Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Warhammer 40.000: Dawn of War (seria)

Polecane posty

Rennard -> Nie graj w kampanię na niskim (rekrut), ani średnim (sierżant bodaj) poziomie trudności, bo to nuda. Jeśli chcesz grać w internecie najpierw poćwicz w grach publicznych, a potem dopiero startuj do rankingowych, bo będziesz miał niski TrueSkill jak zaczniesz bez wprawki i nie będą chcieli z tobą ludzie grać. To by było na tyle, miłej zabawy :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wystarczająco długo grałem żeby wyrobić sobie zdanie ale jak na razie wśród graczy panuje opinia że patch jednak poprawił rozgrywkę. Choć czytając zmiany Tyranidzi którzy do tej pory byli przepakowani teraz zostali jeszcze bardziej wzmocnieni (KARNIFEKS W DRUGIM ETAPIE ROZWOJU). Zobaczymy jak się to spisze na tle zmian w innych rasach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się właśnie ściąga.. zobaczymy cóż z tego będzie. A tak przy okazji, wiadomo coś o tym czy będą wypuszczane dodatki z dodatkowymi rasami tak jak miało to miejsce przy poprzedniej części? Ja chce Chaos :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.5 schrzanił rozgrywkę do granic możliwości (moje zdanie). Balans wyleciał w kosmos - tyranidzi jeszcze bardziej przepakowani, marines mają Tactical Squady zrobione z papieru, orkowe nobz jeszcze silniejsze (to w ogóle możliwe?!), a o eldarach nie wiem, bo znajomy, który nimi gra ani nie narzekał ani się nie cieszył. Także wracamy do skrobania nowej taktyki (no more Smurfs spam! - chociaż to raczej zaleta). A no i udziwnione ceny i zwolnione zdobywanie Furii/Biomasy/Waaagh.

DIE RELIC SCUM! :mad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Burszuje zostali nieźle dopakowani dzisiaj załatwiłem avatara eldarów zespołem Burszuje upgradeowani bez przywódcy plus herszt i padł dziwnie szybko. Jeszcze nie miałem okazji zagrać z kimś kto dobrze grał Tyranidami więc nie wiem czy są przepakowani ale i tak mnie szokuje info o Karnifeksie na 2-gim poziomie technologii (przynajmniej nie ma tej wkurzającej broni dystansowej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - zdecydowanie brałbym antologię jedynki. Po prostu RTS prawie idealny. :) Unikaj tylko Soulstorma, bo choć wprowadza dość ciekawe rasy, to całkowicie burzy i tak nadszarpniętą przez Dark Crusade równowagę sił. Dwójka w singlu IMO jest mocno średnia, za to rozwija skrzydła w multi. Co do procesora - w wymaganiach minimalnych jest podany P4 o przynajmniej 3,2 Ghz, więc płynnej rozgrywki się nie spodziewaj. Dawn of War II niestety nie pójdzie na słabym sprzęcie - na moim laptopie z Dual Core, 2GB RAMu i Radkiem X2300 ledwie dało się grać na najniższych, a i tutaj w momencie bardziej hardkorowej bitwy moim oczom ukazywał się pokaz slajdów. W każdym razie na Twoim miejscu zdecydowanie brałbym jedynkę z dwoma pierwszymi dodatkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewis -> Spokojna twoja rozczochrana. Na pewno znajdziesz mnóstwo konserw, co jeszcze w jedynkę grają. Ale graj z Dark Crusade'em, bo jak już ktoś wcześniej napisał - Soulstorm dodaje dwie średnio ciekawe rasy i wykopuje balans w kosmos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem tylko jest taki,że w Bugstorma gra najwięcej osób.

OGŁOSZENIE PARAFIALNE

Znany i kochany Reric wydaje DLC do Dfuja o nazwie "The last stand".Ma on bodaj dodać nowy tryb zabawy,w którym jako jeden z bohów(oprócz Tyranidów) razem z kumplami będziemy odpierać atak 40 milionów mobów.

Filmik

http://ow.ly/lDYz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowe! Tylko czemu uważasz, że bez Tyranidów? Przecież to, że ich nie pokazali w filmiku nic nie znaczy. Chyba, że przeczytałeś jakiegoś newsa - to zwracam honor w takim razie.

Jak wejdzie ten tryb to ludzie będą jeszcze bardziej kochać mojego Konsyliarza :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak Space Marines jest najlepsza na początek^^ coś już o tym wiem:)) Obecnie "uczę się" grać Gwardią Imperialną i nie jest źle:)) Tylko trzeba się przyzwyczaić do tego, że ich słaba piechota służy tylko do kupowania czasu itp.;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesował Chaos rising-pojawił się teaser.

http://www.thq.com/uk/thqtv/index

Ode mnie

Ulubioną nacją jest IG-klimatyczna,wbrew pozorom w miarę solidna piechota,dobre pojazdy i Baneblade :D .Choć przede wszystkim klimat gorą.

Dalej są Orkowie-Ze względu na..."unikalne" jednostki.

Potem Nekron i Chaos-oboje za świetny klimat

Na szarym koncu są Tau-nie dość,że przepakowani,to jeszcze mają mdły klimat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...