Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Vietcong

Polecane posty

Mnie wkurza ta misja gdzie trzeba uwolnić więźnia..... i wciąż mnie zauważają i zabijają kolesia w klatce :|

Ale ogólnie jest fajna giera, szczególnie pasuje mi tu Hendrix z głośniczków :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra REWELACYCJA, a misja z obroną bazy to prawdziwy majstersztyk, no i te wszędobylskie śmigłowce;) Jak siedzaiłem w tych niekończących się tunelach autentycznie było mi duszno i marzyłem tylko o tym, aby znów wyjść na świeże powietrze...

Warto też dodać, że gra nie jest krótka (tak jak U2, VC itd)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad Wy , drodzy panowie, macie grę Vietcong ??????????? Ja nigdzie nie mogę jej kupić,a ostatnio niestety dowiedziałem się ,że została ona wycofana z planów wydawniczych w Polsce........ :cry: Czy coś wiadomo Wam na ten temat konkretnego ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza ta misja gdzie trzeba uwolnić więźnia..... i wciąż mnie zauważają i zabijają kolesia w klatce :|

Musisz wybić wszystkich kolesiów w chatach(giwera z tłumikiem!)Gdy zostaną tylko Ci przy ognisku wtedy kałacha w łapki i naprzód!Musisz ich zdjąć zanim zabiją kolesia w klatce!Ale jest ich tylko dwójka+jeden w chacie przy ognisku,tak że spoko! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem narazie tylko w demko ale dla mnie to Vietcong ma niezły klimat. Można sie poczuc jak na wojnie. Komunikaty przez radio są bardzo dobrze zrobione. Spodobał mie sie też efekt pisku w uszah jak się jest za blisko od wybuchu granata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Grałem trochę w demo multiplayer - nawet ciekawe, nie powiem. Przedni realizm! Demo sinlge wygląda (i brzmi!) nieźle, ale niestety chodzi mi za słabo, żeby pograć :( do czwartku, mam nadzieję... [-o<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -ender-

Mam single demo i uważam że swój klimacik ma, ale leniwy gracz może ochraniać tyły i czekać aż jego ekipa wyrżnie w pień całą dżunglę. Wtedy akcja ogranicza się do ruszania się i rozmów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość .B0b3K.
Skończyłem na "Vietcong"!Panowie na multiplayer- to dopiero zabawa! :D

jak coś to na "Vietnam", a gra jest dobra, najlepsza jeśli chodzi o te dziejące się w Wietnamie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Dobra gra. Dobry klimat. :)

leniwy gracz może ochraniać tyły i czekać aż jego ekipa wyrżnie w pień całą dżunglę.
Prawdę powiadzasz. Ciężko cokolwiek zobaczyc w tym gąszczu, a komputer jakiś "cudem" świetnie orientuje się w sytuacji :?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Snow131

Grałem w demko i dziewięć razy pod rząd wpadłem w jakąś pułapkę:(((

A dziesiątego razu już nie było...

Fajny klimacik, ale gra nie dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
Grałem w demko i dziewięć razy pod rząd wpadłem w jakąś pułapkę:(((
Pierwsza zasada pieszego brzmi: Patrz pod nogi!

Należy ją stosować nie tylko w dżungli, ale też na ulicy i we własnym pokoju (szczególnie w moim łatwo się przewrócić o pudełko od kierownicy lub zdeptać kartę graficzną :?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Snow131

To ty na podłodze masz pełno Radeonów 9500/9700/9800 i masę FX-ów????

No to nie sęp się podeślij mi tego 9800 Pro co???

Podać ci adreś???:)))))))))))))00

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Nie nie, ja hurtowni nie prowadzę. Grafiki też raczej na podłogę nie kładę (prędzej na łóżko), chciałem tylko zobrazować mnie więcej nieporządek w moim pokoju :D Ostatnio komp złożony stoi na biurku, a na podłogę poleciały czasopisma komputerowe :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio komp złożony stoi na biurku, a na podłogę poleciały czasopisma komputerowe :lol:

A było odwrotnie? :P

Wracając do tematu, może umówimy się na jakąś partyjke w Vietcong'a (może być nawet przez demo...)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...