień na FA, lecz widać to forum potrafi "zaskakiwać" :cat2).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadka bardzo łatwa. To świetnie pomyślana przygodówka prawie dla dorosłych, o niezwykle gęstym klimacie.

59739388660150126386.jpg

@Down

Nope - zdjęcie może mylić pochodzi z intra, niemniej perspektywa (widok z góry) towarzyszy całej rozgrywce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...