Jump to content
Sign in to follow this  
Marek Lenc

Konkurs na hasło

Recommended Posts

Ciekawe jak to jest stanąć po drugiej stronie?

Sami możecie to sprawdzić ;)

Jeżeli chcesz zaproponowac własne zagadki, które ukażą się w V sezonie kalamburowym- nie czekaj! Spisz swoje propozycje (jak najwięcej, min. 5 wykorzystanych zagadek kwalifikuje do nagrody!) i ślij na maila (marek-lenc@tlen.pl, koniecznie z dopiskiem w tytule ?Kalambury- sezon V?) do 9 kwietnia.

Zagadki powinny być opatrzone nazwą kategorii, hasłem i krótkim opisem.

Np. Ry baczki- literka ?R? z baczkami ;)

Najciekawsze prace (powtarzam, min. 5 wykorzystanych haseł zostaje zaliczonych!) zostaną nagrodzone grami.

Tym razem są to:

Demigod- PL

Empire Earth II Złota Edycja- PL

Virtua Tenis 3- PL

Battlestations: Midway- PL

Cold Fear- PL

Act of War: Złota Edycja- PL

UFO: Tryogia- PL

Mogę prosic o potwierdzenie czy mój mail doszedł i został wzięty pod uwagę? ;)

Mój adres z którego wysyłałem propozycje: szchodup@gmail.com

Mam- Marek Lenc

Ja także się dzisiaj zebrałem i wysłałem, mam nadzieję, że doszło [w emailu napisałem mój forumowy nick :)] Pozdrawiam

Mój mail z pomysłami także już poszedł mam nadzieję, że już doszedł :D

Takie pytanie? Można jeszcze coś jutro podesłać? Teraz raczej nic twórczego nie wymyślę, choć spróbuje ;)

Można- ślijcie, czekam ;)

Nie miałem jeszcze konkursu, w którym nie przedłużałbym terminu nadsyłania prac. Cóż, siła przebicia...

Okej, udało mi się dzisiaj wysłać(choć z moimi chorymi pomysłami, kompletnym brakiem talentu i inny podobnymi bzdetami, nie liczę na żadne wyróżnienie ;)), byłbym wdzięczny za potwierdzenie :)

I życzę powodzenia wszystkim którzy wzięli i jeszcze wezmą udział ;)

byłbym wdzięczny za potwierdzenie :)

Grzegorz to Ty ;)?

Powiedzmy, że na hasła (i propozycje stroju Klary- tak, mamy też taki konkurs...) czekam do poniedziałku. Potem zbieram propozycje, segreguję i wybieram (jeśli będzie co- choć z kalamburami nie jest tak źle; konkurs Klary- porażka frekwencyjna).

Ja z powodu tego, że konkurs trwał troszkę dłużej dosłałem jeszcze kilka propozycji mam nadzieję, że wszystkie doszły, ale na wszelki wypadek proszę o potwierdzenie :)

Wysłałem swoją propozycję ;p mam nadzieję, że doszło ;)

Ja z powodu tego, że konkurs trwał troszkę dłużej dosłałem jeszcze kilka propozycji mam nadzieję, że wszystkie doszły, ale na wszelki wypadek proszę o potwierdzenie :)

Mam, jest OK.

Przyznaję, że na wymyślaniu haseł się nie znam. To samo można powiedzieć o ich zgadywaniu xD Liczę na forumowiczów - mam nadzieję, że nie zawiedziecie Marka :) a co do konkursu Klary... fakt, porażka frekwencyjna - wstydźcie się ;P

...łe... Dziś jest poniedziałek, czyli niedługo rozwiązania konkursów :P Czekam :) [obserwuję blogi ^^]

Wysłałem w końcu swoje propozycje. Doszło?

Szczerze mówiąc to wymyślanie kalamburów to nawet fajna robota. :P

A co mi tam, tez sie szarpnalem i wyslalem. Hope you'll receive'em soon :)

To był udany konkurs ;)

Otrzymałem 14 zgłoszeń, więc było w czym wybierać. Wybór laureatów przebiegał według prostego klucza: największa liczba zaliczonych zagadek- wyróżnienie. Do tej grupy przeszły 3 osoby. Są to:

sensei6

rip1988

Adrian Dołubizno

Gratulacje!

Nagrody zostały sprawiedliwie rozdzielone i będą wysłane pocztą. Skontaktuję się z Wami mailowo.

Wszystkim pozostałym dziękuję za udział (niektóre pojedyncze zagadki też zostaną zaprezentowane w nowym sezonie kalamburowym) i zapraszam do kolejnego konkursu (po nowym sezonie ;))

Gratuluję dla wyróżnionych :)

Może jakiś kalambur z moimi hasłami przejdzie, ale wątpię aby ta zabawa się tak stoczyła ;)

Łosz kurczę, a ja od tygodnia miałem awarię neta w domu i żyłem w błogiej nieświadomości że jestem zwycięzcą xD

A więc przede wszystkim chciałbym podziękowac mojemu menedżerowi oraz rodzicom za wsparcie w tych trudnych chwilach i... ee.. nevermind :x

W każdym razie adres już Markowi wysłałem, dzięki za uznanie i mam nadzieję, że odgadywanie tych haseł sprawi Wam tyle samo frajdy co mi ich wymyślanie :)

Miłej zabawy!

Dzisiaj wysłałem nagrody do 2 pierwszych laureatów (wedle kolejności zgłoszeń). Poszło priorytetem. Panowie, potwierdźcie odbiór.

Doszło. Nawet nie wiesz jak się ucieszyłem, gdy okazało się, że Demigod jest mój :D Filmów się nie spodziewałem. :P Fajno.

ja też dostałem z domu informację o paczce.

Zdaje się, że masz intuicję. Moja paczka też zawierała to, na co liczyłem, nie zawierając jednocześnie tego, co mnie nie interesowało

Dziękuję :)

Dzisiaj poszła druga nagroda oraz drugi Klarendarz.To co, zaczynamy nowy sezon ;)? Jakieś propozycje? (w odpowiednim temacie)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...