Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dzwienkoswit

Kupię Gry

Polecane posty

Oferte z gra do sprzedania Mercenaries 2 world in flames skladam (premierowa, używana). i jeszcze posiadam ojca chrzestnego 2ke(stan dobry) ale juz z EA Classics. jakby co to zapraszam do mojego tematu na forum

Oferte z gra do sprzedania Mercenaries 2 world in flames skladam (premierowa, używana). i jeszcze posiadam ojca chrzestnego 2ke(stan dobry) ale juz z EA Classics. jakby co to zapraszam do mojego tematu na forum

http://forum.cdaction.pl/Sprzedam-t81149.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam do zaoferowania The Sims 2 Na studiach i Diablo 2 : LoD . Diablo to Platynowa Kolekcja , więc nie wiem czy będziesz chciał . Aa i mam pytanko : Jak się odinstalowuję Diablo 2 , to można stworzyć konto nowe ? Bo jak nie ( o ile Ci zależy na battle.net ) to trochę kiepsko bo nie pamiętam logów ... :D . Jak coś mogę jeszcze dorzucić The Sims 2 lub inne dodatki ale do The Sims 1 ( Abrakadabra ) . Najlepiej pogadajmy na gg : 7134957

EDIT : Zauważyłem , że nie kupujesz gier , ale masz trochę na wymianę i pasują mi 2 gry : GTA VC i MoH : Airborne. Oferuję gry podane powyżej , lub te z mojego tematu :

Kilknij na mnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam do zaoferowania The Sims 2 Na studiach i Diablo 2 : LoD . Diablo to Platynowa Kolekcja , więc nie wiem czy będziesz chciał . Aa i mam pytanko : Jak się odinstalowuję Diablo 2 , to można stworzyć konto nowe ? Bo jak nie ( o ile Ci zależy na battle.net ) to trochę kiepsko bo nie pamiętam logów ... :D . Jak coś mogę jeszcze dorzucić The Sims 2 lub inne dodatki ale do The Sims 1 ( Abrakadabra ) . Najlepiej pogadajmy na gg : 7134957

EDIT : Zauważyłem , że nie kupujesz gier , ale masz trochę na wymianę i pasują mi 2 gry : GTA VC i MoH : Airborne. Oferuję gry podane powyżej , lub te z mojego tematu :

Kilknij na mnie :D

Ok. Zobaczę :)

Mam na sprzedaż Sainsts Row 2 (premiera, nówka, bez folii, ale niewykorzystany kod STEAM). Wiem, że na razie nic nie kupujesz, ale jak coś wiesz, że mam tę grę na sprzedaż.

Ok napiszę :)

Więc jak będzie z tą wymianą?

Na razie odpada.

A jak jest z przesyłką podczas wymiany

Każdy pokrywa przesyłkę swojej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oferta jest ciągle aktualna, i funduszy Ci nie brak, chcę Ci zaoferować najnowszego PoPa (2009), stan wprost nienaganny, na płycie najmniejszej ryski, w ogóle nie widać śladów użytkowania, wersja premierowa, no cudo :D Myślę że cena coś w okolicy 5 czy 6 dyszek z przesyłką, ale zawsze możemy się potargować. Kontakt GG: 9232852

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż Bad Company 2.

Moje konto zawiera:

- Battlefield 2: Complete Collection

- Battlefield Bad Company 2 (Edycja limitowana, z dodatkową bronią)

- Crysis

Jestem skłonny wymienić te konto w zamian za DLC do MW2 (w postaci prezentu na Steam).

Screen konta EA:

http://img189.imageshack.us/img189/474/96401898.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oferta jest ciągle aktualna, i funduszy Ci nie brak, chcę Ci zaoferować najnowszego PoPa (2009), stan wprost nienaganny, na płycie najmniejszej ryski, w ogóle nie widać śladów użytkowania, wersja premierowa, no cudo :D Myślę że cena coś w okolicy 5 czy 6 dyszek z przesyłką, ale zawsze możemy się potargować. Kontakt GG: 9232852

Obecnie jednak nie mam kasy na zbyciu więc kupić nie mogę :(

Mam na sprzedaż Bad Company 2.

Moje konto zawiera:

- Battlefield 2: Complete Collection

- Battlefield Bad Company 2 (Edycja limitowana, z dodatkową bronią)

- Crysis

Jestem skłonny wymienić te konto w zamian za DLC do MW2 (w postaci prezentu na Steam).

Screen konta EA:

http://img189.imageshack.us/img189/474/96401898.jpg

Niestety nie interesują mnie wersje elektroniczne. Jestem zagorzałym fanem pudełkowych wersji. Elektronicznej na pułeczce nie postawię :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...