Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #49: "Dowódca totalny"

Polecane posty

Zaczynamy kolejny WWWeekendowy konkurs. Z nagrodami dla strategów - do wygrania mamy trzy egzemplarze gry Supreme Commander 2 (w wersji na PC). Co trzeba zrobić, by móc liczyć na wygraną?

Supreme Commander to seria, która pozwala wcielić się w dowódców totalnych, generałów, którzy jednym ruchem ręki przesuwają na polu bitwy oddziały potężnych machin bojowych. Trudno będzie ten temat ugryźć, ale chcielibyśmy, byście zrobili zdjęcie lub filmik, które pokażą takich właśnie wodzów - nie bojących się niczego, posiadających ogromną władzę i niesamowity zmysł taktyczny. Przydadzą się pewnie rekwizyty w postać map sztabowych, lornetek, bryczesów, oficerek (tych butów...) oraz... ołowianych żołnierzyków.

Prace należy wklejać w TYM WĄTKU FORUM, do poniedziałku, do godziny 10.00. Niech zdjęcia mają taką nazwę, jak wasz profil na forum, z uwzględnieniem dużych i małych znaków (np. Hut.jpg). TO BARDZO WAŻNE i prace źle opisane NIE WEZMĄ UDZIAŁU w konkursie.

Dodatkowo:

1. Nie przysyłajcie maciupeńkich fotek. Nie musi być przesadnie wielkie, ale niech nie będą to obrazki wielkości ekranu z komórki. Powiedzmy, że wskazana wielkość to 640 na 480 pikseli lub więcej.

2. Jeśli wstawiacie kilka zdjęć, od razu wskażcie, które jest konkursowe.

3. Prosimy o niesklejanie kilku fotek w jedną pracę konkursową, o ile nie jest to komiks.

4. Rysunki - nawet jeśli są sfotografowane - to rysunki, nie zdjęcia

5. Alkoholowi i używkom na zdjęciach mówimy stanowcze NIE (fotkom meneli też).

Filmy:

- muszą składać się w co najmniej 75% z materiałów nakręconych własnoręcznie. To oznacza, że mogą się w nich pojawiać np. fragmenty gier, ale tylko w ograniczonym zakresie.

- mogą zawierać dowolną ścieżkę dźwiękową, ale na końcu lub na początku musi pojawić się plansza prezentująca autora i tytuł utworu (utworów)

- filmy nie powinny być dłuższe, niż 5 minut. Dopuszczamy odstępstwa uzasadnione względami artystyczno-scenariuszowymi, ale jeśli nakręcicie film, w którym facet przez 12 minut patrzy w dal, a na końcu mówi jedno słowo... Cóż, ten sam efekt można by było uzyskać, gdyby facet patrzył w dal przez 4 minuty i 50 sekund.

- jeśli potraficie, możecie nakładać na filmy najróżniejsze efekty. Dopóki nie pojawi się w naszym konkursie filmik o jakości Avatara...

I jeszcze kwestia programów graficznych. Oto regulamin dotyczący korzystania z nich:

- dopuszczalna obróbka zdjęcia to nałożenie na nie efektów, które obejmuje całą jego powierzchnię. Można poprawić kontrast, jasność, itd. ale nie można niczego wycinać, dodawać itd.

- przy użyciu programów zdjęcia można też łączyć w większe grupy, tworząc "komiksy"

- programy graficzne mogą też służyć do dodania napisów do zdjęć

Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh witam panów i panie to mój pierwszy post od 3 tygodni. Dość długo leżałem w swym sarkofagu przy okazji obudziłem armie która pojawi się być może w niedziele a imię jej LEGION.... dowódcą jest sam czarnoksiężnik Ahriman który zmierzy się z lojalistami lub z dziką bandą nieokrzesanych wojowników. Nieznane są plany mego boga....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja praca konkursowa

Wiesz, nie wygrasz w tym konkursie mój drogi "dowudco". Twoje zdjęcie nie jest ani fajne, ani śmieszne, chyba żeby wziąść pod uwagę to (chyba...) niezamierzone słowo "dowudca", mlehehehe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam ci wysłać inne ujecie jak to mój brat robił z kumplami kilka lat temu ;] więc ci nie udowodnię ;] jak zazdrościsz fajnego zdjęcia i pomysłu , to ci już nie pomogę .

Tak tak tradycyjne tłumaczenie. Poszukamy w sieci, zobaczymy. poza tym pomysl nie na ten konkurs, bo miał być dowódca a nie żołnierz i goła d**a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustrzak ma zazdrościć Tobie ?! :laugh: Ale to było dobre...Wiesz, dziwne że zrobiliście jedno zdjęcie, nie więcej.Hmm może znajdziesz nam dowód w google'ach ? :-) Trochę trudno mi uwierzyć w to, że ktoś się rozebrał po to, aby zrobić zdjęcie... ( Przepraszam za błędnie postawione przecinki :P, słabo u mnie z polskim... )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam ci wysłać inne ujecie jak to mój brat robił z kumplami kilka lat temu ;] więc ci nie udowodnię ;] jak zazdrościsz fajnego zdjęcia i pomysłu , to ci już nie pomogę .

Taak, a niby skąd wziął mudur?!? Prawdziwy wojak? Poza tym praca jest zupełnie nie na temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustrzak ma zazdrościć Tobie ?! :laugh: Ale to było dobre...

Raczej też tak uważam... Mam zazdościć kumpla świecącego gołą d**ą na twoim zdjęciu? Chyba jednak nie bardzo... Oczywiście tylko i wyłącznie jeżeli na to pozwolisz :D

Zabrakło mi jeszcze w tym cytacie "Ale urwał" słyszanego na każdym kroku w szkole :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...