Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pokaż nam swoje... jaja #2

Polecane posty

Oto moje jajo, myślę, że wymagania postawione ze strony Huta są spełnione w kilkuset procentach. Małe objaśnienie, na jajku widnieje "Dyskobol" w oryginale przez Myrona aczkolwiek musiałem go przenieść na jajco- jest to swoisty protest aby nie wyrzucać dyskobola z logo. Podziwiajcie...

Garfield jest, CD-ACTION jest i oczywiście Wiedźmin też jest. Pozdrawiam, wesołych.

post-13675-1270385691_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też postanowiłem coś zmontować. Mam nadzieję że tym razem nikt nie uzna tego za fotomontaż jak poprzednio. Jedyny efekt jaki dodałem to wyostrzenie. Początkowo miało być jajo Geralt ale nie wyszło bo włosy z waty były nie bardzo. W takim razie postawiłem na coś bruuuutalnego!

Konkursowa:

kaczek93.th.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tutaj dla potwierdzenia owa praca przed zmniejszeniem i przed wyostrzeniam:

ZDJECIE DODATKOWE, NIE DO KONKURSU:

p1130866.th.jpg

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są święta, ale to nie zwalania Was z czytania regulaminu. Zaglądam na forum i widzę, że w temacie panuje totalna samowolka i ignorowanie regulaminu, więc pora zrobić z tym porządek.

Kolejne zdjęcie kobyła bądź niepoprawne cytowanie skończy się nie tylko postem w koszu, ale i ostrzeżeniem dla forumowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...