Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Hardcore n' Classics

Polecane posty

W tym temacie zadajemy i zgadujemy wszystkie baaardzo stare bądź mało znane gierki. Roguelike'i, stare klasyki, tytuły z commodore, amigi - wszystkie, które są starsze niż powiedzmy 10 lat. Jeśli maja być młodsze, to mają być mało znane :]

Forma zagadek - dowolna. Może być cytat, screen, zagadka słowna... cokolwiek.

W związku z tym mała prośba: starajcie się nie dawać w pozostałych tematach zagadkowych do zgadnięcia tytułów starszych niż ok 10-letnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli wyjaśnienia, to jest Gryzor na ZX Spectrum - tak też się nazywa europejska konwersja japońskiego automatu Contra z wiadomo jaką grą. Gryzory pojawiły się też na inne komputerki ośmiobitowe. Probotector to ocenzurowana, europejska wersja późniejszych gier z cyklu (począwszy od osławionej pegazusowksiej wersji oryginału). Ach jaki ja mądry jestem :happy:

Zadaje OSH!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, po naradzie z Ramzesem uznaliśmy że czas zmienić zagadkę. Poprzednia była piekielnie trudna, według moich własnych doświadczeń i źródeł jest to The Final Day na Atari ST. Niestety przyznaję się do błędu, bo w internecie nie znalazłem wzmianki o istnieniu takiej gry. Widocznie baardzo mało znany tytuł.

Nowa, mam nadzieję mniej hardcorowa zagadka:

whatsi.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...