Skocz do zawartości

Rozwiązany: Razer Imperator


Cromme

Polecane posty

Ja też jestem w trakcie wymiany klawiatura+mysz+słuchawki i moim wyborem jest:

Razer Lycosa + Razer Imperator + Razer Carcharias.

Wiem, że drogo, ale rozłożyłem to sobie na pół roku. Lycosę już mam i jest świetna. W sobotę zamawiam Imperatora :tongue:

Jak przetestuję to dam znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Temat do zamknięcia ponieważ w sklepie komputerowym zamówiłem już myszkę i klawiaturę. Do sklepu zamówienie ma przyjść w czwartek lub piątek a sprzedawca ma mnie poinformować o tym ,że mogę je już odebrać. Za pomoc i poradę dziękuje :) Na moim kanale youtube wkrótce powinien pojawić się mój pierwszy filmik stworzony przy użyciu sony vegas. Więcej informacji podam na kanale gdy będzie to już fakt dokonany ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem w trakcie wymiany klawiatura+mysz+słuchawki i moim wyborem jest:

Razer Lycosa + Razer Imperator + Razer Carcharias.

Wiem, że drogo, ale rozłożyłem to sobie na pół roku. Lycosę już mam i jest świetna. W sobotę zamawiam Imperatora :tongue:

Jak przetestuję to dam znać.

A czytales nasze wczesniejsze wypociny? Imperator jest bardzo slaby. Zawsze mozesz potem oddac taki sprzet, ale dobrze sie zastanow czy w ogole warto sie w to pakowac. Kupujac Razera DeathAdder (byle nie wersje Respawn) inwestujesz pieniazki w cos co sie sprawdza bardzo dobrze i na czym mozesz polegac. O ile nie trafisz na wadliwy model to zostaniesz z taka mycha na wiele lat. Imperator zas... jesli naprawde slabo grasz w FPSy (i np. nie robisz szybkich ruchow myszka) to nie zauwazysz roznicy miedzy nim, a DeathAdderam wiec mozesz brac. Ale to i tak nie uzasadnia placenia wiekszej kasy za cos gorszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...