Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niziołka

Styl & Moda

Polecane posty

Co prawda o subkulturach itd. można rozmawiać w FOSie, ale niektóre dotyczą stricte kobiet. Poza tym - z subkulturą dla większości kobiet łączy się głównie moda, która jak znalazł będzie do działu. Zapraszam więc do dyskusji, którą mam nadzieję otworzy Kittie, która zaproponowała temat, chociaż oczywiście zapraszam wszystkich innych chętnych do wypowiedzenia się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zacząć temat? Zgoda. :icon_mrgreen:

Zaproponowałam taki temat, ponieważ spotykam się z powszechną dezaprobatą na temat mojej przynależności do subkultury i sposobu ubierania się. Często słyszę, że glany nie są dla kobiet. Z jakiej racji? Bo mężczyźni tak chcą? Media wyznaczają style dla kobiet i oczekują, że będą to jedynie wycackane lalunie z poglądami kreowanymi przez kolorowe pisemka niskiego pokroju intelektualnego. Wielu ludzi uważa też, że słuchanie metalu nie jest dla kobiet, że powinny słuchać muzyki 'lżejszej'. Muzyka i styl oraz przynależność do subkultury powinny wynikać z własnych przekonań, zainteresowań, zdania, odczuć i tak dalej, nie z presji otoczenia. Ktoś się wypowie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgodzę się z Kittie. Uważam, że każdy powinien mieć swój własny styl. Nie należy sugerować się obecnymi modami i takimi tam. Ważne jest to, żebym to co założę mi się podobało i żebym dobrze się w tym czuła. A inni niech sobie myślą i niech gadają co chcą. Mało mnie obchodzi co myślą o mnie laski, którym solarium wypaliło mózg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...