Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Konkurs na hasło

Polecane posty

Paczka oczywiście doszła, ale z powodu całego tego zamieszania z nadchodzącą matura nawet nie miałem czasu wpaśc i napisac :)

Hmm, strategie? Na stratega nie trafiło, ale.. może to i lepiej? ;) Już jakiś czas temu miałem zamiar zaznajomic się ze strategiczną klasyką, a teraz przynajmniej nie dostałem takich gier jakie bym już dawno miał :) Będzie co robic po maturze :P

Dzięki wielkie Marku, i wciąż liczę że odpowiesz na pytanie które zadałem w poprzednim mailu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, strategie? Na stratega nie trafiło, ale.. może to i lepiej? ;) Już jakiś czas temu miałem zamiar zaznajomic się ze strategiczną klasyką, a teraz przynajmniej nie dostałem takich gier jakie bym już dawno miał :)

Kiedyś myślałem, aby pytać się zwycięzców o bagrody, ale doszłoby do tego, że jest kilka różnych kompletów gier, których nie ma... Daję, co mogę dać.

Dzięki wielkie Marku, i wciąż liczę że odpowiesz na pytanie które zadałem w poprzednim mailu :)
Eeee, o co chodzi?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję, co mogę dać.

Spoko, przecież napisałem że mi to nawet odpowiada :D Przynajmniej nie dostałem czegoś co już bym miał :)

Eeee, o co chodzi?

Mam do Ciebie pytanie odnośnie "praw autorskich": czy po odgadnięciu przez innych użytkowników danego kalambura według mojego pomysłu mógłbym umiescic go np. na swojej stronie, blogu, forach itp.? Oczywiście z zaznaczeniem, kto jest wykonawcą rysunku ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie otwieram zabawę dla tych, którzy chcą wymyślić swoje zagadki do siódmego sezonu kalamburowego.

Zasada jest prosta: Wy przysyłacie zagadki (mail: marek-lenc@tlen.pl, w tytule konieczny dopisek "Kalambury VII"), ja wybieram najlepsze, ilustruję i nagradzam autora (gra i film).

Zasady:

Nie ma podziału na kategorie. Ważny jest w miarę dokładny opis zagadki.

Im większa liczba zakwalifikowanych do zilustrowania zagadek, tym większe szanse na zdobycie nagrody.

Pytania w temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojejku! Zaspałem i nie zauważyłem tematu. Potencjalne hasła miałem przygotowane już jakiś czas temu, ale dopiero post mońka uświadomił mi, że właśnie trwa konkurs :(

Mam nadzieję, że nie będziemy się gniewać o te 11 godzin :wink:

Przed chwilą wysłałem maila z yahoo.com.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki konkursu na hasła.

Wyłonienie 3 laureatów nie było problemem- zapunktowało wysyłanie kilkunastu haseł (coś tam zawsze wybrałem), a nawet kilku maili ;) Te 3 osoby to autorzy haseł, które najczęściej będą pojawiać się w kolejnym sezonie kalamburowym:

RIP1988

Fluka88

poor_leno

Gratulacje!

Nagrody (filmy, gry) wyśle po skompletowaniu adresów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mi też wypada podziękować :) już się nie mogę doczekać otwarcia sezonu :cheesy: aż jestem ciekaw, które wybierze :D pytanie: w całym sezonie będą tyko kalambury wymyślone przez wybranych czy będzie też kilka Twoich? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrody poszły dzisiaj po południu priorytetem (zapewne pojutrze u Was). Oprócz standardowego filmu i gry poupychałem sporo innego dobra- wyszły kilogramowe paczki ;) Pochwalcie się tym, co znajdziecie u siebie, gdy już nagrody dotrą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to wrzucałeś losowo, nie patrząc do kogo paczka jest adresowana? :P i czy każdy dostanie tę samą grę i film, czy miałeś w zanadrzu 6 różnych tytułów? :)

PS. i czy to były Twoje prezenty, które dostałeś na gwiazdkę, ale Ci się nie spodobały, więc je rozsyłasz w ramach konkursu?

:D:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma co innego, a dobra jest naprawdę sporo (gry i filmy zarówno ze sklepu, jak i z kiosku). Przekrój gatunków i jakości. Po kilkanaście płyt w każdej kopercie ;)

Wszystkie z mojej prywatnej kolekcji- w ramach akcji "Zrób sobie miejsce na półkach" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, panie Marku :D

Filmy - z horrorami nie trafione, ale cała reszta oki :D - szczególnie film anime!

Gry - zainteresowały mnie szczególnie: Pilot Down - Na tyłach wroga, Club i Zwierzęta z Elektrowni :) Reszta nie ma ciekawych okładek, ale założę się że też mi się spodobają, kiedy je odpalę.

PS. Dziękuję za folię bąbelkową!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rzeczy, które trafiły i z którymi się zapoznam:

Filmy:

-Millenium actress - nigdy nawet anime nie próbowałem, ale skoro film zarobił tyle nagród i zebrał takie dobre oceny, to chyba będzie niezły test tego, czy ten styl jest dla mnie.

- Zakładnik też wygląda nieźle, więc też kiedyś go zobaczę.

Za to Maglownica szansy chyba nie dostanie :D

Z gier najbardziej trafione są złote edycje obu Spellforce, na które się czaiłem, jako na niezbyt wymagające sprzętowo gierki na stancyjnego laptoka, ale nigdy nie było okazji, więc teraz będzie.

Supreme Commander - świetnie oceniany, ale chyba na niego czasu nie będzie.

Dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi wpadły w łapki:

z gier:

- Warhammer 40000: Antologia z Platynowej Kolekcji. mam już podstawkę, ale 2 dodatki więcej to zawsze coś :)

- Tycoon City: New York - mam z CDA :P

- Vampire Hunters i Etrom - można kiedyś obczaić, ale wątpię, by przyciągnęły na dłużej

z filmów: obejrzę każdy na pewno, aczkolwiek średnia 2.5 na filmwebie dla "Odrodzonego zła" odstrasza ociupinę :laugh: za to najbardziej ucieszyły mnie "Krwawe walentynki" i "Kult"

za wszystko serdecznie dziękuję i czekam na następną okazję, by odciążyć Ci półki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...