Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pokaż nam swoje... jaja #2

Polecane posty

To chyba jedyne miejsce na świecie, gdzie mamy pewność że zawsze pierwsze będzie jajko. Poniżej prezentuję zdjęcie moich czterech. Zepsucie ani pożarcie im nie grozi, bo są puste w środku niczym Lenin. W przeciwieństwie do niego, nikogo nie zabiją i mają szansę wygrać w weekendowym konkursie CD-Action. Żeby dodatkowo puścić z torbami jeszcze jednego Rosjanina, który twierdził że wszyscy niby powinni być równi.

konkursjajo2.jpg

Miny dwóch jajogłowych (po lewej w czapce i po prawej, z niewidoczną bujną czupryną zaczesaną do tyłu) zmieniają się zależnie od kąta patrzenia, ale idąc za regulaminem, zamieszczam tylko jedno ich zdjęcie konkursowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja!
:wink:
Jak się okazuje, nie byłem zbytnio zadowolony z mojej poprzedniej pracy, postanowiłem więc stworzyć nową. Wyszedł z tego komiks, który tak naprawdę planowałem jeszcze przed zdjeciami z
Larą
i
Ryu
oraz ich gumowym przyjacielem. Z doświadczenia wiem, że najpewniej historia w obrazkach, którą zaraz zobaczycie będzie gorzej przyjęta, aniżeli tamten pojedynczy kadr. No cóż... życie jak to mówią.
:happy:
Oto przed Wami...

...
DIE HARDEGG
! Brak nawiązań do popularnych gier, praca ta nadrabia - mam nadzieję - poczuciem humoru i zupełnie innym stylem. Tyle ode mnie. Dajcie znać, co o tym sądziecie. Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...