Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

IAmDarkElf

Rozwiązany: mam pytanie odnosnie steam

Polecane posty

A dokladniej czy ktos moglby mi wytlumaczyc? zakladam konto za darmo? kupuje gry ( jak? przelewem, czy co?) i sciagam, i czy moge sobie nagrac na plytke sciagnieta gre zeby w jakichs niesprzyjajacych okolicznosciach nie musiec od nowa sciagac gry? i z jaka predkoscia sciaga sie kupiona gra? z taka sama jak kazdy inny plik z neta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Założenie konta Steam jest darmowe.

2) Kupujesz gry płacąc albo przelewem na podane konto Steam (często są to jednak zakupy nieopłacalne, za to można trafić na dobre promocje), korzystając np. z systemu Paypal, który przeliczy złotówki na euro (dlatego jest to często nieopłacalne :P ), albo kupując gry w sklepie np. The Orange Box (POLECAM!!!) czy Left 4 Dead. W takim pudełku znajdziesz kartkę z kluczem aktywacyjnym (wpisujesz go w Steam i gra ci się, no, aktywuje) oraz płytki z plikami, żeby cała gra się nie ściągała. Po zainstalowaniu nastąpi jednak ściąganie update'ów, co może chwilę zająć.

3) Możesz nagrać pliki na płytkę, przenieść na dysk USB itd.

4) Mi wszystko się ściąga z maksymalną wolną prędkością łącza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Konto zakładasz za darmo.

2. Za gry płacisz kartą.

3. Możesz nagrać sobie na płytkę kopię zapasową zakupionej i zainstalowanej gry (aby ją wykonać należy wejść w zakładkę Moje Gry, p-klik na wybranym tytule, wybrać zapasowe pliki gry, następnie wybrać grę (można nawet wszystkie), określić katalog docelowy oraz rozmiar pliku (CD, DVD lub własne))

4. Gra się ściąga z taką samą prędkością jak każdy plik (tzn. z max prędkością łącza)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...