Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Zagadki konsolowe v. 2

Polecane posty

W tym temacie, jak sama nazwa wskazuje, odgadujemy tytuły gier konsolowych. Zagadka może być w postaci obrazka lub tekstu, jak woli zadający. Zasady są podobne jak w przypadku innych tematów - jesli jest obrazek, argumentacji być nie musi, jeśli jest tekst, jest niezbędna.

Poza tym dochodzi jeszcze jedna zasada - consoles only ;) Zadajemy do zgadywania TYLKO i WYŁĄCZNIE gry konsolowe, w dodatku tylko te, ktore nie wyszly na PC (tą zasadę można zmienić, jeśli będziecie chcieli, ale IMO tak będzie lepiej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna seria gier, którą w teorii dałoby się ukończyć, używając menu "Plik" w Windowsie.

Proste, a zarazem dość ciekawe. :laugh:

I tak miałem dać. Języki obce przyszłością narodu. A zagadka jest tak dosłowna, że chyba bardziej się nie da.

A no i zapomniałem dodać: użyjcie mocy przeglądarki.

Umieram trochę w środku...A co można wysłać??? (zagadka właściwa się kłania). Gra jest tak znana, że wstyd graczom jej nie znać.

Naprawdę jest tak trudna? We can send an email, a desktop shortcut or a ****

No proszę ja was...odpalcie sobie Internet Explorer na przykład, wejdźcie w menu "plik" i dalej wyślij. Przetłumaczenie opcji naprowadzi was na głównego bohatera.

I wielkie dzięki za zainteresowanie się!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłeś w temacie rebusowym, więc się skuszę na strzelanie. Może to The X Files: Resist or Serve z PS2/Xboxa?

Zacznę od końca. IMO wysłać możemy "File". "Języki obce" - podejrzewam, że w grze jest wątek kosmiczny, a obcy raczej nie sprechen pa english. Co do pierwszej linijki nic nie wymyśliłem(oprócz tego, że plik to "file").

To może The Legend of Zelda? Korzystam z FF, a w menu plik nie ma opcji wyślij tongue_prosty.gif No, ale okazało się, ze można wysłać "łącze" czyli jak dla mnie "Link".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...