Skocz do zawartości
niziołka

Ladies' Corner - otwarcie działu i kilka spraw technicznych

Polecane posty

Po latach walki z męską dyktaturą udało nam się wydębić u admina dział dla pań i panien. Koniec z męską dominacją. Tutaj możemy w końcu pisać o tym, co nas naprawdę nurtuje.

Bawcie się dobrze!

PS. podziękowania dla Lorda, który jako jedyny samiec poparł tę inicjatywę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howdy!

W momencie gdy piszę te słowa dzielą nas 1-2 dni od ujawnienia nowego, wspaniałego działu na Forum Actionum. Dział ten powstał na życzenie wielu forumowiczek, które od dawien dawna wysyłały nam tony wiadomości z błaganiem o wydzielenie specjalnego miejsca na forum dla przedstawicieli płci pięknej. Redakcji ten pomysł się bardzo spodobał i w związku z tym zdecydowała się do całej inicjatywy przychylić.

Ja jako niewątpliwy miłośnik pięknej płci również przyklasnąłem tej wspaniałej inicjatywie. W końcu nasze piękności muszą mieć się gdzie odprężyć po zmywaniu tych wszystkich garów i gotowaniu nam wybornych obiadów.

Oczywiście żartuję, nie jestem w końcu seksistą ;]

Ale to tylko tytułem wstępu, przejdźmy do rzeczy, jak to kobiety lubią ;)

Póki co umożliwiamy Wam swobodne zakładanie tematów i liczymy że podejdziecie do sprawy na poważnie. Nie chcielibyśmy tej opcji na skutek Waszych zachowań wyłączać.

Na początek założyliśmy w dziale kilka próbnych tematów, które powinny Wam przypadnąć do gustu.

I jest jeszcze jedna istotna sprawa, która Was zainteresuje. Przeprowadzony będzie nabór na moderatorki i ekspertki do Ladies' Corner! Więcej informacji w specjalnym temacie, w którym będzie miejsce również na zgłoszenia kandydatek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...