Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yennefer

Pazury!

  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Moje pazurki...

    • ...tipsiurki! Brokatowebłyszczącekolorowerozkoszneojaoja
      0
    • ...akrylowe szpadle, wykopuję nimi ziemniaki i odkrywki siarki
      1
    • ...zawsze elegancko pomalowane na 91624094618 kolorów, a na ogół na różowo
      2
    • ...naturalne. Co ze mnie za kobieta ;(
      6
    • ...nie mam, odgryzłam.
      5


Polecane posty

No, laseczki, pochwalcie się swoimi łapkami i stópkami - obgryzacie pazurki u jednych albo drugich? Malujecie? Piłujecie? Naklejacie tipsy, a na tipsy brokacik, kwiatuszki, kuleczki i inne durnostojki? Macie akrylowe, twarde niczym cement gluty imitacje płytek? Biegacie co trzeci dzień do manikiurzystki? Napiszcie, jeśli dajecie radę trafiać w klawisze z sześciocalowymi łopatami, najmodniejszymi w tym sezonie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mam zadbane paznokcie. Wizyta u manicurzystki to podstawa. A tipsów nie noszę. Tipsy to straszna wiocha. Paznokcie najlepiej wyglądają ładnie pomalowane lakierem. Do tej pory używałam Rimmel, ale ostatnio na urodziny dostałam od mamy Dir Vernis - Candy Pink i jest super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiecość powinna być nie tylko zaletą kobiety, ale nie powinna być także dla niej zagrożeniem.

To znaczy - jak paznokcie to tylko takie, które prawie kwalifikują się pod podpunkt dotyczący noszenia ostrych przedmiotów :P <w D&D - naturalna broń: pazury>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...